Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 01.07.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Без натиск и...нови [re: Ecтpeлa]  
Автор БoEB ()
Публикувано06.01.05 15:45



И без да са пушачи, много хора си миришат и това, че използват дезедорант не ги прави по-малко опасни за околната среда.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Следпразнични мисли!нови [re: DarkCat]  
Автор БoEB ()
Публикувано06.01.05 15:58



Поздрави за куража!
Лесно е да спреш да пушиш, по-трудно е да не започнеш отново.
Виж как ми объркаха плановете - тъкмо се бях наканил и аз да ги спирам...

Даже малко и на фитнес ходих...ама като ги гледам или хърби, или тлъстаци, или назобани добичета. Пфу у у отврат. Ей така както си пафкам, съм готов да се пробам със секи един непушач на физическа издръжливост...па после може пак да си говорим за вредите и ползите.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Следпразнични мисли!нови [re: БoEB]  
Автор DarkCat ()
Публикувано06.01.05 16:08



абе не е точно така.... това за физическата издръжливост имам предвид

съвсем ясно помня как бях като отидех на ски....първия ден ми се струва че дробовете ми са някакъв много мини размер, дъх не ми стигаше...на 2-рия ден някак си дишах по-леко и после до края на почивката направо летя /не пушех много на планината/

сега съм по-издръжлива

а това да влезна във фитнес зала 2-ри път....НЕ....там като ревю беше, влизам аз с един размъкнат анцунг, т-шърт и кецове и всички ме гледат.....и коментират..... после като свалих анцуга и останах по шорти дойдоха 3-ма един слуд друг да питат дали искам кафе да пием после....сякаш съм отишла на лов и мъжете стъпват по един такъв особен начин



Тема Re: Без натиск и...нови [re: БoEB]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано06.01.05 16:08



Е да, но ако и пушат... гледай какво става. На предишната си работа имах такъв колега - пушеше до несвяст, рядко ползваше сапун и дезодорант..... Ако можеш да си го представиш като миризма......



Тема Сменям тематанови [re: БoEB]  
Автор ABe (разсеян)
Публикувано06.01.05 16:11



Това, че пушачите в този филм са представени като злодеи, си е чиста манипулация на общественото съзнание.

Но такава се прави от ...

Всъщност, трябва да отворя нова тема.

Довечера към 22 ч. сигурно ще я напиша. Ако не, то утре.
Майната му!

Трябва да има клубове за пушачи.

Трябва да се направят данъчни увеличения за играещите бинго. Това е втора тема.

Трябва да се направят стрЪхотни данъчни проценти за всеки, хванат дори веднъж с доза дрога. До края на живота му.
Но това, пък, е вече трета тема.

Бъдете високи!


Тема Re: Сменям тематанови [re: ABe]  
Автор Kaлopинa (птицечовка)
Публикувано06.01.05 16:33



За какви клубове става на въпрос? Малко не разбрах. Ще се дели клуба 30-40 на пушачи и непушачи ли?

30-40 /пушачи/ и 30-40/непушачи/



Тема Re: Следпразнични мисли!нови [re: DarkCat]  
Автор БoEB ()
Публикувано06.01.05 16:36



Няма да коментирам ония лебеди грациозни, дето приличат на угоени коледни пуйки и прекарват по цял ден на спортните площадки, с едничката цел да забият нещо.

Всичко си е до човека, миналото лято имах гонка с едно хлапе дето рита топка за "Литекс" - потичвах подире му в свински тръс близо километър, ама го пипнах преди да съм си сдъвкал дроба.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Без натиск и...нови [re: Ecтpeлa]  
Автор БoEB ()
Публикувано06.01.05 16:39



Е да, де. Ама в началото на миналия век, цигарата е била белег на аристократизъм. Бива ли сега да я свържеш с неупотребата на сапун.

Не можеш да избягаш...от себе си!

Тема Re: Следпразнични мисли!нови [re: БoEB]  
Автор DarkCat ()
Публикувано06.01.05 16:57



абе и аз не мога да стигна татко ми по чукарите ем пуши по около 3 кутии

ама Вие сте от изключенията



Тема Re: Следпразнични мисли! [re: БoEB]  
Автор 4avdar4e (добро другарче)
Публикувано06.01.05 17:31



БоЕВ, ти с таз табелка просто ме разби!!! Ама аз немам нужда от табелка, щот редовно си пафкам по улиците. Майка ми - също (нищо, че е шикозно облечена дама, с чисто бяла десетсантиметрова коса, почти на 60). Но пък чинно си изхвърлям фасовете в кошче (както коментирахме преди време). Виж, на АВе-то идеята за кръчми и клубове само за пушачи също много ми допадна. Тогава другите ще разберат що е то "дискриминация"!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.