Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 26.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Чудя си се аз...  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 15:55



Колко от вас познавам, или са ми роднини, колеги... Или пък съседи... Много е странно усещането, когато прекарваш доста време из клубовете. Мислиш си, като виждаш някого всеки ден, а може би той е оня-с-еди-кой-си-ник??? Вие представяте ли си как изглеждат другите, или, като гледате познатите си, чудите ли се, дали не е някой от клуба? Изключвам онези, които се познава от клубарски срещи... Ама преди това не са се познавали, вероятно. Любопитно е.

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Чудя си се аз... [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 16:32



Нали е много интересно? Когато за първи път открих съществуването на този клуб бях много приятно изненадан. Определено не познавам никого и май не ме вълнува мисълта кой как изглежда. Всички са ми много "симпатични", даже и чавдарчетата, пионерите ....... /майтап Уили/



Тема Re: Чудя си се аз... [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 16:54



Чисто и просто (къпан милиционер) с времето открих, че за всеки клубар съм си изградила "портрет". Който, по всяка вероятност, няма нищо общо с действителността. Но си представям зад всеки ник физиономия. А все по-често се улавям, че гледам хората и се чудя: "Този дали не е БРВГ от клуба"?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Чудя си се аз... [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 17:06



Ти пък, милиционер, че и къпан. Нема такова животно. Хич не ги долюбвам тия младежи. Вчера пак ме глобиха с десетачка. Карат ме да се чувствам като важен спонсор на министерството.



Тема Къв милиционер, кви пет лева?нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 17:12



Тия ги няма вече .... 15 (може би) години. Сега се славославят като Полиция. Или, може би, ти живееш в Братската Руска страна - там още си е "Милиция"?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема На кой му пуканови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 17:25



аз ти се оплаквам, че са ми на хранилка, а ти не били червени ами red. А в братската Рашън съм бил вярно е, ама хич си нямам на идея как са си ги озаглавили.



Тема Майтап, бе, Уили! [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 17:34



Споко, чудя се в тоз приятен съботен следобед с кой да си побъбря (позаям). Ама нещо мъртвило-о-о, брато, та ще се ям с теб (ако искаш). Ако не - една дълга - аз ще я преглътна

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Нямаш ядове,нови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 17:44



хапнал съм, та мисля да не се ядем ама за побъбрянето съм насреща. та какво викаш те е вързало пред РС-то вместо да си припкаш на воля под това слънчице хубаво. Хайде аз решавам задачи /за 4 клас/ с малкия т.е. той решава аз го охранявам, ами ти?



Тема Re: Нямаш ядове,нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 17:55



Таткото е на работа, баткото - на рожден ден, малкият спи. А аз /би трябвало да/ работя. Щото имам едни купчини докове за понделник. Ама неща-а-а-а! Понякога трябва и да се почива.... май?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Нямаш ядове,нови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 18:02



Приятна ти работа. Аз си попривършвам задачите за днес щото на малкия ще му запушат бушоните. Пък се сещам и друго-пишеш бележка на таткото и баткото, събуждаш малкия и хващате някъде на чист въздух. Работата не е заек. Аз поне смятам да поритам с моя за релакс.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.