Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 29.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Чудя си се аз...  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 15:55



Колко от вас познавам, или са ми роднини, колеги... Или пък съседи... Много е странно усещането, когато прекарваш доста време из клубовете. Мислиш си, като виждаш някого всеки ден, а може би той е оня-с-еди-кой-си-ник??? Вие представяте ли си как изглеждат другите, или, като гледате познатите си, чудите ли се, дали не е някой от клуба? Изключвам онези, които се познава от клубарски срещи... Ама преди това не са се познавали, вероятно. Любопитно е.

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 16:32



Нали е много интересно? Когато за първи път открих съществуването на този клуб бях много приятно изненадан. Определено не познавам никого и май не ме вълнува мисълта кой как изглежда. Всички са ми много "симпатични", даже и чавдарчетата, пионерите ....... /майтап Уили/



Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 16:54



Чисто и просто (къпан милиционер) с времето открих, че за всеки клубар съм си изградила "портрет". Който, по всяка вероятност, няма нищо общо с действителността. Но си представям зад всеки ник физиономия. А все по-често се улавям, че гледам хората и се чудя: "Този дали не е БРВГ от клуба"?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 17:06



Ти пък, милиционер, че и къпан. Нема такова животно. Хич не ги долюбвам тия младежи. Вчера пак ме глобиха с десетачка. Карат ме да се чувствам като важен спонсор на министерството.



Тема Къв милиционер, кви пет лева?нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 17:12



Тия ги няма вече .... 15 (може би) години. Сега се славославят като Полиция. Или, може би, ти живееш в Братската Руска страна - там още си е "Милиция"?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема На кой му пуканови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 17:25



аз ти се оплаквам, че са ми на хранилка, а ти не били червени ами red. А в братската Рашън съм бил вярно е, ама хич си нямам на идея как са си ги озаглавили.



Тема Майтап, бе, Уили!нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 17:34



Споко, чудя се в тоз приятен съботен следобед с кой да си побъбря (позаям). Ама нещо мъртвило-о-о, брато, та ще се ям с теб (ако искаш). Ако не - една дълга - аз ще я преглътна

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Нямаш ядове,нови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 17:44



хапнал съм, та мисля да не се ядем ама за побъбрянето съм насреща. та какво викаш те е вързало пред РС-то вместо да си припкаш на воля под това слънчице хубаво. Хайде аз решавам задачи /за 4 клас/ с малкия т.е. той решава аз го охранявам, ами ти?



Тема Re: Нямаш ядове,нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 17:55



Таткото е на работа, баткото - на рожден ден, малкият спи. А аз /би трябвало да/ работя. Щото имам едни купчини докове за понделник. Ама неща-а-а-а! Понякога трябва и да се почива.... май?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Нямаш ядове,нови [re: 4avdar4e]  
Автор lvPo (любопитен)
Публикувано12.06.04 18:02



Приятна ти работа. Аз си попривършвам задачите за днес щото на малкия ще му запушат бушоните. Пък се сещам и друго-пишеш бележка на таткото и баткото, събуждаш малкия и хващате някъде на чист въздух. Работата не е заек. Аз поне смятам да поритам с моя за релакс.



Тема Ей сега си завеждам малкото на въздух!нови [re: lvPo]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 18:07



Нямай гриа за мен! Приятно ви ритане. После може пак да се срещнем

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: 4avdar4e]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано12.06.04 18:17



Аз не си създавам портрети за хората от мрежата - бедна ми е фантазията за толкова много лица Най-много по някой отличителен белег, нищо повече... Като например за оназ, жарката блондинка , съм сигурен, че е брюнетка до мозъка на костите на мозъка на костите си

За да не зтруднявам другите пък, съм сложил мое кадро





Тема Извинете по-простите :)нови [re: Haчko]  
Автор 4avdar4e (добро дете)
Публикувано12.06.04 18:19



Къде да Ви намерим кадрото, та поне с теб като си бърборя по нощите да си те виждам?

Чавдарчето е весело дете - играе, пее, учи се, чете


Тема Re: Извинете по-простите :)нови [re: 4avdar4e]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано12.06.04 19:51



Точно под именцето ми във всеки постинК!





Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: 4avdar4e]  
Автор az12345 (zasega anonimen)
Публикувано12.06.04 20:53



Tи ме разсмя, с твойта сигнатура, благодаря ти

Tuk li da pokazwam kolko sam ostroumen


Тема Днеснови [re: 4avdar4e]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано12.06.04 22:32



моето голямото цял ден скитори в Рилския манастир - много съм доволен че я закарах там !

UB40 !



Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: 4avdar4e]  
Автор БoEB ()
Публикувано12.06.04 23:28



Определено си изграждам един виртуален събеседник. Много трудно ще се получи среща, но това не ми пречи да бъда себеси. Винаги съм откровен, дори понякога се изказвам по-емоционално без да се притеснявам за впечатленията който оставям. За роднини и съседи не мисля дори, че може да са сред клубарите.

В кръга на виртуалните събеседници, Чавдарчето е :

Темпераментно миньонче, брюнетка с прави коси до раменете с леко подгънати краища навътре, сресва се на път и носи дънки и тишърт.



Тема Пък ние бяхме в Драгалевскиянови [re: jamie]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано13.06.04 00:32



С количката и каката. И още едно бебе с количка само, че с батко. Както каза голямата бяхме наравно (4 мимичета на 4 момчета).

Беше супер на Витоша. Е, вярно, малко ни наваля в началото, но после стана страхотно.

В Рилския съм я водил няколко пъти. Страхотно е. Заведи я и на Роженския.



Libertas inaestimabilis res est.


Тема Аз ли съм...нови [re: Haчko]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано13.06.04 02:24



оназ? Явно не!
Защото нямам мозък, нали съм блондинка.





Тема Re: Аз ли съм...нови [re: majemela4ka]  
Автор Haчko (главобол - бол)
Публикувано13.06.04 07:13



Ти, ти, кой друК





Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: 4avdar4e]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано14.06.04 10:14



Ти- спортна мама с дънки, биричка в ръка (това ти го каза) и даваш указания за поредната игра на жмичка на хлапетата в парка
Магот - 80-85 кг. лелка на високи токчета. Няма къде да се хване в автобуса, защото носи торби, пълни с луканка, филета и суджуци. Ще прави огромни платА у тях, понеже ще имат гости. По тази причина стъпва с токчета по малките пръстчета на мъжете, хванали се около нея.
Джейми - Той, като я види, ченето му пада(веднъж възкликна Магот, гот, гот!!!) затова трябва да е огромен мъж - звяр. Едър, окосмен, с мустаци а ла Чорбаджи Марко от Под Игото. Освен това каза, че яде винаги всичко...
Рем - той е с черна тога, квадратна шапка с пискюл и свитък в ръка. Току що е получил наградата на британската академия за молекуляра биология за приноса си в последното открите в тази област. Ще държи реч. Бърза, защото го чакат и в института по аеродинамика
АВе - Хванал е в едната си ръка поредният превод сътворен от негова сътрудничка, с другата се държи за главата и същевременно говори по телефона със същата (не с главата, де!). Обяснява и коя е, къде е учила, пита я кой и е бил учителя по български и имала ли е такъв въобще...
Мъжемеачката - Хищен поглед. Тихи движения. Набелязала е дивеч. Ще вечеря
Фрий - 40- 45 кг. Момиченце. Все гледа дали някой има нужда от помощ. Ако има, пита дали я иска. Ако я иска, дали да е от нея. Ако има, иска я и то от нея, тогава нуждаещият се изведнъж се оказва в центъра на торнадо
Мъжж- Поет, заключен в офис на бизнесмен. Всичко му е наред. Всички го обичат. Никакви проблеми. Няма за какво да страда!!! Я, едно момиче с красиви очи! Изглежда тъжно! Трябва да бъде спасено!
Халфи - Имате нужда - викайте Халфи! Истинският ник Зелена светлина е за нея. Зелена светлина за свободни мисли, свободни чувства, свободни хора. Зелена светлина за всичко, което прави живота весел. Сега се е загледала след един висок, рус младеж. Дали да го схруска веднага или да си свърши задълженията в офиса и да го остави за по- късно

Което ме навежда на мисълта, че и аз трябва да свърша нещо днес.... Засега толкова! Другите да поемат щафетата.

Редактирано от Green light на 14.06.04 12:58.



Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: Green light]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 10:59



Аааа, не е честно...за мен нито дума, нали?:)))



Тема Re: боже боженови [re: Green light]  
Автор ha! (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 11:23



доядя ме че съм само читател тука

прекрасна, ужасна - все тая ... резултатът е съсипващ ...


Тема Дира ме изхвърля най- безобразнонови [re: copadevino]  
АвторГpинлaйт (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 12:20



Иначе ще те опиша, колко му е.
Ти си при Рем, на награждаването и му правиш забележка:
С това черно одеяние
си съвсем без обаяние.
Във този хубав слънчев ден,
поне пискюла можеше да е червен



Тема Не се чудя и ...нови [re: 4avdar4e]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано14.06.04 12:26



Не се интересувам на кой каква му е визията Приятно ми е да си лафя - вид комуникация и то когато искаш и имаш време, а не по задължение. Не се опитвам и не си падам да си представям физиката щото винаги съм далече от истината, но ориентира за вътрешността е на 6

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема И аз мисля, като тебнови [re: Casper.]  
Автор DANYNA (LUBIMA)
Публикувано14.06.04 12:52



макар, че понякога ме гложди любопитството. Влизам в клуба, защото харесвам всички постоянни форумджии .



Тема Re: Дира ме изхвърля най- безобразнонови [re: Гpинлaйт]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 13:49



И що за приказка е тва?
Нима е мойто амплоа
да се заяждам аз със вас
във този ден и този час?
Ти секси си,
но в този цвят
приличаш ми на юпи млад.



Тема Re: Не се чудя и ...нови [re: Casper.]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 13:51



Ами да, какво значение има физиката?
Нали няма да правим групов секс?



Тема То след тези вербално-натуралистични оргиинови [re: copadevino]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано14.06.04 14:17



груповия секс просто е един сънен повей от забравен спомен.



Libertas inaestimabilis res est.


Тема Re: То след тези вербално-натуралистични оргиинови [re: Remmius]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 14:27







Тема Re: То след тези вербално-натуралистични оргиинови [re: copadevino]  
Автор БoEB ()
Публикувано14.06.04 14:35



Съвсем нормално си е, според мен, човек когато говори(пише) с някого да си изгражда някакъв образ. Неможе да отправяш думи към нищото. Та по тая причина извратеняци са изобретили телефонния секс.



Тема Re: То след тези вербално-натуралистични оргиинови [re: БoEB]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 14:43



Неее...избягвам да си изграждам каквито и да е образи. Изключително вредно според мен.
Я си представи само, че в моите представи ти си секси, чаровен, страхотно умен и изключително нежен мъж. И какво ще стане, питам аз? Разбито сърце...и т.н.



Тема Re: Не се чудя и ...нови [re: copadevino]  
Автор Casper. (dobro duhche)
Публикувано14.06.04 14:56



Не си падам по този вид масовизъм, както едно време ни учеха ... дружно да градим това и онова ... и от този сорт разни безобразни
Тук съм не да обменям феромони, а да срещам различни виждания по различни въпроси - повече комуникация винаги е по-добре, нали съм жена

Има на света едно единствено истинско съкровище-доброто сърце

Тема Видя ли!нови [re: copadevino]  
Автор БoEB ()
Публикувано14.06.04 16:01



Никак не е трудно. Позна от раз, и понеже съм умен, няма да допусна да си разбиеш сърцето.


Чудо на медицината, след липосукцията, съм само около100кг.



Тема Re: Видя ли!нови [re: БoEB]  
Автор copadevino (весела)
Публикувано14.06.04 16:10



Господи, значи ти си моят идеал...обожавам мъже тежка категория!



Тема Re: Чудя си се аз...нови [re: Green light]  
Автор majemela4ka (жарка блондинка)
Публикувано14.06.04 16:21








Тема Re: Видя ли!нови [re: copadevino]  
АвторБoEB (Нерегистриран)
Публикувано14.06.04 21:22



И сичко щеше да е шес. Ако не бех кинта и педесе, а и като сложим това, че като малък се на глава падах....




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.