Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:51 21.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как да постигнем вътрешен мирнови  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано12.01.04 11:39



Днес прочетох това и реших да го споделя с вас тук, защото реших, че може да помогне на някой. Поне на мен ми звучи доста привлекателно като терапия...

Ще ме прощавате за превода, не съм професионален преводач...

Вътрешен мир...

Препращам ви това, защото то определено даде резултат при мен... А по това време на годината всички ние бихме могли да се възползваме от малко...успокояване. Следвайки един прост съвет, който прочетох в една статия, аз най-после постигнах вътрешен мир... В статията пишеше:

"Начинът за постигане на вътрешен мир е като довършите всичко, което сте започнали."

Така, че аз се огледах из къщата, за да открия всички неща, които съм започнала и не съм довършила.... и преди да дойда на работа тази сутрин довърших: една бутилка червено вино, една бутилка бяло вино, Бейлиса, Калуата, Тия Марията,

ми, малко Валиум, пакет цигари на един приятел и една кутия шоколадови бонбони. Нямате си идея колко шибано добре се чувствам....

Може да препратите това на тези, за които чувствате, че имат нужда от вътрешен мир....



Inner peace.. I am passing this on to you because it has definitely worked for me... and at this time of year we all could use a little...calm!!! By following the simple advice I read in an article, I have finally found inner peace........the article read:

"The way to achieve inner peace is to finish all the things you've started." So I looked around the house to see all the things I started and hadn't finished....and before coming to work this morning I finished off a bottle of red wine, a bottle of white, the Bailey's, Kahlua, and Tia Maria, my Prozac, some valium, a friend's cigarettes, and a box of chocolates. You have no idea how freakin' good I feel.... You may pass this on to those you feel are in need of Inner Peace...




Как беше хипарския девиз:

Make Love, Not War!



Numquam sapiens irascitur.

Тема Re: Как да постигнем вътрешен мирнови [re: Remmius]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано12.01.04 11:47



:-))) само заглавието ти е грешно! Би трябвало да се промени на: "Как да умреш щастлив" Не е зле за справка да отбележеш и колко часа е живял автора на творбата след като е положил финалната точка.
Наздраве за такива хора!!! Той сега е в един по- добър свят



Тема Ами...нови [re: Green light]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано12.01.04 11:52



Аз такова, не мога да дам друго заглавие нъл разбираш са... тва го дава авторъ

Иначе наздраве. И пак наздраве.

Numquam sapiens irascitur.


Тема Re: Как да постигнем вътрешен мирнови [re: Remmius]  
Автор half_educated (омагьосана)
Публикувано12.01.04 12:56



Боже колко мъдър е този, дето го е написал!! Обожавам го! НЕ, обожествявам го!! А това, че вече имам пред себе си човек проверил теорията - нямам спирка! Отивам да довършвам, па ако ще да се довърша, баси.... В другата стая при мъжа ми има един младок - кво да го прая...и него ли?

~не ми казвай какъв трябва да бъде добрия човек - ти бъди такъв~


Тема Re: Как да постигнем вътрешен мирнови [re: half_educated]  
Автор hopeful (iskrena)
Публикувано12.01.04 13:04



Халфи, не знам ти кой и колко ще довършиш, ама аз имам съмнения, че вече сме на път да развалим човека, с нашето пиянстване. Ето от няколко теми насам - стана друг човекПък и взе по-често да надига чашите посред бял ден...... Срамота! А къв хубав човек беше като дойде при нас...................

zdravei, kak si?


Тема В случай, че още не си в нирванатанови [re: half_educated]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано12.01.04 13:10



Сакън бе джанъм. Остаи момъка бря. Не го довършвай мол ти са. Ще плаче майка за него. Умря сиромахът, една мома го тръшна и не може да стане веке...

Пък и тук не става въпрос за хедонизъм, а за духовно извисяване. В смисъл извисяване преди всичко на спирита (пак игра на думи от англ. spirit: дух, но също и алкохол, спирт б.а.).

Аре и умната

Баси имах правописни грешки, а бе тия от дира нема ли един спеллер да турнат начи...

Numquam sapiens irascitur.

Редактирано от Remmius на 12.01.04 13:24.



Тема Пардоннови [re: hopeful]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано12.01.04 13:20



Милейди, но аз почти винаги пийвам по нещо на обяд. Някак не ми върви ако не го полея с чашка вино да речем.

Пък следобяд с кафето или пък надвечер преди тръгване е напълно подходящо и по едно малко, особено през зимата.

Да не говорим, че като пия не го правя за да се срещнем под масата, на масата или около масата, а при липса на маса на най-близката хоризонтална повърхност. Напротив правя го за да ми върви по-гладко речта. Един вид да се лее и въздига словото на моята изключително скромна и гениална милост.

Numquam sapiens irascitur.


Тема Re::)нови [re: Remmius]  
Автор rina (roza)
Публикувано12.01.04 17:00



Тъй като нямах нищо за довършване из нас ..а се разсмях докато ви четях , значи поне си довършвам усмивките от сутринта ...


btw.. иначе , това ако не е подстрекателство към битов алкохолизъм ..пък на

Нищо ново под слънцето...


Тема Напротивнови [re: rina]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано12.01.04 17:40



Това по-скоро е подстрекателство към разнебитващ алкохолизъм в комплект с лекарствен наркоманизъм, пък и честно казано приятелските цигарки са си били чиста, трева поне според мен.

Но още от времето на шаманите се знае, че за да достигнеш духовен прогрес и да прозреш бъдещото първо трябва да се надрусаш с квото имаш под ръка...

Numquam sapiens irascitur.


Тема Re: Как да постигнем вътрешен мирнови [re: hopeful]  
Автор half_educated (омагьосана)
Публикувано12.01.04 18:18



О, да! Не го изпускам от очи и аз. Ма много умно тва момче ма, брях!

~не ми казвай какъв трябва да бъде добрия човек - ти бъди такъв~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.