Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:58 20.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема ЗИМА Е...нови  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано12.01.04 21:31



..."Вонка вие вук...Тате маа пръжки с лук.."...
Сорри ,ама се сетих за този бисер на студентската литература...:(((

А искам да напиша какво забелязах...

Значи зима е,студено,не може много да се "скита" навън...Малко сме понапъленли или не изгледжаме "фърст"...Каквото и да е..сезонът за "свалки" по И-нет е открит...и е "силен"....Съдейки по различни теми и постинги напоследък...В което няма нищо лошо...
Ама не ви ли се струва ,че и вашето настроение е такова?
Щото моето е....

Значи през зимата по Нет-а..през лятото "наживо"....Е, сега вече "свалки" през цялата година...Ех ,че купон!....



Тема Re: ЗИМА Е... [re: doktorka]  
Автор rina (roza)
Публикувано12.01.04 22:01



Май беше песен това ..за вуу.и пръжките
Ама сега ме притесни...направо ми го каза в прав текст даже...за това със свалките ..май пропускам зимния сезон

Нищо ново под слънцето...


Тема Права си!нови [re: doktorka]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано12.01.04 22:44



Ела виж какво става в ЛАФЧЕТО.


Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: Права си!нови [re: MЪЖжжж]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано13.01.04 02:02



къде е лафчето?...
Що на мен никой не ми казва как да ти намирам тия лафчета и пр?



Тема Re: ЗИМА Е...нови [re: doktorka]  
Автор half_educated (омагьосана)
Публикувано13.01.04 08:17



...И БЛАГОДАРЯ, че във всичко, в което се включвам се разбира за какво става дума...не буди недоумение или питанки...Радостно чувство ме връхлита, че има с кого да споделям и питие, и закачка! Увлечението по последната може да стане трудно прогнозируема с невъзможност да се упражни елементарен контрол. Изпадам лесно в душевни и емоционални стрийптийзи, но съм лесна за обуздаване - рязко увеличаване дозата на приемания алкохол...пея и си лягам.

Можеш ли да си спомниш една темичка от есента, когато от изключително интернетно-задушевни контакти се сдобих с близнаци? Та искам да допълня, по време на свалки, моля, до мониторите да се оставят и предпазващи от усложнения след размяна на любезности, предпазни средства

ЗИМА Е....ТОВА Е ЧУДЕСНО...

~не ми казвай какъв трябва да бъде добрия човек - ти бъди такъв~


Тема Re: ЗИМА Е...нови [re: half_educated]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано13.01.04 08:54



малко имам проблеми с краткотрайната памет...
затова ми "опресни" базата с данни..за коя точно тема става дума?

Близнаци ,казваш...оуч...!

И мен ме избиват на "емоционални и душевни" катарзиси от време на време...ама иначе е скучно,не ли?

колкото до предпазните средства..най-доброто е това от "първосигналната нервна система"...Като се опариш веднъж...мислиш пет пъти преди да посегнеш отново...Проблемът е когато има конфликт на две "първосигнални "функции-"опарването"(инстинкта за самосъхранение) срещу "гъдела"(инстинкта за размножаване-да не използвам други думи ,че не са много "литературни")....

ахм да...днес ми е крив ден..т.е. вчера ми беше..днес си лягам да спя-крайно време е...лека нощ...



Тема Няма конфликт туканови [re: doktorka]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано13.01.04 10:29



ако разглеждаме нещата само на инстинктивно ниво.

Инстинктът за продължение на рода е доминиращ над всеки друг инстинкт включително и този за самосъхранението, мисля, че вече го бях споменал някъде в друга тема.

Вкрайна сметка съгласно теорията на, забравих му името, един англичанин - най-големият еволюционист след Дарвин (който, странно, май също беше англичанин б.а.) - индивидът е просто един преносител на гените, един вид опаковка.

Проблемът всъщност е доколко хората са животни. Генетично погледнато - доста голям процент - около 98% от общите ни хромозоми със шимпанзето са абсолютно идентични. Вярно те имат една двойка автозоми в повече.

Значи не ни остава нищо друго освен да се уповаваме на силата на суха. От където следва, че пак стигнахме до

. КТД май...

Numquam sapiens irascitur.

Тема Добре де приятелю,нови [re: MЪЖжжж]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано13.01.04 11:21



какво очакваш от хорицата ?

UB40 !



Тема Re: Няма конфликт туканови [re: Remmius]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано13.01.04 16:24



Абсолютно съм съгласна... ама нали трябва да се направим на "велика" и да блеснем с "дълбокомислени" разсъждения...

Кой ще спори!...Същите сме като разгонени кучета...и котки...( леле какъв вой надаваше моята на времето! Не млъкваше животинката...)А и шимпанзетата си живеят много добре ,ако ме питаш мен...

колкото до силата на духа...."in vino veritas"...Знаели са как да живеят древните римляни...Ахм да..и някои римлянки...
Наздраве...!...да видим дали да ще се опазим...




Тема Да пиемнови [re: doktorka]  
Автор Remmius (Hellion)
Публикувано13.01.04 17:33



Затова си нося и зиме и лете тъмни цайси аз

По-скоро сме като делфините или те като нас, това са (засега) видовете, които правят секс и за удоволствие освен за продължение на рода. Целогодишно както Вие сама забелязахте Милейди. Ето сега е на мода и онлайн петинга.

Не съм сигурен за шимпанзетата. Във всеки случай предпочитам да съм Homo Erеctus ммммм така де Sapiens ;o)

Ами да, поне докато не са дошли варварите и виковете на достопочтенните патриции и матрони от:

Bibamus, moriendum est.
Let us drink, death is inevitable.
Да пием, смъртни сме.

(Seneca Rhetor, Controversiae)

не са преминали в истеричното:

Hannibal ante portas.
Hannibal before the gates.
Ханибал е пред портите (на града).

(Cicero, Philippicae orationes)



Numquam sapiens irascitur.



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.