Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:40 14.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Една възраст, различни пазаринови  
Автор LuboPenev (Deadly)
Публикувано15.12.03 19:35



Имам предложение, но нека ви обясня първо за какво става дума.

Не мислите ли, че този клуб (както и 10-15, 15-20....) е фундаментално объркан? Помислете си само. Мъжкото и женското развитие рядко движи успоредно с годините.

Когато сме малки, момичетата дърпат пред момчетата, по-късно 18-19 годишните момичета продължават да се занимават с по-възрастни момчета (както и момчетата, които са на 18 се занимават в голямото болшинство с момичета, които са до 18).

По-късно вече жените губят своята конвертируемост (след 25 започват да одъртяват независимо от гримове, кремове и други измами), а по същото време мъжете, към които биха се стремили вече могат да си позволяват хубавите нови реколти. И така одъртяващите жени се ориентират или към загубеняци на техните години или към по-млади мъже, които пък не могат да си позволят скъпите хубави млади мацки.



Предложението ми е да разделим клубовете по нов начин.

Категория "Красиви срещат такива, които могат да си го позволят"

Тук сме с Клуб "18-25 годишни красиви мацки с хубави тела срещат мъже с възможности и между колкото си искат години и колкото си искат години" и
Клуб " Млади ебачи срещат заможни дами между колкото си искат и колкото си искат години"

Категория "Средна класа"

Тук е клуб "ОК осигурени мъже търсят 18-25 годишни полухубави и непретенциозни момичета " както и клуб "грозни момичета до 25 и жени над 25 търсят мъже, склонни на компромиси"

Категория "Неудачници"

Тук е клуб "Забравете годините, важното е да има любов" както и клуб "15-20, 20-30, 30-40, 50-500".

Моля да кажете дали одобрявате предложението ми за да можем евентуално да направим подписка за новите клубове.



Тема Ц, бъркаш!нови [re: LuboPenev]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано16.12.03 09:15



Любовта да духа супата! Тука предимно се пие и се слуша музика! 19 годишните не стават за сериозен купон. А пък да вземеш да говориш за Булат Окуджава на компания от млади резнячки, все едно да викаш "само Левски" в агитката на ЦСКА



Тема Да ти поврачувам...нови [re: LuboPenev]  
Автор half_educated (омагьосана)
Публикувано16.12.03 09:34



...до ново разпределение между клубовете няма да се стигне...виж, ако говорим за категоризиране на футболни клубове...може да се стигне и до тоталното им разбиване , но...това е друга тема и за друга гадателка...Все пак - успех де, нека сме си и културни.

~не ми казвай какъв трябва да бъде добрия човек - ти бъди такъв~


Тема Re: Ц, бъркаш!нови [re: Green light]  
Автор Free Soul (свободна)
Публикувано16.12.03 09:37



Тошну тъка! /удряне с юмрук по масата/
Кфи са тийя суожни прикасссссски? Келнеер, я сип' тук - глей чашатъ спуканъ!
И музикатъ да свири!!!



Enjoy Life!


Тема На дедонови [re: LuboPenev]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано16.12.03 09:37



провокаторчето :-))
Още те бива, наздраве !

UB40 !



Тема Скъпа, молянови [re: Free Soul]  
Автор half_educated (омагьосана)
Публикувано16.12.03 09:44



те недей толкова рано или си снощна. Моля те легни си и се наспи, после ще си поговорим

~не ми казвай какъв трябва да бъде добрия човек - ти бъди такъв~


Тема Re: Ц, бъркаш!нови [re: Free Soul]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано16.12.03 09:46



Полезно е да ви има човек на масата, мадам! Имате очарователен начин да привличате вниманието на персонала.
Обаче имам чувството, че това беше моя реплика, трябваше аз да я кажа



Тема Колко си деликатен!нови [re: Green light]  
Автор half_educated (омагьосана)
Публикувано16.12.03 09:50



Пазиш приличието на клуба - за пиенето и музиката си споменал. Добре, че пропусна (умишлено, нали) женските ни оргии, задевки по келнери, руски групи, продавачи в денонощни магазини ...От името на женското присъствие ти благодаря и ще те обичаме, рицарю наш

~не ми казвай какъв трябва да бъде добрия човек - ти бъди такъв~


Тема Re: Колко си деликатен! [re: half_educated]  
Автор Green light (braggadocio)
Публикувано16.12.03 09:56



И за сексшоповете нищо няма да кажа. Гроб съм!



Тема Re: Скъпа, моля [re: half_educated]  
Автор Free Soul (свободна)
Публикувано16.12.03 10:01



Нито съм сутрешна, нито снощна...
Просто поддържам реномето на клуба

Enjoy Life!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.