Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:34 03.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Умни ли са българските мъже?нови  
Авторledenata_2 (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 21:46



Аз и Лиа се съмняваме.



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: ledenata_2]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 22:20



Разбира се,че не!!!!!



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: ledenata_2]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 22:56



Mislia che pri majete onzi taka neobhodim choveshki organ narechen mozak e ako ne 100% zakarnial to pone 99,9% sas sigurnost. Te sa lisheni ne samo ot sposobnosta da rasajdavat, no i ot chustvoto za vina i sajalenie. V sastoianie sa da badat shtastlivi samo pri nalichie na pari, gardi i piene. Kompleksirani do krainost ot bezparichieto i nevazmojnosta da se sarevnovavat s kolite , kashtite i jenite na sebepodobnite si toi dori spira da viarva v jelanieto na onazi krehka i nejna polovina do nego da mu pomogne i da go uspokoi kazvaiki mu che shte se spravi s problemite si. Vmesto tova dori prehvarliat vinata varhy jenite. Nie sme gi kompleksirali. Dran - dran. Tapo opravdanie. Dali sa umni BG majete? - DA. I to mnogo. Dori chakat drug da predprieme neshto vmesto tiah, zashtoto im e trudno da misliat i da badat iniciativni.



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: Lia]  
АвторГapниep (Нерегистриран)
Публикувано25.09.03 23:44



Абе,Лиа,ти да не си Диана Великова?С какви мъже контактуваш,та така си ги нарочила?Колко меже от другите нации познаваш?Българцкият средностатистически мъж е умен,отговорен,красив,потентен,инициативен и в никакъв случай комлексар!Вярвай в това!Доказано е!А жените които мислят в твоя стил имат два избора:остават стари моми или стават държанки на застаряващи тъпоумни чужденци!



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: Гapниep]  
АвторLia (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 00:35



Garnier,

Dlajna sam da varna otgovor na mnogoto vaprosi koito zadade.
Vsiako pravilo si ima izkluchenie. Mnogo se nadiavam ti da si chast ot nego, no nachina po koito se izkaza po vaprosa me navejda na misalta che se nadiavam naprazno. Tova e chast ot kompleksa vi " ATAKA, a ne ARGUMENT ". T samo dokaza che sam prava za chast ot tvardeniata si. Milo, az ne sam majemrazka i uveriavam te ne sam stara moma, Приела съм ви такива каквито сте, защото знам, че ще са нужни векове да се промените, а аз няма да съм жива да го дочакам. Не, не съм Д. Великова и не бих могла да изкажа мнение за чужденците на преклона възраст, тъй като не съм имала никакви допирни точки с тях. Трудно ми е да повярвям, че са по-различни от БГ мажетел Майката природа е била еднакво стисната за всички.

И все пак аз ви обичам.
С вас лошо, без вас още по-лошо.



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: ledenata_2]  
Авторбълrapckи мъж (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 04:20



ами някои сме умни със сигурност,по себе си съдя :) Всъщност май няма по умни от българските мъже,по спецялно от мен:)
А това че обобщаваш така е просто смешно,от мен да знаеш.



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: бълrapckи мъж]  
Авторuslujliva (Нерегистриран)
Публикувано26.09.03 04:44



pishe se специално,,,, nishto lichno:(



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: ledenata_2]  
Автор цвeтeнцe (непознат)
Публикувано26.09.03 08:14



Разбира се, че има умни мъже. Въпроса е да ги разбираш и оценяваш. Но такъв отговор е твърде субективен не мислиш, ли? За мен например не е необходимо мъжът да е "ходеща енциклопедия", а да може с един поглед само да те разбере и дори да може пак само с поглед да ти отговори.



Тема Re: Умни ли са българските мъже?нови [re: ledenata_2]  
Автор silent (някакъв)
Публикувано26.09.03 08:28



бе за българския мъж не знам колко е тъп може и много да е тъп ........ама че българите са прости прости са че дрънкат те хорат за тва са си синтезирали афоризма ........прост народ -слаба дължава..........пък ти си разделяй простотията ако щеш по полове по възрастови групи по пъпчивост на пениса и по квот още се сетиш...........макар че ако питаш мене в едни лайна плуваме...........ако и да си втълпяваш че ти мирише на шанел седем дет го няма..........

незабележим


Тема Re: Умни ли са българските мъже? [re: ledenata_2]  
Автор july morning (рано ранила...)
Публикувано26.09.03 09:35



Не мисля, че българските мъже са глупави.
Според мен една голяма част от тях страда от синдрома на "непрекъсната пъпна връв".
И от там идва липсата на инициатива и всички останали негативи.
Голяма част от българските мъже не са възпитани да уважават жената, затова и ни третират като слугини, защото смятат че сме длъжни - да перем, чистим, да гледаме децата, да пазаруваме, готвим, да гладим, винаги да ги разбираме, да им съчувстваме - може и да съм пропуснала нещо, но от нас се очаква и което по-лошо се изисква да бъдем майки, съпруги и какво ли още не и ако си позволим да мрънкаме ни се пуска крилата фраза от рода - " ако ме притиснат до стената, савам много зъл и отмъстителен".

И ако се случи той да измие чиниите веднъж в годината - това си е постижение, което години наред се използва като оръжие - ето виждаш ли колко много ти помогнах тогава. Ама че не е помогнал в останалите няколкостотин случая, а бил на биричка с приятели, за да научи някоя новост - това е без значение.

Лошото е че това е преобладаващият случай и аз се извинявам на всички, които ще прочетат този постинг и няма да открият себе си.
Зная че не всички са такива, но къде са различните?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.