Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:14 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ще ме подкрепите ли?  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 14:13



Имам намерение да заведа дело за издражката на 2-те ми деца.Не сме разведени,но живеем разделени.За последната година мъжът ми е дал 20лв за децата.Отношенията ни са лоши.Ще ме посаветвате ли да го направя?



Тема Re: Ще ме подкрепите ли?нови [re: viki]  
Автор july morning (рано ранила...)
Публикувано17.09.03 15:51



Бих Ви препоръчала да се обърнете към клуб "Право" - там най-коректно ще Ви посъветват как да постъпите! Откровено казано не съм убедена, че след като нямате развод ще можете по съдебен път да претендирате за издръжка!
Не че ако се разведете, ще си получавате издръжката, мъжете са доста изобретателни в това отношение, като че ли става дума за децата на съседите! Но поне ще можете да водите дела!
Лошото е, че той е възможно изведнъж да стане "социално слаб" или "безработен" и да Ви изтощи от съдебни разигравания, но все пак трябва да решите какво да правите, след консултация с адвокат по семейни дела.

Желая Ви късмет и успех!



Тема Re: Ще ме подкрепите ли?нови [re: july morning]  
Авторmazh (Нерегистриран)
Публикувано17.09.03 17:22



saveta ne e losh, samo da kazha, che obobshtenia ot sorta: мъжете са доста изобретателни в това отношение, като че ли става дума за децата на съседите! sa kato medetz za edna naranena zhenska duchica, ama ne sa verni. Az naprimer si izdarzham zhenata, decata, che i oshte edno, na koeto bazhta mu ofeikal. T.e. izdarzham deteto na saseda, obrazno kazano.



Тема Re: Ще ме подкрепите ли?нови [re: mazh]  
Автор july morning (рано ранила...)
Публикувано18.09.03 10:56



Поздравления за Вас! Повярвайте ми, че сте един малкото загрижени бащи, които приемат да поемат отговорност и за други деца!
В болшинството от случаите, това е идеалният начин Мама да бъде наказана/като че ли децата нищо не разбират и не страдат/ и в добавка трудно извоюваната издръжка се изпраща по 5лв в различни пощенски клонове в града,за да е пълно удоволствието!
И това ако не е садизъм, здраве му кажи!

Мога само да се обърна с пожелание всички мъже да бъдат като вас, за да не отглеждаме невротизирани и комплексирани деца!



Тема Re: Ще ме подкрепите ли?нови [re: viki]  
Авторнo (Нерегистриран)
Публикувано18.09.03 11:22



Ако не сте разведени каква издръжка?
Това в съда се доказва а не се казва. Ако сте разведени и той е осъден да плаща издръжка вече може да го осъдиш .



Тема Re: Ще ме подкрепите ли?нови [re: viki]  
Автор ttania (търсеща)
Публикувано18.09.03 22:11



Няма как да съдите съпруга си за издръжка след като не сте разведени. Освен това от месец има нови съдебни такси, които са с пъти по високи и така както не ви стигат средствата за издръжка не виждам как ще се разведете въобще и тогава да имате искания за издръжка.

Няма невъзможни неща. Има неразбрани хора.


Тема Re: Ще ме подкрепите ли?нови [re: ttania]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано23.09.03 17:53



Po novite zakoni ako giveem razdeleni moga da zaveda delo za izdragka bez da sme razvedeni i bez da zavegdam delo za razvod.\konsultirala sam se s2ma advokata ve4e.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.