Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 17.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови  
Авторoringe (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 16:43



Разведена сам с 2 малки деца.Срещам се с едно бивше гадже,ерген,но не говорим за вадещето.Инициативата за сега е равна.Мислите ли ,че е добре да му призная чувствата си и надеждите си спрямо него или да отложа подобни признания за по-касно,за да не го отбласна?За мен тои е мн.важен човек,дори съм готова да му родя едно дете.



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
Автор нo (непознат)
Публикувано09.07.03 18:00



Сериозно? Чак дете ли си готова да му родиш? Невероятно..каква жертва.



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано09.07.03 18:11



Зависи от колко време се срещате. Ако е няколко месеца, някак са неуместни сериозните разговори... Изчакай той да покаже (с времето) по-сериозни намерения, без да насилваш нещата. Прибързаните действия са (почти) винаги погрешни. Не бързай и да раждаш трето дете
Може би ако сте повече от гаджета, ще установиш, че не точно този мъж си искала сериозно и какво ще правиш тогава?



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано10.07.03 09:53



Старо гадже. А бе в момента просто инстинктивно запълваш една празнота. След като ти е бил гадже преди, пък не сте се оженили значи нещо куца. Нещо не е било наред. Не се връщай там където нищо не се е получило.

Сега си гледай дечковци.

И почни на чисто.

Бъдете добри!!!


Тема Само пропусна да добавиш,нови [re: RUMlR]  
Авторufff (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 11:48



че заставаш зад думите си .
Но пък си се вслушал в молбата ми, да бъдеш все така мъдър - благодаря!
Какво ли щеше да прави жената, ако беше пропуснал да я посъветваш да си гледа децата? Ти как мислиш?
Дали някога ще те осветли мисълта, че нещо, което изглежда мъдро на 45, може да изглежда смешно на 35, и обратното?
Аз може и да съм комплексиран и малко бавно да схващам, но доколкото мога да чета, момичето питаше дали няма да е твърде прибързано да признае чувствата и надеждите си, както и дали това няма да доведе до обратен на очаквания ефект. Нещо не забелязах да пита дали да гледа децата си и дали да започва на чисто или да приключва на мръсно. Нито пък е питала дали е добре или зле да го обича и да бъде с него.
Разбира се, за мъдрия и добър човек без комплекси е без значение кой и какво пита. За него е от значение какво му е хрумнало в момента, както и, разбира се, факта от фундаментално значение, че е застанал зад думите си.
Моля те, продължавай да бъдеш все така добър. И мъдър. Че без твоите напътствия няма да остане огледано дете в България.




Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 13:21



Чувствата - да, защото какво по-приятно за всеки от нас е някой да ни каже, че ни обича и какво по-приятно е да дариш любов. Надеждите в смисъла, който по-долу пишеш да му родиш дете - не, защото е това намерение не може да е доказателство за любовта ти към него, по-скоро може да го анализира (като мъж) вид ограничение на неговата свобода. Той нали е ерген, откъде да знае какво е да имаш дете... Остави го сам да стигне до този приоритет в личната си ценностна система и тогава по естествен път в резултат на взаимната ви любов един към друг ще вземете това решение да имате дете заедно.



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано10.07.03 18:09



Моето виждане е да му кажеш.Иначе е изгубено време за теб.А и колкото повече време минава,повече ще се привързваш към него и ще е по-трудно после.

Какво е най-лошото ,което може да се случи? Да ти каже, че няма интерес да се ожени за теб.Това е по-добре да го знаеш сега ,а не след като си била с него 2 години...

Какво е най-доброто ,което може да се случи? Да ти каже ,че и той също като теб е "искал да говори за това ,но се е притеснявал да не избързва "...И да вземете решение заедно за евентуално бъдеще.
И в двата случая ще имаш перспектива.

А сега имаш само бивше гадже -ерген,с когото се срещате ,за да запълвате емоционалната и физическа "празнина" в живота си.
Да го отблъснеш? Ако не иска да е с теб -да се ожените- един такъв разговор ще му е поводът и извинението да се дистанцира от теб. Не защото ти си го "отблъснала"...,а защото той е използвал момента да се измъкне...(надявам се да разбираш какво искам да кажа)...

Давай с рогата напред....Докато не се опиташ ,няма да знаеш....



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: нo]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 20:07



Ami 6tom sled 10 god o6te mislj 4e e nai svjstnijt mag v givota mi.



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: doktorka]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 20:16



Sled 2 god. podnovihme v-kata si i ot negova strana tj zasega e samo prijtelska.Toi e se]predpazliv i ima za6to.Saglasna sam za 3-to dete za6toto ne gelaj da go ostavj bez naslednik,a pak i si go obi4am.



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: viki]  
Авторнo (Нерегистриран)
Публикувано10.07.03 22:44



Най свястния от кои? Какъв е избора?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.