Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:22 07.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: Delia]  
Автор Garwan (непознат )
Публикувано15.07.03 15:51



Духх няма предвид конкретния случай.Духх не обича много конкретиката.Духх
предпочита общия поглед, търсенето на закономерностите, търсенето на источника...... Духх е тъжен, и ще му трябва време да се усмихне. Защото Духх това съм аз!



Тема Re:Ето ти инфо, Уфффф.нови [re: ufff]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано15.07.03 16:11



На 40 съм. Женен. Жена ми е на 36. Две деца. Момиче на14, момче на 15. Инженер съм. От студентската скамейка до сега се занимавам изключително с атомна енергетика.

Готов съм да прочета психологическия анализ, който ще ми направиш.

Бъди здрав!

Бъдете добри!!!


Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: Garwan]  
Авторoringe (Нерегистриран)
Публикувано15.07.03 16:40



Az mislj 4e v osnovata na vsi4ko e instinktat ni za otseljvane,na nas i na naslednitsite ni.Sled kato biologi4nijt im ba6ta ne e v sastojnie da gi otgleda ,za6to da ne go napravj az/a pak i to drug ne ostava/po nai-prijtnij na4in-s lubim 4ovek.Zatova sa tezi moi stremegi kam biv6ij.A pak sled edin neuspe6en brak trudno bih povjrvala otnovo v mag.Za tova 6te mi sa nugni godini,za da ne se zabludj kakto parvij pat.



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
Автор Duhh (непознат)
Публикувано15.07.03 17:13



Няма лошо бе Портокалче, просто аз съм в кофти настроение...
Само че когато му дойде времето не му казвай : "Искам да живея с теб защото те обичам..", а по добре: " имам нужда от подкрепата ти, би ли ми я дал?"
примерно...



Тема Re:Ето ти инфо, Уфффф.нови [re: RUMlR]  
Автор 777_... ((???!!!))
Публикувано15.07.03 22:45



Привет!
Защо си в толкова лошо настроение?
Остави идеята за психологическия анализ.Не си струва.Всеки има право на мнение.
А защо да бъдем добри?На кой му пука ако сме такива?



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: Duhh]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано15.07.03 23:04



Мъдри думи..много мъдри думи...Духхх...


карат ме да се замислия за собственото си поведение..:)



Тема Re: За Гарваннови [re: Garwan]  
АвторDelia (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 08:42



Не ти ли мина вече? Неотдавна разбрах нещо:Изпитанията, трудностите и страданията са за избраните, за да се извисят духовно.
И като главен идеолог на неопозитивизма в клуб 30-40, понеже ме боли когато някой страда и е тъжен и най-вече, когато се отнася за теб ти заповядвам:
1. Изхвърли всички черни мисли от главата си!
2.Заключи ги в чекмедже, за да не излизат повече оттам!
3.Изгради си собствена къща(убежище) и не допускай никого там!
4.А сега се усмихни!
Ако не подейства, обади ми се.



Тема Напомняте ми...нови [re: нo]  
Автор bluegrass (непознат )
Публикувано16.07.03 09:12



за праисторическа битка на мъжки тиранозаври, които трябва да докажат на женските и но съперниците си кой от тях е по-велик. :-))))) Стига де, смешно е! Умни пичовете сте и двамата, но не мисля, че това тук е най-важнжото. А то според мен е да общуваме.
Апропо, какво стана с темата на горката жена с многото яйцеклетки?! :-))))))



Тема Re: ДАИТЕ мИ СЪВЕТнови [re: oringe]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано16.07.03 12:58



Причината за неуспешен брак/връзки/контакти не може да е само в другия субект, но и в нашия погрешен личен избор - на кой не му се е случвало... Затова не обобщавай и не си прави извод за всички мъже от един частен случай - много е обезверяващо и неоптимистично за самата теб, а това влияя и на децата ти за техния мироглед.

За теб може да е приятно (и по-лесно) да отгледаш децата си с любим мъж, но по този път прехвърляш част от родителските отговорности върху нищо неподозиращия любим мъж. Ако имаш неговото желание и съгласие за поемане на този вид отговорности - добре, но ако не - помисли и изчакай връзката ви да се развива/узрява по естествен път...



Тема Ами на мен (поне)нови [re: bluegrass]  
Авторufff (Нерегистриран)
Публикувано17.07.03 01:12



си ми харесва (напоследък) да си се карам с "но" - особено откакто не ме нарича "жалък комплексар" . Пък на теб, като ти се общува по друг начин - общувай - лошо няма. Дърлянето също е начин на общуване, и дотолкова, доколкото ме кара да се замислям и ми дава възможност да видя гледна точка, съвсем различна от моята, аз съм твърдо "за" такова общуване.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.