Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 15.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема питаненови  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано01.07.03 20:10



Не е особено "умно".
Не е особено "оригинално",но това е нещо ,за което си говорихме с колегата в офиса.И ме накара да се замисля и да попитам за вашето мнение.

Колко очаквате да живеете? 50-60-70 години?
Как очаквате да живее?...Да се "пазите" ,за да живеете по-дълго или да "живеете",без да се пазите...
разбира се без крайности...
просто, как ги виждате"нещата" в бъдеще.
Не е "философстване",просто питам за различните гледни точки сред връстниците си...



Тема Re: питаненови [re: doktorka]  
Автор misho365 (един мъж)
Публикувано01.07.03 20:39



Леле, голям кеф да съм ти първия! И на мен да се случи при една жена! Все, втори, трети ...:))))) Но сега!!!
Да живея така, че да се запонни, че ме е имало! До колко? Господ знае! Не се пазя! Нищо човешко не ми е чуждо! Нищичко!:)))))

Спорът ражда истината!!!


Тема Re: питаненови [re: misho365]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано01.07.03 20:45



а,да!
Това ми напомня, че не съм написла аз как ги "виждам" нещата.Забравих...
И аз съм от тези дето предпочитат да "живеят" докато могат..Но ,ако стана на 60 години..ще искам ли да живея до 80?
И отговорът е :"Не зная.."
Иска ми се да напиша...макар и "по-кратко",но пълноценно...а в същото време ...



Тема Re: питаненови [re: doktorka]  
Автор Dalechnata (член)
Публикувано01.07.03 20:57



Очаквам да живея както ми харесва, което в много отношения означава без "да се пазя ". Имайки предвид какво ми харесва Тоест, не дълго, според общоприетите стандарти.
Може да съм крайна, но не виждам защо трябва да се отказвам от нещата, които ми харесват или ми носят задоволство или пък удовлетворение, като например работа, която ми носи постоянен стрес, обаче ми е интересна. Или пък от скоростта, която не знам какво ми носи, обаче ми харесва Тоест - крайната цел - да живея по-дълго, когато вече и физически и психически вероятно ще деградирам, не ме мотивира достатъчно.
Естествено, присъства и инстиктът за самосъхранение и страхът от смъртта. Искам да кажа, че е трудно, когато дойде моментът, да кажеш дали си направил правилния избор в това отношение



Тема Re: питаненови [re: doktorka]  
Автор Keйт (свежарка)
Публикувано01.07.03 20:57



Няма значение до колко години,по-важно е да сьм здрава,с ума си и да не преча на хората около мен.Привьрженичка сьм на идеята "живей кратко,но луксозно" и "един лев да имам,за такси ще го дам"!Колкото повече човек остарява,толкова по-силно се вкопчва в живота!



Тема Re: когато човек е на 30-40 години....нови [re: doktorka]  
Авторsilent (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 20:59



и е физически здрав с твърда пишка/действаща вагина/ слабо се интересува колко ще живее ............пък начина на живот е въпрос на вкус...........



Тема Re: питаненови [re: Dalechnata]  
Авторsilent (Нерегистриран)
Публикувано01.07.03 21:09



не се заяждам с вас двечките/ти и кейт/...........ама това живея " без да пазя" ми мяза кат да е по подходящо да излезе от устата на пъпчив тинейджър в навечерието на абитюрентския му бал............клише бе......... като тези дето си ги пишат учениците в лексиконите...........аз пък живея и се пазя най малкото от такива като вас дето уж не се пазите..........и виждам че такива дето не се пазят хич не ги виждам............напротив виждам уплашени хора вкопчили се в несигурния си мизерен и помалко мизирен живот.............инак на думи всеки го докарва......................



Тема Re: питаненови [re: silent]  
Автор misho365 (един мъж)
Публикувано01.07.03 21:21



Ти им го каза! А мен бе беше срам!!:)) Евала, пич!

Спорът ражда истината!!!


Тема Re: питаненови [re: silent]  
Автор Dalechnata (член)
Публикувано01.07.03 21:24



Ами аз съм инфантилна
Това е положението
А ти продължавай да се пазиш



Тема Re: питаненови [re: silent]  
Автор Keйт (свежарка)
Публикувано01.07.03 21:27



Не се заяждам,но това не сьм го казала,че не се пазя.Прав си,че на думи е едно,а в живота различно,но все пак от какво трябва толкова да се страхуваме?От смьртта ли?Тя е само миг...и изчезваш!Достатьчно е да знам,че ще има на кой да липсвам.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.