Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:15 15.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема molia za vnimanieнови  
Авторiskamdaumra (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 14:11



znam che e nelepo da napisha takova neshto vav forum no kakto i da e, veche zapochnah.
az sam ot Burgas, imam ogromni problemi i kakto veche se doseshtate iskam da se samoubia. tova ne e shega ili opit da vidia reakciite na foruma. napalno seriozen sam. smiatam che sled 4 godini postoianni misli za samoubiistvo nai-nakraia triabva da sloja krai na jivota si zashtoto bolkata veche e neponosima. do sega ne mi e dostigala smelost no nai-nakraia sam reshen.

iskam da se samoubia s hapcheta zashtoto smiatam che shte e nai-bezbolezneno, a i ne iskam da obezobraziavam tialoto si. problema e v tova che sam absolutno nevej po otnoshenie na tova kakvi hapcheta triabva da izpolzvam, v kakvo kolichestvo i ot kade da si gi nabavia (predpolagam che sanotvornite se prodavat samo v recepta v apteki, vsashnost izobshto ne znam...) niamam i poznat v podobni sredi kam kogoto da se obarna.

ako niakoi moje da mi dade informacia za tova kakvi medikamenti mi triabvat i kak da si gi nabavia, vkluchitelno niakoi, koito moje priako da mi gi prodade neka mi pishe na iskamdaumra@yahoo.com. toku shto si napravih tozi adres zashtoto znam, che nikoi niama da se osmeli da go napishe vav foruma. nadiavam se nai-veche niakoi ot Burgas, koito moje da mi prodade nujnoto da mi pishe. az shte se svarja s nego po natatak.

kolkoto i osaznato da vi zvuchi tazi tema pak povtariam che ne se sheguvam. vsichki vie, koito ia chetete moje da me pishete veche umrial. vapros na vreme e samo koga shte nameria nujnata informacia i shte se sdobia s hapcheta...

molia pishete mi na e-maila, a ne vav foruma zashtoto edva li shte go cheta.



Тема Re: Жив ли си още?нови [re: iskamdaumra]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано25.06.03 14:51



Съвет:

1. Земи се гръмни.
2. След това - самообесване.
3. За да е сигурна работата - нагази в морето и се удави.

За тялото - не гарантирам.

Баси, ти у ред ли си бе момче. Кви са тия глупости. Мацката не дойде на среща.

Оди тресни две бири и си фани друга. Идете на дискотека. Танцувайте.

Живота е пред тебе, ей.

Бъдете добри!!!


Тема Re: molia za vnimanieнови [re: iskamdaumra]  
Автор Moondust (Лунен прах)
Публикувано25.06.03 14:52



Не знам по каква причина си решил да се самоубиваш. Проблема си е твой. Само не ми е ясно защо не отидеш в гората и не се обесиш, поради каква причина сме длъжни да плащаме за твоите глупости.

Да не говорим за простотията да молиш някой да изгори за да може ти да си направиш кефа да умреш.

След като си толкова сигурен в желанието си и уверен в себе си - наи лесния начин е да си вържеш един камък и да скочиш от моста . Камъка е за да не можеш после да изплуваш като ти дойде акъла.

Хайде приятно умиране.

А да ... ето ти нещо за четене

Редактирано от Moondust на 25.06.03 15:40.



Тема Re: molia za vnimanieнови [re: iskamdaumra]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей :Р)))
Публикувано25.06.03 15:11



вниманието го имаш така или иначе.

от мен хапчета не очаквай обаче - такъв ляв ще ти забия, че като се освЕстиш, няма да мислиш за нищо друго, освен за това, че все пак да си жив е по-добрият вариант.
Казах!
Усмихни ми се и ти.




Тема Баааси!нови [re: iskamdaumra]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.06.03 15:22



Гевезелъци! Ши съ самоубивам, ама имам претеции. Ама ако може така да се самоубия, че да не съм умрял.

Все се канят. Само се канят! Нито един не е свършил работата качествено!
Ей на - един и той като тоя - шъ тъ таковам, та шъ таковам....ами айде де - да си изпълни обещанието най-накрая!

Слушай кво - купуваш си емнайсе антибиотика и 20-30 противоалергични- гълташ ги накуп с една бутилка виски и стига си ни занимавал вечи!




Тема Lele kvi ste gadniнови [re: Smile]  
АвторHektor (Нерегистриран)
Публикувано25.06.03 15:35





Ako niakoi vika za pomosht,znachi NE ISKA da se samoubiva ,no ne vijda izhod be glupatzi.

I se nadiava da go ukorajite ,a ne da go ritate po glavata,be tapanari.

Ne gi slushai pich!!!Pokaji im che oshte imash power da im razmajesh fizionomiata na gadnite kopeleta.Te vsichki do edin imat dostatachno prichini(poveche ot tebe sigurno ) da si tegliat kurshuma ,AMA GI E BAZE.Zatova iskat da gledat strahlivo ot tribunite kaka lavovete raskasvat gladiatora.

Haide GLADIATORE!Sabudi se i v atakaDa im ebem mamata na tia bezsardechni pedali!



Тема Ето!нови [re: Hektor]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано25.06.03 15:39



И тоя само се кани!
Ами ади де - еби ми мамата!



Тема Re: Lele kvi ste gadniнови [re: Hektor]  
Автор Moondust (Лунен прах)
Публикувано25.06.03 15:44



Ало психолога ... я ми кажи ситуация без изход ?

Даже и да умреш е изход .... стига резултата от смъртта ти, да направи нещо съществено и важно, за да е смислена.

Само че ние сме педали, де ша разбираме хората.

Да ти е идвало на акъла, че понеже лекарите са спасявали тоз , някой друг може да умре ? Някой който иска и има за какво да живее!

Къде ли съм ...?


Тема Re: Lele kvi ste gadniнови [re: Hektor]  
Автор tartarianeyes (Вейхайвей :Р)))
Публикувано25.06.03 15:53



евала пи4
ако ти беше тоя, дето постна темата, щях да съм адски доволна.
ама...




Тема Re: Айдееее....нови [re: Hektor]  
Автор RUMlR (добър боляр)
Публикувано25.06.03 16:14



Оружье раздаваш ли?
Щото квато присъда раздаде сума си народ требе да си теглиме куршума.

Самоубиеца, после Хектор, после Гладиатора.
КазАх ти, че не си у ред, бегай се прегледай.


Бъдете добри!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.