Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 22.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Променя ли ви обичта към някого?нови [re: Keйт]  
Авторнo (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 01:31



Чуството за хумор - това е рецептата.
От тук си идва и другия мироглед и по лесното приемане на промените и по лекото съжителстване. И най черното не изглежда толкова черно ако имаш чуство за хумор, и най големите проблеми ти изглеждат не толкова големи ако имаш човек който притежава чуство за хумор до себе си. Усмивката е това което ни прави красиви, усмивката и смеха е това което ни зарежда. Жена се печели най лесно ако успееш да я разсмееш, а мъж се влюбва най лесно в жена с която може да се смее.
Ако попитаме тук присъстващите имате ли чуство за хумор? Убеден съм че 100% ще отговорят разбира се , естествено че имам. Обаче за съжаление няма нищо естествено в това да имат всички защото е адски трудно да срещнеш човек с когото искрено да можеш да се смееш и да те разсмива и то не само когато сме влюбени:)

Така е Кейт, ако има формула за успешен брак сега мисля че ми просветна това е чуството за хумор.Не можеш ли да се шегуваш и да има кой да разбира шегите след като вече не си влюбена настава адска скука.



Тема Re: Променя ли ви обичта към някого?нови [re: нo]  
Автор doktorka (neredovna)
Публикувано26.06.03 01:46



хей...колко си прав...
Това ,което очарова мъжете около мен, е смеха ми и усмивката...
Това ,което може да ме "грабне" от самото начало у един мъж е способността му да ме разсмее...

Важи и за семейството...Напълно съм съгласна с теб...



Тема Така е,нови [re: EЛБИ]  
Автор nbb (весела)
Публикувано26.06.03 10:20



едва ли се променяме. Просто различните хора ни карат да показваме различни части от същността си. И който успее да ни накара да покажем най-доброто от себе си, печели, както и самите ние.



Тема Re: Променя ли ви обичта към някого?нови [re: нo]  
Автор Keйт (свежарка)
Публикувано26.06.03 10:24



Споделям те,но...(това е обрьщение,а не но...)!Абсолютно си прав,че ако успееш да разсмееш една жена,значи 50 % си я спечелил!Всеки има различно чувство за хумор...например черния хумор си е чиста сатира,даже познавам хора без никакво чувство за хумор и с тях се общува адски трудно,натоварват ме ,избягвам ги!Представяш ли си семейства,в които уж на майтап си правят забележки непрекьснато,а в сьщото време си е чисто заяждане:))))))Остави човека до теб да живее според разбиранията си,не го тормози и той ще се намести по теб заради теб,защото това,което дьржи едно семейство е толерантността и взаимния компромис,няма място за инат,просто трябва да се говори за всичкоДа не си дребнав и да можеш да прощаваш,това е...всичко друго е алабалистика



Тема Re: Променя ли ви обичта към някого?нови [re: нo]  
Автор Keйт (свежарка)
Публикувано26.06.03 10:29



Просто говорим на един и сьщ език:))))И това е разковничето:)))



Тема Хммм,нови [re: fancy/obla4e]  
Авторufff (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 10:54



Защо ти е да разбираш "огромното ми самочувствие"? Та ние спорим по определена тема - какво значение има, кой какво самочувствие има? Какво значение има, дали съм свикнал или не съм свикнал да ми ръкопляскат? Аз ли не вниквам в това, което чета - та аз пиша по темата, а ти ръсиш произволни твърдения за мен. Как реши, че за мен не съществува думата приятелство и че не съм се чувствал обичан и желан - а и да беше така - каква е връзката с темата? Защо реши, че хората ме избягват, а и каква е връзката на това твърдение с темата? Как може мое мнение да те обижда??? Та това си е мое мнение - ако се разпознаваш в някой от "нелицеприятните герои" - това е твой проблем, а не моя обида.
Сега по същество - ако мислиш, че греша, когато твърдя нещо - няма ли да е по-лесно да кажеш твоята позиция, от където да се види, че греша. В какво точно греша? Не изключвам възможността да греша, но и не виждам ти да си посочила в какво греша.
А сега да видим каво точно беше написала:
"Нито един мъж не може да устои на всичките плесници, които жените получават през целия си живот". Това е точния цитат. Не мога да разбера в какво трябва да се поправям - в моя отговор цитирам точно това, което си написала.
Честно да ти кажа - не виждам смисъл в това, да споря с някой, който няма никаква теза, различна от тази, че аз съм малоумен. Някак си не очаквам да се получи спор с някой, който не може дори да цитира себе си.
Да се гордееш с нещо, което не зависи от теб (в случая - с това, че си жена) е признак на пълна липса на индентичност. Ако нямаш някакви други доводи по някаква тема - просто не се мори да пишеш. Защото за всички е ясно, че и един мъж, и една жена, могат да бъдат тъпи и да пишат глупости. А ако според теб една жена не може да бъде глупава - защо тогава се стремиш да демонстрираш обратното?



Тема но,нови [re: нo]  
Авторufff (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 11:23



Дори и да си прав/а/ за някой неща, ти си:
1. Космонавт
2. 178/68
3. С червена коса
4. Имаш бели обувки
5. обичаш компот
6. пееш в банята
Надявам се, че съм познал - както и ти се надяваш. Няма да привеждам доводи за тези си шест твърдения, тъй като и ти не си.

А иначе сериозно. Анализа ти е перфектен и щеше дори да е верен, ако не почиваше на едно (невярно) твърдение. Защо мислиш, че не може да съществува "практика", различна от твоята собствена? На какво се базира твърдението ти, че всички хора имат еднаква "практика" и, следователно, е невъзможно аз да имам друга? Как го останови това - просто сега ти хрумна, някой го е написал, ти "просто го знаеш", или по някакъв друг (непознат досега) начин? Защо мислиш, че нещо, което за теб е добро пожелание, за друг човек не е "практика"? Тезата "аз не живея както искам и, следователно, не може никой да живее както той иска" не ти ли се струва поне малко странна?
В библията наистина пише "не кради" - някой не крадат, а други крадат - какво според теб доказва това? Не виждам някаква теза, наистина.
И накрая - ако имаш да казваш нещо по някакъв въпрос - кажи го. Отговор в стил "ама това, което ти твърдиш е само теория" е глупав. За теб може и да е само теория, може да е "идеалистична отживелица", а за мен може да е практика. Тъй като ти теорерично не ме познаваш, не можеш да твърдиш, че моята практика не е такава, каквато аз твърдя че е - просто е глупаво. Ако пък твоята "практика" е различна от моята теория - това не би трябвало да проблем нито за мен, нито за теб. Явно за теб е. Защо?



Тема Re: Аз не видяхнови [re: fancy/obla4e]  
Авторjenata (Нерегистриран)
Публикувано26.06.03 14:20



az puk ostanah s vpechatlenieto, che ufff zashtitava tochno jenite. pone ne pravi razlika mejdu muje i jeni samo zaradi pola. az ne se mislia za po-umna ot mujete i ne se mislia za po-tupa ot tiah. ima muje ot koito sum po-umna. ima muje koito sa po-umni ot men. spored men ti reagirash fanatichno i ne vnikvash v tova, za koeto se spori. pone v tozi sluchai. i tui kato inache mi dopadash i haresvam tova koeto pishesh daje ne pisha s moia si nick.
dokude go dokarah - da mi e neudobno da podkrepia publichno edno mnenie za da ne me namraziat horata. mai ne sum mnogo umna. znam che ne e moderno da se podkrepiat mneniata na ufff no taka i ne razbrah zashto.



Тема Re: Хммм,нови [re: ufff]  
Автор fancy/obla4e (въображаемо)
Публикувано26.06.03 15:17



Знаеш ли, УФ,
уморих се да те убеждавам, колко не си прав като си мислиш, че познаваш толкова добре човешката психология и като парадираш с висока интелигентност. Уморих се, защото ти определно имаш проблеми с общуването. Уморява ме комуникирането с подобни хора. Аз съм човек с открит характер и огромно чувство на хумор, но ти не ме разбираш. Значи с теб просто не можем да имаме допирни точки в каквито и да било отношения.
Благодаря ти все пак, че учавстваш в моите постинги, заради личното ти мнение. Разни хора - разни идеали. Не мога да изисквам от хората да ме подкрепят, но искрено се радвам когато са ме разбрали.
Затова отказвам да учавствам в подобни битки с неясен край. Прекалено уязвима съм. А и не мисля, че ще ти позволя да продължиш да ме иронизираш.
Имай хубав ден! /както казват американците/ И се помъчи да разбереш смисъла на думата приятел. Ще ти е от полза.



Тема Re: Аз не видяхнови [re: jenata]  
Автор fancy/obla4e (въображаемо)
Публикувано26.06.03 15:30



Да, определено съм чувствителна натура, но не бих променила отношението си към теб само защото не ме подкрепяш и мислиш различно. Ние всички сме различни. Искам само да срещна приятели, да се запозная с интересни хора и да се забавляваме. Това е.
Не се настройвам срещу УФ! По скоро, той се държи странно. Съвсем съзнателно изопачава думите, които пишем, за да си прави гаргара с нас.
Не го разбирам, а и не ми е работа да се ровя в главата му. Там определено става нещо.Мозъкът му щрака на високи обороти.. Не мисля, че това е начина по който можеш да впечатлиш някого -
като се правиш на много хитър и не се съобразяваш с никого. Все пак сме достатъчно големи, за да се правим на палячовци......................
Такъв си е човекът. Сигурно това му доставя удоволствие. Всеки си е малко луд.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.