Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Ivo i Estrela  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 12:03



Prosledih dialoga vi s interes i sled kato mi omrazna da skroliram reshih da prodalja v nova tema.
Ivo,s mnogo neshta sam saglasna s teb(jena sam),nai veche s tova che izneviara niama ,dokato ne te hvanat.No kak uspiavash da se kriesh?Nali ne zavisi samo ot teb,ima i drugite ,ima i hora,koito vi vijdat zaedno?Tochno tam e problema de.
I vapreki che sam saglasna che po printzip nikoi ne e sazdaden da bade seksualno veren samo na edin chovek za 20-30 godini,zashto togava tolkova boli kato go otkriesh che partiora ti go pravi?

Estrela ,za edno neshto naistina greshish.Pri moia maj niamshe i savsem malkoto preduprejdenie che me laje i izneveriava.Za men beshe gram ot iasno nebe i ot tova oshte poveche me zabolia.Beshe zapochnal pochti predi godina i prez tzialoto vreme si beshe savsem sashtia,dori mnogo vnimatelen,grijeshe se za deteto,praveshe mi podaratzi i tn.
Moje bi prosto ne e bil mnogo vliuben,ili pak majete sa gadni kopelentza i po dobri igrachi ot nas,kak mislish?
No sega,sled kato "go hvanah",se karame naistina mnogo chesto,i poniakoga naistina i toi stava zal.
Chudia se dali niamashe da e po dobre za vsichki da ne biah razbrala,toi da mojeshe da si zapazi tazi taina"raiska gradinka" i da si tzeni semeistvoto.Kato predi.



Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: Kali]  
Автор KAPA (стъклена)
Публикувано22.06.03 14:38



А той дали не си е запазил "райската градинка"?Тя при всички положения не е толкова райска,но ти как намери сили да преглътнеш това?И сега защо се караш с него?А доверието,какво стана с доверието?

Направи ми уютна любов като къща,
която заспива.....


Тема Защотонови [re: Kali]  
Автор jamie (Bad to the bone)
Публикувано22.06.03 20:25



мъжете имаме нужда от райската си градинка.
Хех, това че си разбрала не значи че автоматично е трябвало да рушиш всичко. Нима сега се чувстваш по-добре от преди ?

UB40 !



Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: KAPA]  
Автор Hищo (пълно)
Публикувано23.06.03 01:55



КАРА, сигурно мъжа ти е щастливец.

Аз бих се влюбил в една жена веднага и неспасяемо, ако тя ми каже "Направи ми уютна любов като къща,
която заспива....."

регардс,



Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: Kali]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 09:46



Когато един мъж започне често да прави подаръци, съвестта го гризе. И този е един от предупредителните сигнали, че има нещо гнило, както и когато започне да става по-старателен в семейните задължения.
Както се разбра, темата за изнемярата е обширна. Разбра се, че хора всякакви, реакции всякакви. И ти си права, и Иво е прав, и аз съм права, но замисли се над това, което ти каза Кара. Много е права. Аз мисля, че щом доверието рухне, всичко отива по дяволите. Как гледаш мъжа си сега. А той теб? Нямаш ли усещането, че сега сте заедно по инерция и нещо си е отишло?



Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: Hищo]  
Автор KAPA (стъклена)
Публикувано23.06.03 10:12



Благодаря!Мъжът ми също води своите малки "войни",защото няма идеални хора/за себе си говоря/,но аз съм много близка с авторката на това стихотворение/и много други подобни/ една изключително нежна и предана жена,но последното нещо,което може да се каже за нея е че е щастлива.
Та за това си мисля,че да срещнеш точния човек е цяло изкуство,което за съжаление не всички владеем.

Направи ми уютна любов като къща,
която заспива.....


Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: Ecтpeлa]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 17:18



Razbira se che se chuvstvam gadno.Ne moga da iztria unijenieto i bolkata koito izpitah kato razbrah.

I edva li otnovo shte moga da mu imam doverie,kato predi.(Patuvahme otdelno,izlizahme si toi s priateli i az s priatelki).I vaobshte naistina kato che li neshto se prechupi.Sega mnogo po barzo plamva iskrata i se karame za mnogo neshta.

I zatova si mislia--niamshe li da e po dobre(nai veche za men i semieistvoto ni)ako si beshe pak s tova kurve(21 god studentka).Tia vse niakoga shteshe da mu omrazne i na men shteshe da mi e po dobre ako ne se beshe prechupilo neshto v men.

Istinata ne vinagi e nai dobroto:(



Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: Kali]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 18:30



Kali, izviniavai, napalno te razbiram i ti sachustvam, i az sam semeina, no zashto triabva da narichash momicheto kurve? Poznavash li go, znaesh li kakva e? Za tezi neshta se iskat dvama dushi, ne go zabraviai i ne viarvam majat ti da e bil iznasilen ot kurveto...A ako ne beshe na 21, a semeina jena na tvoite godini, naprimer...



Тема Iznasilen ?нови [re: copadevino]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 19:25



Ne razbira se.No sablaznen-s sigurnost.za mene tia si e prosto kurva i tolkova.

Ne me interesuva nito dalbokata i dushevnost,nito blestiashtata i inteligentnost,nito ocharovatelnata i usmivka,nito kolko dobre moje da duha na jeneni maje.

Vsichko koeto izpitvam kam neia e omraza i edinstvennoto koeto i jelaia edin den da izpita sashtoto,da se pochuvstva stara ,izhabena i nenujna.
Razbira se tova sa si samo moi chuvstva i mislia che imam pravo na tiah.Ot moiata pozitzia neshtata izglejdat samo taka.
Razbira se ako az biah ne neino miasto,ili mi beshe dashteria,ili priatelka--shteshe da e drugo.No vsichko e otnositelno i zavisi ot glednata tochka,nali taka?



Тема Re: Ivo i Estrelaнови [re: copadevino]  
АвторKali (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 19:28



Ako beshe semeina jena na moite godini-shteshe da me boli mnogo po malko ,viarvai mi.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.