Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:18 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Бракът е цената ,която мъжът плаща за секса.нови  
Авторmiho (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 15:30



Бракът, си има и своите добри страни.Той учи на вярност и преданост,на предаване на ценностната система от поколение на поколение,на толерантност и самовъздържание,Възпитава в личността и други цени качества ,от които не бихме имали мужда, ако живеем сами.Какво ни дава бракът-само топло и безопасно убежище ли,секс по поръчка,...?



Тема Re: Бракът е цената ,която мъжът плаща за секса.нови [re: miho]  
Авторoблaчe (Нерегистриран)
Публикувано05.06.03 23:04



Много си прав. Но не разбирам защо мъжът ПЛАЩА за това? Някак е шокиращо
да плащаш за секса, след като си сключил брак. Парадоксално, дори абсурдно звучи. Може би затова никой не смее да подхване темата. За съжаление страхливците сме доста в клуба. Всеки се страхува да не издаде по някакъв начин, някаква съкровена, семейна тайна .Макар всички тук да сме инкогнито.
"Страх, лозе брани!" Пък и не само мъжете, по твоята логика плащат за секса, като сключват брак. Различно е, но жените някак са подценени. Не знам. Нека експертите ме разнищят ако искат, но не съм съгласна с теб.



Тема Re: Бракът е цената ,която мъжът плаща за секса.нови [re: miho]  
Автор Mistick (тиха)
Публикувано05.06.03 23:58




Имаме ли нещо, то трябва да ни дава нещо....
Защо винаги изискваме? Брака е нещо което двама души изпитват нужда да направят водени от нуждата да са винаги заедно- сутрин (събуждайки се), вечер (заспивайки), през свободните мигове.......Двама свързани в едно чрез чувства, двама избрали се като най- добри измежду другите за своето поколение. Времето на секса преминава.......какво остава ако е по поръчка? Какво става с брака?



Тема Re: Бракът е цената ,която мъжът плаща за секса.нови [re: miho]  
Автор Moondust (Лунен прах)
Публикувано06.06.03 08:56



Бракът ни дава единствено и само финансово юридическо обвързване ....
да беше питал за семейство ...

Мога ли да попитам кои са ценните качества които възпитава ? и от които нямаме нужда иначе ?

Къде ли съм ...?


Тема Re: Бракът е цената ,която мъжът плаща за секса.нови [re: Moondust]  
Автор rina (roza)
Публикувано06.06.03 09:58



Само финансово?...........А ако няма такива ?Тогава.....?
Къде ли са останали духа, душата и тялото?
Къде ли се обвързват те? Как ли ?
В някаква друга институция,която може би 4овек не е създал или поне не се докоснал до нея за да я разруши .Защо се опитваме да изпор4им неща ,които са дадени за благословение, само поради собствените си неуспехи в тази област или поради неразбирането ни за истинския смисъл за брака. Брака ( който 4есто свързваме с един подпис ) е нещо пове4е от един ритуал.Друг е въпроса кой как гледа на него..като бърза процедура за озаконяване на дете(дошло не навреме ), като емоция след добър секс( и решаваш,4е това е 4овека за теб), или на решение ,4е ве4е е дошло времето за това и просто го правиш за един 4овек ,който в момента е до теб. Брака е много пове4е от вси4ко това( не ,4е няма поне още 10 неправилни мотива за брак )
Подписа (за който ,4есто казват ,е променял вси4ко след сватбата:)))) е само един външен израз за вътрешно решение да бъдеш с един 4овек до края на живота си( не знам дали хората осъзнават онези думи4ки ,които повтарят след свещенника..онези за.. в добро и в лошо,в здраве и в болест..в имане и нямане ).....но...когато дойде ...май не са готови.После брака бил кофти работа, а то май ние сме си кофти хора и то сами изкофтили живота си. Брака си е вид посвещение да правиш другия до себе си щастлив(а преди да го направиш, добре е да познаваш и другия до себе си дали мисли като тебе ) и да не преставаш, дори когато смяташ ,4е другия не го заслужава.Мда....трудни4ко. Но това е избор за цял живот..затова и се 4ака и търси така внимателно партньора.Знам ,4е има върли противници за брака..и радетели за свободното съжителство..но,според мен те не са осъзнали какво то4но е "брака ".И брака не винаги е лесен. За да се окаже сполу4лив,трябва да работиш за него пове4е,отколкото за вси4ко друго в живота си.
А един стар 4овек казва: " Нау4их,4е щастливото пътуване по4ти винаги зависи от избора на спътник ".Такиви ми ти работи зна4и

Нищо ново под слънцето...


Тема Re: Бракът е цената ,която мъжът плаща за секса.нови [re: miho]  
Автор -viki-@ (#%)
Публикувано06.06.03 10:27



Miho ,звучиш ми объркано и уплашено-предстои подпис ,а?Нормлно е в такъв момент ,да си задаваш въпроси и да си даваш объркани отговори.
Семейния мъж се тревожи,че неговите приятели ергени получават повече секс и забавления от него.Той се бои,че под носа му се изплъзват невероятни секскупони,и че оставайки в моногамна връзка няма да усети нищо от живота.Забравя ,че доскоро е бил ерген,никога не му се е отдавал случай да преживе нещо подобно .Забравя безкрайните самотни вечери,студения боб от консерва и колко унизително е бил отблъснат от жена на някои купон,и то пред приятелите му,забравил е и дългия период без никакъв секс.
Мишо , тревожиш се, че обвързването е равнозначно на пропускане на възможности.
Нищо страшно няма в обвързването ,"има и своите добри страни."



Тема Oblache...нови [re: oблaчe]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 12:23



...:)) Veche preigravash s taia nesigurnost..:))) Da kaza li da ne kaza li?...ste me biat...:))) niama li da me biat?:)))))))))))))))
A po otnoshenie na temata spored men tova e porednia gluapv vapros...v koito moze da se kazat mnogo nesta no te nisto niama da znachat .



Тема Seksat..pak shefe...нови [re: miho]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 12:27



....e poslednoto nesto koeto moze da bade prichina za brak. Seksa moze da si go imash po vsiako vreme dali si zenen ili ne..ako tolkova ti se plasta po evtino ste ti e da si vzemash prostitutki...kato cialo.
A savsem drugo e da sazdadesh Semeistvo......



Тема Иво,нови [re: lvo]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.06.03 12:30



прави ми впечатление, че и други хора реагират така, не е само облачето. И то хора, които отдавна пишат в клубовете. Чудя се дали навсякъде така се застраховат или само в този клуб ?



Тема Ako mislim....нови [re: nbb]  
Авторlvo (Нерегистриран)
Публикувано06.06.03 12:42



...polozitelno ste kaza samo v klubovete se zastrahovat:)))) A inache Bog znae...:))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.