Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:16 21.05.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Izglegda tova e zalogano v genite na svekarviteнови  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 16:38



Pisah vi predi 4e magat mi nastojva da giveem s maika mu,kojto sistemno me tormozi.Ubedena sam,4e v pove4eto svekarvi,koito razbira se predi sa bili prosto maiki na sinovete sai ne6to se promenj vlo6ij smisal sled kato stanat svekarvi.I kato 4eli za moe potvargdenie vse njkakvi dokazatelstva za tova mi se pojvjvat.Naprimer iskah savet ot 50 i 60 i 70 godi6nite posetitelki-svekarvi ot saotvetnite klubove za tova kak da se darga s mojta ,kojto me terorizira i znaete li kolko mi otgovoriha?nito edna ,a termata e vidjna ot nad 60 4oveka.Sigurno sa guzni i zatova mal4at.A v4era 4etoh 4e ako detsata se otglegdat ot ta6tata sire4 maikat6a na maikata na deteto 6ansovete mu da otselee sa 75%.A ako se otglegdat ot svekarvata te sa samo 50%.Sno6ti pak gledah film,v koito edna svekarva taka pritesnjva6e bremenna5ta si snaha,kojto imala 2 spontanni aborta predi tova ,4e momi4eto gorkoto vze 4e rodi v 7-mij mesets i edvam spasiha deteto ,a ito edvam ogivj.Zav4era pak v drug film edna svekarva napravi taka 4e snaha i da po4ne da ragda v ka6ti dokato sinat i go njma6e/dade i njkakvo lekarsto koeto predizvika ragdaneto/.Dokato ragda6e momi4e4to tj si plete6e i izob6to nne i pomogna,samo nakraj vze deteto i dage ne i go pokaza.Az predi njkolko dni re6ih da napravj parva stapka za sdobrjvane s mojta svekarva,kojto givee v druga ka6ta zaedno s maga mi i s kojto ne si govorim ot7 mesetsa i kogato i kazah ,po telefona 4e ne i se sardj za ni6to i 4e i pro6tavam vsi4ki obidi brazkata prekasna .Taka i ne razbrah tj li go napravi.Mislite li 4e ima 6ans za pomirenie?



Тема Ще обясниш линови [re: viki]  
Автор nbb (весела)
Публикувано29.05.03 16:50



как точно те тормози, че съм пропуснала предишната ти тема ?



Тема Re: Izglegda tova e zalogano v genite na svekarviteнови [re: viki]  
Авторgala (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 18:13



О,мила моя,шанс за помирение няма,няма и да има.Преди три седмици разбрах защо. Майките на момичетата непрекъснато им внушават, че трябва да са отговорни,жертвоготовни и тн,докато при момчетата е съвсем обратното. Отделно се развиват някакви комплекси,от типа,че мъжа ми като е смотан, сина ми е принц и аз съм неговата принцеса и ти се явяваш конкуренция за обичта му.Знам, че е безкрайно тъпо, 10 години се боря с чудовището, но разбрах че съм най-щастлива ,когато тя ми е сърдита и не говори с мен.Ако можеш изнеси се ,това вече е спасението



Тема Re: Izglegda tova e zalogano v genite na svekarviteнови [re: viki]  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 20:38



niama spasenie.
moita ne miriasa dokato ni razvede , dori oshte prodalzava da me presledva.



Тема Re: Izglegda tova e zalogano v genite na svekarviteнови [re: viki]  
Авторkamelia (Нерегистриран)
Публикувано29.05.03 20:40



pone sega ima spasenie ot tiah - razvod, ama v minaloto kakvo e bilo.... ne mi se misli...
tova koeto kazaha predi e viarno: te ne sa se realizirali kato jeni sas svoite maje, sinat zapalva dupkata a ti i go otnemash... na mama deteto....



Тема Някоя от вас...нови [re: viki]  
Автор Duhh (тъжновесел)
Публикувано30.05.03 08:51



Някоя от вас има ли син...?



Тема Re: Някоя от вас...нови [re: Duhh]  
Автор Virtually_Fat_Free ()
Публикувано30.05.03 09:33



взе ми го от устата - реват, реват, а после и те така.... не че тъщите са цвете за мирисане.

и изобщо - където се бъркат родители - семейство не става.

Лично не значи непременно важно.


Тема Re: Някоя от вас...нови [re: Virtually_Fat_Free]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 10:25



Работата е там, че аз лично не мога да си представя да живея със свекър и свекърва, защото колкото и добри отношения да се поддържат с тях, съм стопроцентово сигурна, че ако се живве с тях става мазало. Две жени са много за едно домакинство. Повечето мъже у нас са мамини деца (това се наблюдава разбира се и в Италия например, и в други страни...), но у нас родителите са свикнали до много късно да се грижат за рожбите си, докато в Западна Европа ги пускат отрано в океана на живота.
Много наши сънародници нямат елементарни качества за оцеляване и затова все се навъртат край мама. А това е проблем, и то какъв, когато са вече семейни. Неедна свекърва е разбивала семейство с намесите и заръките си.
Точно затова най-удачно да се виждате с нея колкото се може по-рядко. Това е истината.



Тема Re: Izglegda tova e zalogano v genite na svekarviteнови [re: gala]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 10:30



Наистина най-добрият вариант е да ти е сърдита Защото нали знаеш, че когато човек много говори, рискува и да каже нещо, което не е изгодно за другия
Изобщо - не мога да разбера тези фамилии, които се събират по 3-4 поколения в една къща! Струва си да се направи всичко възможно, за да се отстоява независимостта на младото семейство и сега само не ми казвайте, че всичко опира до средства и т.н. Ако трябва, ще се лишат от нещо, за да могат да си запазят семейния мир, той е от съществено значение.



Тема Re: Izglegda tova e zalogano v genite na svekarviteнови [re: viki]  
АвторKaй (Нерегистриран)
Публикувано30.05.03 10:56



Имаше един виц ... Говорят си две възрастни жени и едната въздъхва : Ех ,едно време свекървите кви беха гадниии ! А другата : Да бе,глей кви времена настанаха - сега пък снахите са едниии ....отврат...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.