Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:10 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Едва днес разбрах.......нови  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано02.03.03 18:32



.......колко много те обичам. Знам, че никога няма да прочетеш това послание,но толкова ми е тежко в момента ,че имам нужда някъде да излея негативната си енергия(нали ти така ме учиш?)
Хм....на пръв поглед може би си мислите,че става въпрос за традиционния случай изневяра-покаяние-искане на прошка.Е не-обичам този мъж и нито за момент не съм си и помисляла да играя двойна игра или да потърся"нещо интересно и вълнуващо". Защото получавам от него пълно физическо и духовно удовлетворение. Но днес.....когато видях как се ми се усмихна за последно след чекинга на багажа.....как потъна в чакалнята-се сринах. Сълзите-не бях ги търсила,но и не можех да ги спра-сами си намериха старите улеи. Не можех да си представя(за пръв път ми се случва), че ден след ден ще си лягам сама....и ще си пия кафето сама......и няма да има кой да ми погали косите за лека нощ....и за добро утро.....бе не знам какво ми стана. Вървя из апартамента, вземам негови вещи и ги гуша до себе си....а съм вече на почти 32.....Нормално ли е? Едвам виждам екрана от сълзи....не,не съм глупачка,просто......обичам истински.Ще трябва да забравя любимите ни дискове, ще трябва все пак да се мобилизирам през тези две седмици. Но-сега много ме боли.Поне си излях душицата!
.......Дано Господ ми го пази-обичам те,мило Джидже!!!!

c'est toujours moi:)


Тема Re: hmнови [re: French_Affair]  
Авторhm (Нерегистриран)
Публикувано02.03.03 21:36



abe, ne che iskam neshto da kaja, ama sled chekina suvsem spokoino do posledno povikvane na putnicite e mojelo da ostanete oshte malko zaedno. zashto li e barzal Vashia chovek ili neshto az ne razbiram?!




Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: French_Affair]  
Автор london ()
Публикувано03.03.03 09:56



4eteiki redovete ti nasalzi i moite o4i .....



Тема Re: hmнови [re: hm]  
АвторФpeнч Aфeъp (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 09:56



Не доуточних вчера, че стояхме до последно в малката заличка, там дето после правят митнически контрол.Ма нали съм жена-не ми стигаше това седене и затова и не го споменах.:(



Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: london]  
АвторФpeнчAфeъp (Нерегистриран)
Публикувано03.03.03 09:59



Какво да направя-не съм го правила нарочно,просто така се чувствам.Ето днес е 3.03. празник, слънце-и аз след малко насила ще изляза надолу към центъра. Кажи ми, глупачка ли ти изглеждам?Честно?



Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: ФpeнчAфeъp]  
Автор london ()
Публикувано03.03.03 14:04



Ni nai malko-e to4no za tova 4ustvo si struva 4ovek da jivee , tova mu
kazvam az 4ista proba LIUBOV ( sajaliavam za latineca no tuk nikoi ne pi6e na kirilik )



Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: london]  
АвторFrenchAffair (Нерегистриран)
Публикувано04.03.03 09:58



Благодаря ти,Ландън,за хубавите думи.Ти май си първият(и единствен мъж), който не ми е дал съвета "е сега ти се е паднало".Кое ми се е паднало-наследството може би? И какво е това -да не сме на по 20 годинки,че да се стремим да покрием по-голяма бройка??? Понякога са ме питали :"как е възможно жена като теб да е само с един?Е така!!!Ти сам го каза:чиста проба любов!!


C'est toujours moi!:)



Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: FrenchAffair]  
Автор london ()
Публикувано04.03.03 12:13



Kakvo da ti kaja , za dobro ili za lo6o interneta ni sabira-malko stranno no priarto da pro4ete6 mnenia na ednakvomisle6ri,znae6 li liobovta i obi4ta sa stranotno 4ustvo no i mnogo zdravi i tejki okovi. 4ovek e 100% rob -obi4aiki ! Stra6no gibelno
e za sa6tia tozi 4ovek v sa6tia tozi moment da bade predaden-misli6 li 4e majat koito obi4a6 ,obi4a i teb ? ,misli6 li 4e 4ustvata mu sa sa6tite ? ? ?
Az prejiviah stra6no mnogo tragedii it tozi rod i zatova bih ti kazalna kakvo az sam privarjenik-4ovek sam se rajda i sam umira ,jivee s niakoi , obi4a niakoi -ne pozvoliavai da bade6 naranima ot koito i da e, za ne6tastie nai goliamata bolka idva ot horata koito obi4ame !- badi vazmojno po NEZAVISIMA !



Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: French_Affair]  
Автор Пeдя чoвek (педя брада)
Публикувано04.03.03 18:08



А не разбра ли също,че обичта не е телесно,а духовно "нещо"?
С оглед на това,и занапред няма пречки да го обичаш.И пред него няма пречки да те обича.
Работата е там,че хората си искаме и телесните наслади.Без тях,обичта в душите ни поизстива с времето.
Ако има Бог,то той за това ни разделя може би-за да се видим колко истински обичаме.Но...не съм говорил с Него на тази тема,че да знам със сигурност,де.

Зъб за з... усмивка,
око за обич


Тема Re: Едва днес разбрах.......нови [re: Пeдя чoвek]  
Автор French_Affair (шемет:Р)
Публикувано04.03.03 22:33



Така е-но тук става въпрос и за навика да усещаш другия до себе си-но не непременно физически,просто присъствието му,което ,само по себе си,също дава сила.

c'est toujours moi:)



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.