Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:02 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема ДУПКАТАнови  
АвторMAP (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 18:02



1. Не харесвам това което съм сега(понякога)!
УТРЕ: ставам нов човек... ще казвам всичко каквото мисля... на всички... спирам цигарите... погрижвам се за себе си... И ТАКА "Х" НА БРОЙ ГОДИНИ (с малки изключения за собствено успокоение)

2. Не харесвам сегашната си връзка (а я обичах... може би?)
УТРЕ: казвам и го в прав текст... стоически понасям всичкия плач и другите последствия... И ТАКА ВЕЧЕ 6 ГОДИНИ (с кратки изключения за собствено успокоение)

3. Не харесвам новото си моби (Н-то по ред... върши ми чудесна работа)
3.1 Не харесвам новата си кола (а няма и година... и си я оборудвах с такова желание)

4. Омръзна ми сегащната ми работа (а е толкова интересна и сериозна)
УТРЕ: казвам на шефа всичко което ме демотивира... ако той не е решил да става нов човек точно от утре, оправям си документите... изчезвам... заминавам... И ТАКА ПОЧТИ 9 ГОДИНИ (с кратки изключения за собствено успокоение)

5. Омръзна ми не-преходността на прехода (а имах надежди)!
УТРЕ: основавам гражданско движение... или се включвам в такова... изобличавам всички негодници... или грабвам пушката... .... .....

Моля посъветваите ме как да хвана пушката? От към приклада и с цевта напред или ОБРАТНО?

Дали това не е само една нищо и никаква криза на средната въздраст?
Дали УТРЕ нещата ще изглеждат различни? И ще продължа да добавям години към предните? И какво ли ще измисля за собствено успокоение в мига преди да пукна? А ???


Аааа, да не забравя: цар Траян има магарешки уши.
ПОСЛЕДНИЯ ДА ЗАРОВИ ДУПКАТА



Тема Re: ДУПКАТАнови [re: MAP]  
Автор Kadettor (гледам умно)
Публикувано19.01.03 23:43



как си как я караш а?
нищо май си се впрегнал а? понапрегнат си ми се струва?
дай го по свободно спонтанно
кво е тва : туй не ме кефи онуй не ме кефи
изпусни въздуха
щото няма да промениш света. Вземай там квото можеш и не се питай толкова работи щото ще земеш да намериш някой отговор ей така както си стоиш и ще се гръмнеш наистина
но пък след това съвсем няма да ти пука

бих бил ..... но не


Тема Re: ДУПКАТАнови [re: MAP]  
Авторsvinqta (Нерегистриран)
Публикувано19.01.03 23:58



Daka 6te e gokato vidi6 4e ti ostava prekaleno malko vreme i pove4e ne si struva da se vaika6.
Ama vsi4ki sme taka,ne boi se.
Nai dobre e da spre6 da se analizira6 i da prieme6 Dupkata za neizbejno i normalno t.e sadba.



Тема Re: ДУПКАТАнови [re: MAP]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано20.01.03 00:17



nalapai duloto i parvo pliui v nego, ama taka iachko balkanskata...

na vsichki ni godinite sa "X" na broi i neshto ne e bash kakto sme si go iskali...
abe s vde dumi ne si sam!




Тема Re: ДУПКАТАнови [re: MAP]  
АвторДoдo (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 11:26



Не си сам, братче, не си сам. Преди десетина дни пуснах тема : "Как се справяте вие?..." Виж я - има доста познати неща. Прочети малко от Re-тата.... Уж никой нищо конкретно не казва, а в края на краищата малко по малко откриваш отговорите за себе си.



Тема Re: ДУПКАТАнови [re: MAP]  
АвторPatriarha (Нерегистриран)
Публикувано21.01.03 13:31



И аз съм човек който повече от 3 часа на едно мястоне се задържа и повече от три дни не можа да стои дори в град като Париж. Но това не е страшно - погледни по ведро на нещата:

- до 4 години обстановката в БГ коренно ще се промени - но по особен начин - външно - всичко ще почне да има - новите магистрали до морето (почнаха ги вчера - прочети вестниците) - нова банкова система нови закони - бързи телекомуникации - лъскави магазини и квартали - само че това ще е за тези от Европа - и за тези които имат пари - тоест - наистина Европа идва при нас.

Това го видях как се случва на ЖИВО в Португалия между 1978 - 1988 - и тук ще е така - Европа дава пари за да бъде хубаво на ВРОПЕЙЦИТЕ у нас - хубаво и сигурно и с гарантирани печалби от бизнеса. А и да име спокоен живота.

Само за бедните пенсионери и тези с ниски заплати - няма да им е лесно - както е на тези в Португалия - при 1200 EUR средна заплата - някои държавни помощи си останаха около 100 EUR месечно.

Така че - ако искаш да си в крак с времето и да се качиш на новата каруца - учи езици и се ангажирай непременно с Еврпейски или Американски бизнес в БГ или навън - и всичко ще стане розово след 4-5 години.

Видях го и го преживях - и сега пак ще се случи - тук у нас - непременно.

СПомни си само преди 4 години - питаха ме нългарски емигранти в Гърция сега по телефона - имаме ли гоелми магазини с колички на самообслужване - има ли какво да си купим по магазините - а те горките за напуснали преди 4-5 години и не са се връщали - че нямат паспорти и визи - и не знаят нищо за Шелл, Макдоналд, Билла, Метро, Рамсторе, ОМВ и за много други промени.

Хайде - горе главата - и вярвай ми.


Patriarha



Тема Re: ДУПКАТАнови [re: Patriarha]  
Автор MAP (call the agent)
Публикувано22.01.03 13:19



Ха!
Не знаеш ли що е то ОПТИМИСТ? Ами просто - зле информиран ПЕСИМИСТ!
Бил съм в Поругалия '93та.
И аз си мислех като теб. Там видях португалците точно като едни българчета които са имали историческия късмет да си спретнат държавата в другия край на континента! Основната разлика е в това че те са една МОРСКА държава а ние сме една СЕЛСКА държава!
За Европа разликата е че без Атлантически Океан не може, а без селяни може (те си ги имат в излишек)
Не знам къде се намираш сега братко, но аз съм в Бургас и съм в морския бранш. А това приятелю е МЪКА! Голяма мъка! В държава в която селяни, шофьори и железничари държат ключовете за вратата към света!
Разни мандатни надувковци които високопарно се опитват да ти обясняват как нещата не трябва да се развиват. Хора за който морето е предимно командировка и летен плаж! Но неисе...
Не искам да обиждам никого. Просто си мечтая за система в която всеки се занимава САМО с това от което разбира. Толкова ли е непостижимо?
Цивилизования свят също ми е изтрил илюзийта за себе си! Всеки ден се сблъсквам с западни глупаци за които никога не съм уаспял да разбера как са си спретнали така добре работещи механизми.
Ако ти кажа че най ми хареса черна Африка... не знам дали ще ми повярваш. Не им трябват нито билдингите нито Макдоналд'с, Билла, Метро...

Всъщност истинате е че не ме свърта вече (пак). Не се оплаквам. Работата ми е добра интересна и отворена към света. Дохода ми е приличен като за България. Формални бариери нямам (дори брак и деца).
САМ СИ ПРЕЧААААААА!
МАМКА МУ И ЖИВОТ И СКРУПОЛИ И ....

Иначе ... ГОЛЯМО БЛАГОДАРСКО на всички които писаха!
Нали казват че общата болест не е болест???
Майната ми. Ще ми мине. И днес не е онова УТРЕ .
Продължавам да трупам години върху предните. Лесно е. По течението по течението... и в дупката!

If I was...just some more clever, I would find how stupid I am. As well as You!


Тема Re: ДУПКАТАнови [re: MAP]  
Автор Aлбa (да се запознаем)
Публикувано22.01.03 15:01



Ако е криза, толкова по-добре. Кризите понякога вършат черната работа, която ни страх да свършим. А мога ли да те попитам или по-точно, можеш ли да ми отговориш:
1. Какъв нов човек искаш да станеш?
2. Кое в сегашната си възка не харесваш?
3. Каква кола и какво моби искаш?
4. Като си оправиш документите и изчезнеш, къде ще те мотивират така, както ти искаш?
5. Моля те не основавай ново гражданско движение, ще се разочароваш много повече от невъзможността да бутнеш непреходния преход дори с движението (новото твое).
6. А, шесто нямало! Ами браво, че само по пет точки се депресираш!

По-добре такаотколкото така


Тема Re: ДУПКАТАнови [re: Aлбa]  
Автор MAP (call the agent)
Публикувано22.01.03 15:22



1. Ами не знам точно (виж т.1)
2. Ами не знам точно (дивото зове)
3. Не искам други. Не че са върха, но ми вършат чудесна работа.
4. Искам да съм пещерен човек чиято единствена мотивация е физическо оцеляване. И оцеляването на рода.
5. ОК няма. И без това не ставам за такива лаладжийски работи.
6. Малко ли са? Коя свера на живота не обхващат?

If I was...just some more clever, I would find how stupid I am. As well as You!

Редактирано от MAP на 22.01.03 15:27.



Тема Re: ДУПКАТАнови [re: Patriarha]  
Авторsvinqta (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 23:30



I kvo kato ima magazini be patriarh,nali o6te po gadno ti stava kato ne moje6 da si kupi6 ne6tata tam




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.