Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано05.07.02 06:51



zashto taka pravite?



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
Авторeдин мъж (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 10:19



Няма страшно. И по-нарядко ще се случва. Не дай боже да сте трима. Леле, не исках да съм гаден



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
Авторxмм (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 13:48



абе ти котенце, да не си моя мъж случайно?
ще си трайкаш и ще чакаш да ми дойде музата. ще се оправи положението.



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 20:50



Sluchaia e specialen.Tia prosto veche ne iska.Sumniavam se vuv vsichko.Niakoi ima li ideia kakuv moje da e problema?



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
АвторAly (Нерегистриран)
Публикувано05.07.02 22:40



Не може да се отговори,просто така. Отстрани е много лесно да се дават съвети. Но нещата не са толкова прости. Според мен би трябвало да поговорите със съпругата си. Потърсете причината първо във вас самите и ако не я откриете,тогава може би следва да се поогледате.... Не е нормално на вашите години да го правите толкова рядко......... Явно има някаква причина,но тъй като Вие живеете със съпругата си,Вие трябва да установите какъв е проблема. След като говорите и не можете да разберете какво става,може би трябва да посетите я психолог,я сексолог... Знам ли ????.......



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
Автормaдaм Бoвapи (Нерегистриран)
Публикувано10.07.02 02:23



и при нас е така.
Причината е в двама ни.
Аз му изневерих. Беше толкова хубаво, че вече не се срещам с него, но още не мога да го забравя! Чакам да ми мине!
Ама той е виновен! Защото напълня и стана един мързелив и скучен любовник.
а преди беше страхотен.
Но всичко се променя....
За добрия секс трябва добра физическа и психическа форма, това е положението!
така че.... ти как изглеждаш?



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
АвторBella (Нерегистриран)
Публикувано15.07.02 04:11



Sushtia problem imame i nie.
Ne go pravim tolkova riadko, kakto vie, no ot tri pati na den predi dve godini sega stanaha edin put na sedmica.
Poniakoga dori i ne se subira edin cial put!
Prichinata za tova sa mnogo problemi - v rabotata, bez rabota, stres, poniakoga drug/a (da pazi Gospod!)... pogovori otkrito s neia, po-lesno shte bude i na teb, i na neia, no ne ia pritiskai s obidi.
Situaciata poniakoga se prevrushta v noj s dve ostrieta. Az naprimer mnogo obicham seksa, no kogato toi ne e v nastroenie, poniakoga napravo ne iskam da go pravim. Hem sum vuzbudena, hem seksut ne e hubav... Vse ochakvam da se razvali rabotata zaradi neshto si. Toi chesto kazva, che se pritesniaval dali shte se predstavi dobre i se secva v takiva momenti.
Budi mnogo turpeliv, ako iskash da razberesh istinata.



Тема Re: Pomognete! [re: Joro]  
Автор sten (STRANNIK)
Публикувано15.07.02 14:24



А бре Жоро,
Не те зная братче ама чак ми измиляваш като чета какво ти пишат
Не ги слушай бе ! Като не става работата ,не става !
Послушай древната народна мъдрост :
"Одеялото сгъни си на суджук и чорбаджията смени със друг !"

*по-добре да си въ ръцете на разгулна жена нежели въ лапите на разбойник*


Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
АвторMдaaaa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.02 21:22



Подобно, но не чак в толкова драстична форма е и при нас напоследък. Не знам, може би затова много женени хора си намират любовници. И мъжете, и жените ми е думата. Не мога да си го обясня. Всъщност аз я желая и я обичам... Но какво от това. Да ти кажа, че твоята съпруга може и да има любовник, сигурно няма да съм прав. Нито ви познавам, нито имам идея за отношенията ви. Факт е обаче при мен обръщането с крата нагоре на всичко от самото начало та до днес. Моята ми завъртя невероятен шамар. Още докато бяхме гаджета в един момент се осъзнах, че нищата не са такива, каквито изглеждат. Оказа се, че ме дублира и то с женен мъж. И то от началото на връзката ни, в продължение на много време, в момента когато вече обсъждахме подробности за сватба с нея.... И докато живеех при нея. И продължи да го прави и да ме побърква още почти година. "Иди си". "Върни се". "Не става между нас". "Не мога без теб". Писна ми, всъщност вече бях обърнал в друга посока... И в един момент, неусетно как, накрая взехме и се оженихме. Идиотското е, че докато ме е дублирала го правехме по 3, по 5 пъти на ден. Спря да ме ебава... И спря да ме ебе... Тъпа история. Не търси обяснение. Няма такова. Животът е истерия. И в него всичко е наред единствено за истериците.
Но ми е празно. И ми е мъчно. Защото я обичам. Спрях да се питам дали и какво изпитва към мен. Тъпо. Защото винаги съм искал тя да ме обича и да ме желае поне наполовина, колкото и аз...



Тема Re: Pomognete!нови [re: Joro]  
Автор Ascona83 (бедствие !!!)
Публикувано23.07.02 16:50



Ше я трая така точно 3 месеца и после д пали мотора нанекъде т.е. ще търся това което не ми дава на друго място.
Бах мама му нема само на мен да ми е гадно я!!!

Наведи главата защото прелитам ниско с асконата !!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.