Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:24 01.07.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Drugataнови  
АвторJena (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 01:52



Sled kato slu4aino razbrah 4e q ima i vsi4ko uj trugna po staria haoti4en red, sled kato reshih 4e moga da buda edna jertva zashtoto nqmam drug po dobur izbor.Okaza se 4e toi dori i za bashta ne stava. No az go izbrah takuv i sega shte si nosq krusta -taka ili ina4e sum sama ;
Zashto go pisha vsi4ko tova ? iskam da znam ima li drugi tolkova zagubili putq si kato men i ot4aqni 4e nikoga nqma da go namerqt.
Ne moga da proshtavam - ne i tolkova mnogo greshki .Izvinenie za tqh moje da e samo fakta 4e ne obi4ash nqkogo prosto go izpolzvash za postiganeto na celite si.
Golqmata lubov ot pruv pogled se prevurna v golqma omraza. Da tolkova puti potupka lubovta mi, 4e ve4e neq q nqma -ama izobshto. Kato se subudq utre shte bude sushtoto. Vseki den se povtarq. Do kraq li shte e taka? Da budesh suvsem sam, zashtoto na nego prosto mu e vse edno. I pak ne iska da si trugne.
Kakvo da pravq?



Тема Re: Drugataнови [re: Jena]  
Автор лeтящa (ами...лети!)
Публикувано28.06.02 10:13



може да звучи адски безчувствено от моя страна, но събери всичките си сили и си тръгни ТИ!



Тема Re: Drugataнови [re: Jena]  
Автор Дpyжeлюбнa (бодра)
Публикувано28.06.02 11:35



Потърси си друг човек. Знам че е трудно на практика, но опитай. Излизай с приятели, нови компании, не се знае какво ще срещнеш. Не е речено да бързаш да се развеждаш /ако си женена/ , но една връзка ще те освежи, а и не се знае дали няма да прерастне в нещо повече. Гледай само да не ти пречи "любимия". А може и това да е само лош период при вас. Ти си знаеш.
Често мъжете не обичат да си развалят семействата, така че може и това му увлечение да отмине.Но дано не му става практика.
Стига съм ти давала досадни съвети.Любовници под път и над път.Опитай да се разсееш временно, не трупай негативизъм в себе си , ако можеш, защото от това ти страдаш, а не той.
Дано живота оттук нататък ти поднесе повече радост и усмивки.
Успех!



Тема Re: Drugataнови [re: Jena]  
АвторДpyr (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 11:51



Не мисля че трябва да избързваш с крайните заключения (наистина не знам откога сте така). И аз имах такъв проблем преди десетина години, когато бях на 30+, а бракът ни - на около 10. Не бях тръгнал съвсем през просото, но търсех от време на време по нещо навън за отдушник. Иначе бях преценил, че ако се разведем на жена ми ще и е почти невъзможно да се справя с живота, особено и с детето, защото имаше и някакъв здравословен проблем. Така че гледах да не се стига до открит конфликт, но ми беше доста трудно да издържам. В крайна сметка обаче нещата се поизчистиха, а от няколко години насам са съвсем добре. Явно с годините човек наистина "поумнява", или според мен просто започва да приема нещата по-спокойно, без крайния максимализъм на младите години. Сега съм на 46 и можеш ли да повярваш, че когато вървим по улицата се държим за ръка! Не е за пред хората, наистина се обичаме.
Не те убеждавам, че със сигурност и при вас ще е така. За съжаление за много от познатите ми семейства имам чувството че живеят подтискайки почти омраза помежду си, но са принудени от деца, пари и др. такива подробности, които ги няма в розовите романи. Просто искам да ти предложа да погледнеш от друг ъгъл, а дали нещо може да се промени - това зависи само от вас, но от двамата!
Желая ти щастие!



Тема Re: Drugataнови [re: Jena]  
АвторИлинa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.02 14:19



Не разбирам, защо трябва съзнателно да се поставяш в ролята на "жертва" и защо си убедена, че нямаш или няма да имаш по-добър избор...Повечето жени са склонни да я направят тази "жертва" и компромиса с достойнството си заради децата. От твоя постинг разбирам, че той явно не се справя и с ролята си на баща. Според мен няма смисъл да живееш така- само с негативни емоции, с разбити нерви и подбито самочувствие и достойнство. Ако си изчерпала всички възможни варианти да живеете заедно, щастливо и без "другата", не знам какъв е смисъла да продълавате така. Ясно е, че него това положение го устройва и няма да си тръгне пръв. Тогава инициаторът за раздяла трябва да си ти. Със сигурност не е лесно, ама досега не съм чула нито една разведена жена да не се е справила или пък да е останала сама след развода.



Тема Re: Drugataнови [re: Jena]  
Автор _witch_ (magic)
Публикувано01.07.02 11:39



Ами тръгни си ти. Така просто ще ти се наложи, въпреки всичко да заживееш нов живот.



Тема Re: Drugataнови [re: _witch_]  
АвторWhy (Нерегистриран)
Публикувано01.07.02 21:03



Поставяйки се на твое място бих си тръгнала незабавно. И няма да го чакам той да се изнесе,защото това може да продължи твърде дълго. Годините минават,живота е жесток и оставя всеки ден по някоя следа върху нас. Помисли,ако сега си млада и привлекателна след 5-10 години дали ще изглеждаш все същата. Не,разбира се. Колкото и да се поддържаш,времето оставя своите следи. И знай,всяка година " никнат нови гъбки " / млади момичета /. Докато още можеш,уреди живота си. Не чакай,той / животът / да те " уреди ",защото това няма да стане. Докато си все още млада и привлекателна и все ощи имаш избор намери друг. В противен случай,ще трябва теб да те избират,което не е за предпочитане. Надявам се,че ще вземеш правилното решение . Искрено ти го желая !



Тема Re: Не!нови [re: Jena]  
АвторZornitza (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 09:03



Ти сама си знаеш най-добре

Когато помислиш малко и си дадеш сметка, че жената трябва да изчака един мъж отново да я обича ще ти стане ясно, че не си струва

Избирай - на него така му е добре, а ти се тормозиш

Ако искаш да останеш с него, обаче, каквото и да ти струва поне не го питай нищо, не го насилвай, не го карай да избира, пренебрегвай го максимално

Повярвай ми - ще откачи; те не издържат на такива ситуации

ако избере теб - добре, ако си тръгне - още по-добре

можеш да си в позицията на по-силния, възползвай се



Тема Re: Drugataнови [re: Jena]  
Автор MrB (циник)
Публикувано02.07.02 12:50



Ами от един мъж - опитай се да промениш нещата... ако искаш.

Със злоба (както съветват някои) нищо няма да постигнеш.
Или си тръгни, но отново без злоба.



Тема Re: Drugataнови [re: Why]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано02.07.02 13:30



Много ме изненадват този тип коментари, че трябва да бързаш докато си млада. С две думи бързай да си хванеш мъж, че младите ни настигат и ще се свършат мъжете. Ужасно! Та той ако гледа само външния ти вид пак може да те зареже като поостарееш.
Аз например не се притеснявам от годинките. На 33 съм и ме харесват и 25г., и 30 и 40 и 50.Всеки човек трябва да си знае цената.Колкото по-висока, толкова по-добре.
Малко по-различно е ако нямаш деца. Тогава жената наистина бърза и е съвсем нормално.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.