Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:57 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема въпрос към жените:сериознонови  
Автор33,питaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 14:42



На 33г. съм,погледнато отстрани сигурно ми завиждат, успял съм,нямам финансови проблеми.Всъщност толкова много работя,че забелязах, че излизайки с някое момиче вече не мога да контактувам нормално, в смисъл че от много делови срещи,където постоянно си с някаква маска и трескаво преценяваш какво да кажеш, какво се очаква от теб, какъв подход да избереш и т.н. съм си загубил естествената спонтанност и непринуденото общуване. Всъщност не съм се влюбвал истински от 10г, а жените с които съм излизал след 3-4 среща ми стават безинтересни, като усетя как започват да ме възприемат като "успешна партия",колкото и тъпо да звучи. Преди 4 месеца за първи път излязох с момиче,при което за първи път усетих оная тръпка,която ме караше да се чувствам като юноша и си казах ОК, може би това е истинското чувство.
За съжаление, тя се отдръпна,като разбрах в последствие,че съм я уплашил с прекалено настойническото си "шефско" поведение, като заплаха за личната й свобода.Сигурно е имала основание да мисли така.Затова реших да се опитам да променя начина си на живот, да се опитам да запазя нещо наивно и спонтанно у себе си.
Ще се радвам да чуя смислени коментари.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.02 16:52



След като си човек отдаден на работата си и в известен смисъл работохолик, ще трябва да се научиш как да живееш останалия си живот, без да мислиш за работа. Имам пред вид, че в момента, който хлопнеш вратата на офиса, да забравяш, че си г-н Съконтрахента и да станеш Иван или Петко или Борис ...
От реакцията на момичето явно си си извадил правилните изводи, значи има голяма надежда да успееш и в личния си живот.
Преди всичко, започни да се виждаш с хора, които нямат нищо общо с работата ти, а споделят други твои интереси. Развивай и други твои способности, встрани от работата, така няма да мислиш и говориш непрекъснато за нея
Колкото до момичетата, не е въпросът да прикриваш шефското си, покровителствено и донякъде доминиращо поведение, а да се научиш наистина да се държиш приятелски. Интересувай се от човека срещу теб, какво мисли, какво изпитва, какво го интересува, без да робуваш на представата, че го превъзхождаш.
И все пак потърси момичето, поговори с нея приятелски и съпричастно, извини се, ако смяташ че с нещо си я засегнал.



Тема Re: въпрос към жените:сериозно [re: kakata]  
Автор33,питaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 19:54



Thanks.Ще трябва да ти платя за психоанализата:).



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор33, otgovarqshta (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 23:27



Men ne me plashi shefskoto povedenie,no sum brakuvana ve4e
Sega suveta: Kakata e prava, no ne samo tova. Otivash v kushti ,svalqsh kostuma, obli4ash se sportno, mladejki i zabravqsh koi si.Izlizash i se durjish svobodno, prosto se raztovarvash.Ne kazvai koi si to4no, da ne te smetnat za golqma riba i da te haresvat ne zaradi samiq teb.
Pri sreshtite s momi4eta budi prosto edno obiknoveno mom4e, s 4uvstva i interesi, razli4ni ot biznesa.Budi shtastliv./Ne se sreshtai sus sekretarki i hora ot tvoeto obkrujenie/



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.02 23:31



Ех, аз ако от постинг получавах поне левче, погледни каква сума щеше да се е натрупала.
Сетих се още нещо, ако на теб ти е приятно, ако си отпуснат и щастлив и на хората с теб ще им е приятно и без да се налага да говориш умно и да разискваш примерно тенденциите към антиглобализъм в Танзания.
Сигурно си напрегнат и говориш отривисто и след работа и на момичетата им се струва, че им се караш.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33, otgovarqshta]  
АвторValentin (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 06:38



Za mene sreshtite s momicheta sa neshto glypavo , prilichat mi na vuprosi na malko dete kum zaet tatko - pone az taka se chyvstvam .Ne che vsichki jeni sa glypavi , no vse pak predpochitam slyshaneto na klasicheska myzika ili gledaneto na interesen fytbolen mach po TV. Ne bix otkazal nikoga edna studena bira obache , stiga da e podnesena s vkus .I shte sum nai - dovolen , ako se doseshtat za lubimata mi marka bez dopulnitelni vuprosi



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: Valentin]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 15:32



Ima i inteligentni jeni, nedei taka



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 18:15



Zdravei:),


Vse edno slusam sebe si! S razlikata ce sam na 27, zena sam, no kakto i ti ot rabota i celiat tozi tetar v biznesa sam zabravila za onova hubavo chuvstvo, trapkata ... Neznaia kak ste ti prozvuchi, no tolkova cesto se sblaskvam s tova che mazete, a i zenite ne iskat da zabeleziat choveka, vizdat samo laskavata strana na finansovata stabilnost. Ama che gadost! A samo az znaia cenata na vsichko tova. Moze bi si go izpital, moze bi go znaes.... Ne mi se iska da prodalzia da pisa tuk, t.k. vse ste se nameri nikoi, koito ehidno da zapoche da rasi biseri po temata. Taka ce ako iskas i imas zelanie pisi mi na adres veselap@mail.bg. Bih se radvala da si pogovoria sas srodna dusa.

Az



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторvava (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 18:39



vizdash li ti pak podhodi profesionalno - predlagash da platish pak dori i na shega....



Тема към "каката":нови [re: kakata]  
Автор33,питaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 22:26



Благодаря за отговорите. Много точно усещаш нещата:).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.