Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:27 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема въпрос към жените:сериозно  
Автор33,питaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 14:42



На 33г. съм,погледнато отстрани сигурно ми завиждат, успял съм,нямам финансови проблеми.Всъщност толкова много работя,че забелязах, че излизайки с някое момиче вече не мога да контактувам нормално, в смисъл че от много делови срещи,където постоянно си с някаква маска и трескаво преценяваш какво да кажеш, какво се очаква от теб, какъв подход да избереш и т.н. съм си загубил естествената спонтанност и непринуденото общуване. Всъщност не съм се влюбвал истински от 10г, а жените с които съм излизал след 3-4 среща ми стават безинтересни, като усетя как започват да ме възприемат като "успешна партия",колкото и тъпо да звучи. Преди 4 месеца за първи път излязох с момиче,при което за първи път усетих оная тръпка,която ме караше да се чувствам като юноша и си казах ОК, може би това е истинското чувство.
За съжаление, тя се отдръпна,като разбрах в последствие,че съм я уплашил с прекалено настойническото си "шефско" поведение, като заплаха за личната й свобода.Сигурно е имала основание да мисли така.Затова реших да се опитам да променя начина си на живот, да се опитам да запазя нещо наивно и спонтанно у себе си.
Ще се радвам да чуя смислени коментари.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.02 16:52



След като си човек отдаден на работата си и в известен смисъл работохолик, ще трябва да се научиш как да живееш останалия си живот, без да мислиш за работа. Имам пред вид, че в момента, който хлопнеш вратата на офиса, да забравяш, че си г-н Съконтрахента и да станеш Иван или Петко или Борис ...
От реакцията на момичето явно си си извадил правилните изводи, значи има голяма надежда да успееш и в личния си живот.
Преди всичко, започни да се виждаш с хора, които нямат нищо общо с работата ти, а споделят други твои интереси. Развивай и други твои способности, встрани от работата, така няма да мислиш и говориш непрекъснато за нея
Колкото до момичетата, не е въпросът да прикриваш шефското си, покровителствено и донякъде доминиращо поведение, а да се научиш наистина да се държиш приятелски. Интересувай се от човека срещу теб, какво мисли, какво изпитва, какво го интересува, без да робуваш на представата, че го превъзхождаш.
И все пак потърси момичето, поговори с нея приятелски и съпричастно, извини се, ако смяташ че с нещо си я засегнал.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: kakata]  
Автор33,питaщ (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 19:54



Thanks.Ще трябва да ти платя за психоанализата:).



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор33, otgovarqshta (Нерегистриран)
Публикувано05.05.02 23:27



Men ne me plashi shefskoto povedenie,no sum brakuvana ve4e
Sega suveta: Kakata e prava, no ne samo tova. Otivash v kushti ,svalqsh kostuma, obli4ash se sportno, mladejki i zabravqsh koi si.Izlizash i se durjish svobodno, prosto se raztovarvash.Ne kazvai koi si to4no, da ne te smetnat za golqma riba i da te haresvat ne zaradi samiq teb.
Pri sreshtite s momi4eta budi prosto edno obiknoveno mom4e, s 4uvstva i interesi, razli4ni ot biznesa.Budi shtastliv./Ne se sreshtai sus sekretarki i hora ot tvoeto obkrujenie/



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор kakata (от Тобосо)
Публикувано05.05.02 23:31



Ех, аз ако от постинг получавах поне левче, погледни каква сума щеше да се е натрупала.
Сетих се още нещо, ако на теб ти е приятно, ако си отпуснат и щастлив и на хората с теб ще им е приятно и без да се налага да говориш умно и да разискваш примерно тенденциите към антиглобализъм в Танзания.
Сигурно си напрегнат и говориш отривисто и след работа и на момичетата им се струва, че им се караш.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33, otgovarqshta]  
АвторValentin (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 06:38



Za mene sreshtite s momicheta sa neshto glypavo , prilichat mi na vuprosi na malko dete kum zaet tatko - pone az taka se chyvstvam .Ne che vsichki jeni sa glypavi , no vse pak predpochitam slyshaneto na klasicheska myzika ili gledaneto na interesen fytbolen mach po TV. Ne bix otkazal nikoga edna studena bira obache , stiga da e podnesena s vkus .I shte sum nai - dovolen , ako se doseshtat za lubimata mi marka bez dopulnitelni vuprosi



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: Valentin]  
Автор33 (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 15:32



Ima i inteligentni jeni, nedei taka



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 18:15



Zdravei:),


Vse edno slusam sebe si! S razlikata ce sam na 27, zena sam, no kakto i ti ot rabota i celiat tozi tetar v biznesa sam zabravila za onova hubavo chuvstvo, trapkata ... Neznaia kak ste ti prozvuchi, no tolkova cesto se sblaskvam s tova che mazete, a i zenite ne iskat da zabeleziat choveka, vizdat samo laskavata strana na finansovata stabilnost. Ama che gadost! A samo az znaia cenata na vsichko tova. Moze bi si go izpital, moze bi go znaes.... Ne mi se iska da prodalzia da pisa tuk, t.k. vse ste se nameri nikoi, koito ehidno da zapoche da rasi biseri po temata. Taka ce ako iskas i imas zelanie pisi mi na adres veselap@mail.bg. Bih se radvala da si pogovoria sas srodna dusa.

Az



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторvava (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 18:39



vizdash li ti pak podhodi profesionalno - predlagash da platish pak dori i na shega....



Тема към "каката":нови [re: kakata]  
Автор33,питaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.05.02 22:26



Благодаря за отговорите. Много точно усещаш нещата:).



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор magnet (лято)
Публикувано07.05.02 00:32



нещо,което в бизнеса е положителна черта,в личния живот може да се окаже влудяващ навик.говоря за вътрешната необходимост нещата да бъдат "под контрол" и да се развиват единствено според твоите виждания.когато това подсъзнателно се пренесе към личния живот и взаимоотношенията с близък за теб човек той може да се чувства непрекъснато ограден.
не те познавам и не говоря лично за теб-по-скоро споделям мои впечатления.

имаш ли зелена улица не пресичай на червено


Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор Edna... (Old Age)
Публикувано07.05.02 18:48



Е, нека и аз да си кажа :))))))))

Имам сходен проблем - хората между 30-40 са вече професионалисти, поели са големи отговорности ... И ако за 25 годишен младеж поредната връзка е по-важна от работата, за 33-35 годишните вече не е така.

Мъже-жени - всички са на кофти хал - комкуренция; трябва да си бърз, властен; можещ... мразя светския живот свързан с работата - властни и можещи мъже те третират като поредната бизнес задача, която трябва да приключат преди десерта... Демонстрират възможностите си - интелектуални и финансови, но никой от тези, които познавам не желае да влага нищо от себе си в една връзка. не ги упреквам - и аз постъпвам така. Имам желязно правило - никога не започвам връзка с мъж, с когото имам обща работа , а други и не познавам :)))

е, нещата не са толкова трагични - имам хоби, чрез което срещам хора със сходни интереси извън офиса. Това много помага.

И още нещо... Осъзнах, че на 33 вече не мога да градя връзка по спомените си отпреди 10 години. Ами..пораснах, какво да се прави. :)))))))



Тема Песимистичнинови [re: 33,питaщ]  
Автор Flash (:o)*)
Публикувано07.05.02 20:06



мисли ми се въртят из главата докато четях мненията. Въпреки окуражителните думи които са ти написани...
Имам си един такъв 33 годишен работохоликоман у дома...това е разликата - той е с 13/почти/ годишен брак. Зает, все мисли, все говори по телефона...ще повярваш ли, че ми се е случвало да вкарвам нещо което трябва да направи не по служба...нещо за нас - в работния му график? И се боря с това "шефско" поведение всекидневно....Или че сина ми преди 2 седмици му беше написал писмо???..."Писмо за тати"...защото е искал да го изслуша/изчете , а не да разбере проблема от първото изречение и да си каже тежката дума ...луда работа е това!Единственото което ни спасява е чувството ни за хумор...и моето и неговото...поне то не се промени за радост!Не ми пука, че като се прибере вечер и бърка името ми с това на някоя секретарка/...ей...слава Богу никога досега в нашите си моменти!!!:о)/....сутрин в офиса пък ги нарича с моето име....
Това си е болест и то трудноизлечима. Особено ако се опитваш сам да преодолееш себе си...успееш ли, на всяка цена пиши тук - ще бъде светъл лъч надежда!:-)))

Редактирано от Flash на 07.05.02 20:10.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор Kpъr (о)
Публикувано07.05.02 20:09



хм! то нещото наивно и спонтанно, да можеше да се бутилира! не се опитвай да го запазиш, вместо това на спирай да опитваш да го даваш... по лековато. надалеч от офиса, защо ти е да преценяваш цената на обстановката? дали е подредено. пременето. уредено и стилно изглеждащо? забрави за цената и труда с който се постига това. приеми, че извън работа, всичко наоколо е вече загубено, няма защо да го мислиш дали е Ок, или е на път да бъде похарчено, дай си почивка на желанието да запазваш и контролираш всичко около себе си. иначе, можеш да потърсиш жената. тази, за която 'шефското' поведение няма да е проблем (дали има такива!!!) , тогава даже няма да трябва да се променяш! я колко лесно! но не би! или пък, намери жената която да мисли вместо теб , по твоя начин! много лошо така, да я натоварваш да мисли и тя за това а? също лош вариант. намери жена... приеми я такава каквато е, без да я контролираш



Тема Виж 33 питащ,нови [re: 33,питaщ]  
АвторMargo (Нерегистриран)
Публикувано09.05.02 12:54



спонтанността и непринуденото общуване бързо си идват на място, когато срещнеш жената която е за теб. Аз живея с мъж чийто живот преди да се срещнем също бяха само работата и парите - никакви приятели, професионални маниери и т.н., при първите ни срещи ме затрупваше с информация за фирмата им, не знаеше за какво друго да говори. Сега не можеш да го познаеш, когато е с мен се шегува непрекъснато, прави ми детски номера, абе сякаш нещо наваксва. Не се напъвай, тези неща си идват естествено, бързо ще забравиш да се държиш шефски, когато истински ти се завърти главата



Тема Re: Виж 33 питащ,нови [re: Margo]  
Автор non_anon (lyubopiten)
Публикувано10.05.02 07:48



edinstvenoto obnadejdavashto mnenie.....ooh



Тема Да не е от ЕГН-то?нови [re: 33,питaщ]  
Автор Speaker (***)
Публикувано10.05.02 17:41



Питам с известна доза майтап. Защото съм и аз на твоята възраст, но жена ... Но и аз така: не мога само на работа да бъда шефка :-(
И знаеш ли до какъв извод съм стигнала, че не можеш на работа да бъдеш такъв, а като свърши работния ден да съблечеш маската, да я сложиш на закачалката и да станеш друг. Неееее. И аз съм се опитвала, но не става ... Пък и знаеш ли какво - намира се любов, обаче тогава не обичат тебе, а ония другия. От това много по-вече боли. По-добре си бъди властен и след работно време иначе докага ще имитираш характера си ? След време пак ще се покажеш, така да се каже и тогава онази любов за която мечтаеш, ще остане в мечтите ти. Един човек, който много, много обичах ми казваше: Бъди такава каквато си, за всеки влак си има пътници. Това е неговия съвет към мен, давам ти го и на теб. :-)))



Тема Оооооо не си праванови [re: Edna...]  
Автор Speaker (***)
Публикувано10.05.02 17:45



Не си права за годините и любовта :-)))
аз след 30 се влюбих точно като ученичка - мечтаеща, копнееща и бленуваща ... нямам думи. Различно е да се влюбиш на 20 и на 30 но истинската любов, която те кара да трепериш докато набираш телефонния номер на любимия е една и съща - красива и неповторима /всеки пък всяка любов сама за себе си уникална с нещо си/ :-)))



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: Edna...]  
Авторbady (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 18:24



abe tuka sichki ste nekakwi superintelektuelni,superuspeli,superprofita,superwajni i nesnam ochte kwosi super,chak me strah da cheta.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: bady]  
Автор Edna... (Old Age)
Публикувано10.05.02 21:06



Преструваме се - майтапя се.

И какво си мислиш, че да си профи е голяма работа - бачкаш като луд... и след още 3-5 години изхвръкваш защото или си се амортизирал; или ти е писнало и си демотивиран; или гушваш босилека от инфаркт на 40 години.

А може и да се влюбиш и живота да добие цвят и смисъл.

На мен ми е кеф, засега. Мога да се оплаквам, но се кефя. Обичам да правя нещата да се случват.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: Edna...]  
Авторbady (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 13:04



abe kak taka ste sigurni ,Che ste tolkowa golemi profita?
werno e ,che az sum ama znam kakwo mi struwa.
kakto kazwash,wchera edin moj kolega gushna chemshira i
dnes sme na poklonenie.



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: bady]  
Автор Edna... (Old Age)
Публикувано11.05.02 14:05



Стремя се да бъда :))



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
АвторDani (Нерегистриран)
Публикувано11.05.02 15:05



Oh, umorih se, dokato gi izcheta tezi mnenia vsichkite tuka...
Ta ako vse oshte pitash - da si kaja i az - hich ne ti tryabva da se promenyash
Shtoto ako shte te priema devojcheto - tryabva da te priema, kakyvto si - vlasten, skuchen i uspyal
I da ne pozvolyava tezi neshta da i okazvat vliyanie. Inache se okazva, che tya shte ti e porednata rolya. Ami pitam i az da znam togava - ti koga, kyde i s kogo shte si pochivash ot rolite i predstavleniyata?
Zatova ne se napyvaj da se promenyash!



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
АвторEliza (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 00:28



Zdravei ,

Prochitaiki "pismoto" ti siakash cheta za sebe si /v obshti linii/ , s izkluchenie na tova, che sum jena i sum na 29 god. Vsichko v jivota si sum postignala s mnogo trud i bez chujda pomosht. Nikoga ne sum stradala ot lipsa na obojateli, no uvi povecheto ot tiah sa povurhnostni i v skoro vreme me otegchavat, a te ot svoia strana se strahuvat ot krasivi i inteligentni jeni. Smiatam, che chovek triabva da e estestven, a shto se otnasia do istinskite neshta ...prosto triabva poveche vreme. Hubavite neshta ne mogat da se planirat - te prosto te vruhlitat togava, kogato nai neochakvash. Ne smiatam da otkrovenicha tuk , zashtoto vinagi bi se nameril niakoi da se izgavri sus serioznite i uvajavashti sebe si. Shte se radvam , ako mi pishesh i po tozi nachin obmenia mnenie s edna srodna dusha. Pri proiava na interes E-maila mi e : Eli.za@mbox.bol.bg
S nai-dobri pojelania : Eliza



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторsluchaina (Нерегистриран)
Публикувано12.05.02 08:53



chetoh, chetoh....wse edno i syshto - problemyt na uspelite i samotnite...no wmesto da se ostawqt e-maili, zashto ne se naprawi now club - "uspeli samotnici" ili neshto podobno - i wsichki shte se namerqt:))



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Автор Debora (без титла)
Публикувано14.05.02 03:31



Само как ти се хвърлиха от раз а
Внимавай само с "успелите" дами, да не те въвлекат в потъващ бизнес и като се почне онова преливане на капитали ....



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: Debora]  
Автор Edna... (Old Age)
Публикувано14.05.02 09:17





Ехидничим ,а ?!



Тема Лелелееееееееенови [re: 33,питaщ]  
Авторwitch (Нерегистриран)
Публикувано14.05.02 13:00



засиних се докато ги изчета всичките:-)))) и ме хвана страх като ги гледам как ти се "нахвърлиха" разни "добри партии" та и e-mail-a си дават веднага. Мнооого са бързи! И тук те надушиха! Не им се вързвай! При всички случаи и аз като теб, бих потърсила някаква промяна в поведението си, а не да чакам ей така нещо да ми се случи! Дано само успееш да запазиш "шефското поведение" пред подчинените - иначе се връщаш назад и губиш извоюваното през годините. Ще бъде трудничко после да "се бориш и на двата фронта". Мисля, че най-напред трябва да постигнеш "отпускането" след работа и дистанцирането от проблемите там. Така постепенно ще се зародят нови интереси и занимания през малкото свободно време, а оттам ще се улесни и контактуването с другите хора /в частност и момичетата/. Не съм специалист, но се надявам правилно да съм изразила това което мисля. Успех!



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторdevil (Нерегистриран)
Публикувано19.05.02 17:24



az sam maj i otgorat mi e
losha72@hotmail.com
kato ti gledam problema -rodena e za teb,draj se estestveno i tolkoz
nisto ne gubish , no ako spechelish.....

tia jivee v Sofia - ako si ot drugade ne si gubete vremeto vse pak



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторedna jena na 33 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.02 13:02



Ти си луд за връзване. Станал си на 33 и изведнъж - тряс ще се променяш. Повярвай ми никой не заслужава . Знам го от опит. Ще загубиш своето АЗ - и за какво? Някаде по света има тякой който ще те приема без резервно. Има една китайска мъдрост : "Научисе да слушаш добре, защото щастието чука тихо"



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторnepoznata (Нерегистриран)
Публикувано21.06.02 12:57



Za da postignesh vsichko v jivota si ,nesamneno si pravil mnogo jertvi- nqma kak da ne se otrazqt.Ti pechelish neshto a gubish drugo.Trudno e chovek da uceli ravnovesieto mejdi kariera i lichno shtasttie-razbiram te. Kak da promenish nachina si na jivot ne moga da ti kaja-prosto e mnogo individualno za vseki, no izberi prioritet i promqnata shte doide sama. Ti si choveka koiti vzema resheniqta za jivota si, no opredeleno nalaganeto na opredelen model na povedenie shte prodalji da otblaskva zashtoto nqma otnovo da si estesven. e taka mislq az vse pak a ti moje bi po dryg nachin .........no vse pak sam jena.
Uspeh



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
Авторr (Нерегистриран)
Публикувано23.06.02 09:26



..kakuv e vuprosa?



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: 33,питaщ]  
АвторBпeчaтлeн (Нерегистриран)
Публикувано19.07.02 01:46



Иии ... евала бе пич! Мислех си че съм измислил всички начини за сваляне в нета и извън него, но ти наистина ме впечатли :) ЕВАЛА



Тема Re: въпрос към жените:сериознонови [re: Dani]  
АвторGRl6O (Нерегистриран)
Публикувано03.08.02 13:29



pich madamata e mnogo prava zashtoto shte zapochnesh ad jiveesh v edin svoi svvqt i shte se odylechavash ot maceto oshte poveshe vmesto da se doblijavash




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.