Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:05 28.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема mazat mi pardiнови  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 14:46



zdarveite priqteli,

ot izvestno vreme mazat mi zapochna da pardi navsjakade: na masata, pred moite roditeli, pred moite priqtelki, na ulizata, v magazina. Palen uzas!!!!! Dori doide v sluzbata mi i pradna pred 6efa mi.!!!!! Kazvam mu che ne e prili4no, a toi otgovarq: estestvena nuzda.
sega i dezata zapochnaha... prosto 6te poludeja!!!
kakvo da pravq????



Тема Re: mazat mi pardiнови [re: vesela]  
Автор32 (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 17:33



Ама ти сериозно ли?
То и моя пърди, ама само вкъщи...:)))))))))))))))
Чак в службата да го прави....




Тема Re: mazat mi pardiнови [re: 32]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 17:45



napalno seriozno!
dori v magazina se oglezda za da vidi dali sa go chuli i umira ot kef ako nablizo ima hora. vednaz go napravi dori na opa6kata v magazina.... men me e sram...
napravi go v MOITA sluzba... ne v negovata!
no nai- veroqtno go pravi i v negovata, za6totto se oplaka che chista4kata praskala v ofisa mu sas sray za toalena. az mislja : estestveno ako pardi i tam , 4e tq 6te praska....



Тема баф маа му - ама, любезна госпожо -нови [re: vesela]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано10.01.02 19:16



как точно - ще ме извинявате, хм... такова... хм... пърди ? Музикално ли - нещо като "чурулик-чурулик", или пък наай-просташки "ДРРРРРРУУМ" го изтървава... Щото ако е музикално - може и нещо като нов стайл в рапа или попфолка да го изкарате... пък и с аромата - нов стил ф парфюмерията може...

А ако пък си - недай си боже - не е шега - ами си е истина туй дето го говорите - бегайте любезна госпожо, бегайте надалеч..., че то след попръдването - и друго иде после... бегайте надалеч...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: баф маа му - ама, любезна госпожо -нови [re: ceлянинът]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 19:58



pardi v razli4ni nuansi i tonove na muzikalnata gama. ponqkoga debelo i seriozno, ponqkoga sramezlivo, ponqkoga kato slavei4e go izviva.... vaob6te se e prevarnal v hode6ta pradnq... razhozda se i sled nego trrrrt... trrrrt...trrrrrrrrrrrt...

nai stra6noto e 4e i dezata zapo4naha da mu podrazavat!!!!.......

ne znam kade da se dqna ot neudobstvo....



Тема Re: баф маа му - ама, любезна госпожо -нови [re: vesela]  
Автор HeOHeЛ ( *)
Публикувано10.01.02 20:26



това все още нищо не е, за съжаление.
после да видите какво ви чака... като започнат и да се уригват, и да тренират да си казват имената едновременно с това...
е! тогава вече става страшно!
кураж, госпожо!
само не се предавайте и не започвайте и вие, че то е заразно... ето, и децата вече



Тема мъка, любезна госпожо, мъкаааааа -нови [re: vesela]  
Автор ceлянинът (член - простак)
Публикувано11.01.02 10:18



голяма мъка ша знайте - особено с туй, дето децата подражават лошотиите на родителите си - от собствен опит ще потвърдя - и предупредя - че е точно тъй - като огледалце са дечицата - то тръшването на дивана, то разсеяното прещракване на каналите, то чопленето на носа, то тръскането на пепелта във вестника, то разсеяните и хаотични отговори на майка им, то чорапите под дивана, то... абе - срам ме е да продължавам - го виждам точно пресътворено от тез невинни създания... та затуй ми и тегне мъката - щото като ми дойде меракът за газоизпускане - не смея да си такова - хм, пръдна в хола, ами тичам до тоалетната - или чак на терасата... иначе - още на другия ден такова пърдене ще настане... олеле мале...

Един дядо казваше - "Мое къщенце - мое попърделниче" - демек на воля може да си попръдва в къщенцето... пък аз - ей на - не смея да се отпусна от толкоз много дечица - с любопитни оченца - и чуващи ушенца... мъка, мъка, любезна госпожо...

прост селянин, ама много прост ви казвам !


Тема Re: mazat mi pardiнови [re: vesela]  
Авторme (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 10:51



Sramota! Naistina. Ne che ne e choveshko, ama po tozi nachin ne e hubavo....
Tuk v Canada navsiakude i vsichki canadian go praviat.
Otvratitelno e
Opitai da pogovorish s nego i da mu povliaesh da prestane.Vse triabva da ima nachin.





Тема Re: mazat mi pardiнови [re: vesela]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано11.01.02 15:31



selqnin, ti ne6te da si tolkova prost!

samo edno ne mi e qsno... kak se ustiskva6 da ne pradne6 dokato izleze6 na balkona ili otide6 v toaletnata.

po prinzip mazat mi e mnogo pribran i ne si zahvarlq 4orapite pod legloto i t.n. , No.....
no... gi miri6e vseki pat predi da gi obue!!! Abe vsi4ki li pravqt taka?!
tova predi svadbata ne go prave6e!

govorih s maza mi, no nikakav rezultat.

dnes go vodih na lekar. dokato opisvahme sastoqnieto, toi pak pradna!!!!![ shte poludeq] dadoha mu nqkakvo lekarstvo za adsorbirane na gazovete ta shte vidim.





[



Тема Re: mazat mi pardiнови [re: vesela]  
Автор Bgpunk (Bulgarski punk)
Публикувано11.01.02 16:08



pogledny ot veselata strana
taka nikoga nyama da ty iznevery!!!


PUNK'S NOT DREAD!
http://mail.dir.bg/~lavrentiiberia/CDrporuchky.txt
Contact:098439532



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.