Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:33 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: "Укротяването на огъня" -нови [re: ceлянинът]  
Авторvesela (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 12:37



selqnin, ti kakto vinagi si prav!
ako tova neshto u doma prodalzava obstanovkata 6te stane naistina opasna. az ve4e si predstavqm mazat mi i detzata kak letqt iz apartamenta kato baloni s otpusnati krai6ta.... GRPD e edinstvenoto re6enie za nas... ina4e ne znam v kakvo moze da se blasnat i da se prebiqt...

moze bi za vsi4ki tezi explozii , za koito se pi6e v presata ne sa vinivni boilerite i gazovite instalatzii a nqkoi pardqst maz, no zenite im ot sram ne smeqt da govorqt za tova.....

6te vzema da napravq po edin GRPD za maza mi i detzata. tova mi e nadezdata i utehata za sega. taka 6te si spestim i benzina za kolata.

a v4era otnovo trqbva6e da se 4ervja
doide sasedkata i malkoto dete prez tzqloto vreme pardq s ustentza. tq znae 4e malkite podrazavat na golemite i podozritelno me pita: kakvo ozna4ava tova? samo GRPD mi dade sili da ponesa tozi sram!!!!!





Тема Re: mazat mi pardiнови [re: vesela]  
Автор Пepyшaн (намерен...)
Публикувано19.01.02 22:56



"... Понюхал старик Ромуалдыч свою портянку и аж заколдобился ..."

Разораната целина.

Класика! А вие се притеснявате. Преди сватбата не си миришел чорапите. Ми никой не е перфектен, човекът се развива.





Тема хаханови [re: Пepyшaн]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано20.01.02 09:18



заколдобился - това нещо с магьосничество ли е свързано ?



Тема Re: хаханови [re: HeOHeЛ]  
Автор Пepyшaн (намерен...)
Публикувано20.01.02 14:02



Може и така да се каже. В шофьорския жаргон "омагьосвам се" е напивам се, опиянявам се. Та и Ромуалдыч се е опиянил, но "заколдобился" има още нещо, почти припадъчно състояние на екстаз с лек тремор на крайниците.




Тема Re: хаханови [re: Пepyшaн]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано20.01.02 14:24



точно така си го представих и аз : )))))
руският език е още по-невероятно богат, отколкото всеки път ми се струва.
почти няма случай да чета нещо написано на руски и да не се шашна от отново осъзнаването на това.
не, че съм някакъв специалист, в никакъв случай, но... в този език си има специална дума дори за онези малки вълнички, които стават по пясъка на плажа от вятъра нощем, представяш ли си?



Тема Re: хаханови [re: HeOHeЛ]  
Автор Пepyшaн (намерен...)
Публикувано20.01.02 14:49



Зыбучие пески, зыбь, рябь.

Ееееххх! колко спомени нахлуха изневиделица...

Под Синеморец, досами селото, е плажът Бутамята. А още малко по на юг е Силистар. Преди десетина години той беше почти девствен. Рядко някой стъпваше там. Когато за пръв път го видях, направо свят ми се зави от гледката - вълничките по пясъка от нощния вятър, следи от стъпките на чайките по пясъка и кристално чист залив, в който водата е до колене на стотина метра навътре и затова е и по-топла... Бяхме голи, нямахме дори чорапи...





Тема Re: хаханови [re: Пepyшaн]  
Автор HeOHeЛ (*)
Публикувано20.01.02 17:37



разказвай ми, разказвай ми!
и???
стигна до... нямахме дори чорапи...
и? какво ? какво после, де?

синеморец, бутамята, силистар... още малко и ще видя хоро от невески самодиви и някой змей ще затули с крилете си луната... или някоя червенокъдра вещица, с метла...
ама хайде, де? и какво после???



Тема Re: хаханови [re: HeOHeЛ]  
Автор Пepyшaн (намерен...)
Публикувано20.01.02 22:38



Това го разказах заради темата, да кажа, че нямахме чорапи, че поне да си ги помиришем...
А ако продължа разказа, вече съвсем ще излезем от темата и Веселка ще ни се сърди.

А за миризмите и уханията... Няма да забравя уханието на кожата, по която са полепнали песъчинки, които отблизо изглеждат като приказни прозрачни камъчета и русите от слънцето меки и нежни косъмчета блестят на следобедното септемврийско слънце, което не изгаря вече, а топли и бризът кара кожата, затоплена от това слънце, на полъхи да настръхва леко и да става на микроскопични зрънца, което да те влудява... а устните да ухаят едновременно и на череша, и на праскова, и на малина, и на ... о, Боже....



Тема Re: mazat mi pardiнови [re: Dr. Sexolog]  
Автор Aнaл_Фaбeт (неграмотен)
Публикувано21.01.02 21:53



Докторе, що не помогнеш ами само разпитваш. Та това е болест и се лекува. Та утре той ще започне да парави и друго ..... Познай какво?

Наведен,на пейка самотен седях уморен сред някакъв шумен и стар булевард непознат ...


Тема Re: хаханови [re: Пepyшaн]  
Автор Aнaл_Фaбeт (неграмотен)
Публикувано21.01.02 21:59



Еееееееей !

Наведен,на пейка самотен седях уморен сред някакъв шумен и стар булевард непознат ...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.