Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:21 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 21:54



Питам не само жените, но и мъжете.
Едно нещо ме мъчи от известно време. По-точно след сватбата ми. И преди съм имал много контакти - не за бройка, а за взаимното удоволствие. Но след като се ожених и при запознанство с някое момиче (около 18-20 години) и кажа, че съм женен - ей богу докато не легне с мен не мирясва. Та чудя се защо аджеба жените искат да легнат с женен мъж. А за изневярата ... това си е друга тема

П.С. Аз съм на 28 години (не е реклама, за справка)



Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: тoй]  
Автор teri (непознат )
Публикувано21.11.01 22:21



Женените мъже са по-опитни ,но в никакъв случай по-харесвани.



Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: тoй]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано21.11.01 22:32



Доказателствата на твърдението ти са точно толква, колкото и опроверженията му. Аз бих попитала защо женените мъже (не всички!!!) се стремят на всяка цена да вкарат в леглото си всичко дето е с пола и шава... странна тенденция. Мога много да коментирам темата, ама ще е безмислено... знам си, ей така. Отговори ми само на този въпрос, моля те - чувстваш ли се длъжен да легнеш с момичето, та да миряса? И... нямаш ли някакви по-конструктивни идеи за "спасяването" на жените от подобни нездарословни състояния на "лудост"? Съвсем сериозно, кое те задължава да го правиш? Т.е. ти обръщам въпроса и питам - защо, ажеба, женените мъже искат да легнат с жена, която не е тая дето са се подписали до нея в Гражданското.
А на въпроса ти конкретно - има много възможни отговори, понеже всеки един от случаите, в които жена си ляга с женен мъж, е частен, не мисля, че има някаква систематика и закономерност - ако търсиш такава, сбъркал си мястото.
Едно от нещата. Жененият мъж дава един вид сигурност в смисъл такъв, че не може да предложи някаква реална връзка поради простата причина, че си има законна съпруга и от там нататък е най-малкото неморално за пред обществото (което си е чиста проба глупост, обаче е факт). И когато съответната жена иска на всяка цена да не бъде обвързана, жененият мъж е идеалния вариант. Е, зависи от ценностната система на жената, разбира се. На голяма чат не им пречи. (Значи по 1ва точка - тук е моментът да се почувстваш обект на сексуална експлоатация . Не ми се връзвай).
Друго нещо. Напарви ми впечатление наскоро (т.е. наскоро се замислих върху наблюдението) една тенденция, подобна на тази, за която говориш. Но не важи по принцип само за брак... Обяснението ми е, че се поражда вид конкуренция, макар и не пряка, между жената до теб и друга жена.
Трето обяснение... най-конкретно. Може пък причината да не е в това, че си женен, а в теб самия /пия джин, ама сега ми е студено, така че ти се разминава задължението да ме черпиш за четката/
Та така.
Надявам се да съм ти отговорила частично...
Иначе и аз не съм за тук

Поздрави!

Everything is broken up and dances


Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другите [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 22:38



Мерси, когато младо момиче говори с теб и те гледа по особен начин - е мъжкото (по-точно желанието да я изчукам - колкото и вулгарно да звучи) се надига в мен.

Този въпрос ме удари, след като вчера пак преспах с 18 годишна, която докато правехме ... викаше ах колко е хубаво, котенце много искам да правия само с теб секс и т.н.
и постоянно търси контакт с мен. И това се случва след първата среща, която се проведе с уговорката ще пийнем кафе и т.н.

Май нещо се замотах, ама според мен жените предпочитат женените мъже заради онова чувство, че те няма да се лепнат за тях след като са преспали заедно :)))



Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: тoй]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано21.11.01 22:47



Да, това беше точка 1 от обяснението ми.... ама не е правило. В смисъл... добро обяснение е, но както ти казах, не можем да си говорим в случая за закономерности.
За въпросната 18 годишна... не че ми е работа, ама гледай да си прецениш нещата като хората да не се налага да нараняваш някого в крайна сметка... било то жена ти или въпросната девойка. Пък и на теб може да се случи да хлътнеш... с една дума - умната.
А че верността е друга тема - друга тема е.

А за "мъжкото" когато момичето те гледа по особен начин (или поне си въобразяваш, че го прави) мога да си представя, ясно ми е и съм го виждала твърде често. Мен ме интересува по-скоро кое кара едни мъже да си раздават "мъжкто" на всяка срещната, сякаш им е за последно, а други да съумяват да го насочат само към жената, с която са си избрали да живеят. И моля те, не ми пробутвай теорията, че нямало мъж, който не изневерява, понеже мога много да споря по темата... И понеже зададох въпрос, ще взема и да си му отговоря, както съм тръгнала. Кое кара едни мъже да хукват след всяка срещната жена, различна от законната им такава, а други не. Все повече ми се струва, че това си е чисто женска грешка... Ама се разбрахме, че това е друга тема. А и... нали ти казвам, и на мен, както и на теб, не ни е мястото тук

Everything is broken up and dances


Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автортoй (Нерегистриран)
Публикувано21.11.01 23:03



Правилно, мисля си че съм за клуб объркани, но доволни от живота

На уше мога да ти потвърдя, че няма мъж, който да не изневерява, било то заради бройките, заради погледа или просто защото "му е писнало да яде всяка вечер боб" - то си требе малко леща, както се казва.

Онзи ден ударих един творчески спор с жената и две нейни приятелки - какво е изневяра и след няколко часово пиене и говорене се установи, че за жените (разбирай трите с мен) изневяра е дори като спя с жената да си мисля с друга....

Леле какво ми става днес, пиша едно мисля друго, а на екрана излиза трето.. :))



Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: тoй]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано21.11.01 23:19



Нали ти казах, мога да си поспоря за изневярата... мъжете, които я имат тази практика /да изневеряват/ се опитват да убеждават жените, че верен мъж - такова животну нема, само и само да се изкарат не чак толкова черни. Моята лична позиция е малко по-друга... няма да се съглася с изводите ти от творческия спор... както ти казах, според мен това дали мъжът ще си мисли за друга, независимо по кое време, си зависи от жената. Разнообразието е хубаво нещо... ама не винаги разнообразното трябва да се получи от различни жени. За това съм склонна донякъде да оправдая забежките... ама както ти казах, това не е правило. Има си мъже и мъже. Казах ти и за оправданията в началото на този си постинг, да не повтарям.


Едно пишеш, друго мислиш, трето излиза.... остава аз да съм разбрала четвърто и можем направо да ходим в клуб "вечни размисли"


Everything is broken up and dances


Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: Koпpинa_И_Xлopoфopм]  
Автор тoй (un-pluged)
Публикувано21.11.01 23:44



то аз май питах едно (като си знаех поне за мен отговора) а излезе друго. Както казва моята кума - то моя приятел е също като теб, но не е като теб....

Разнообразие - прекрасна дума, носеща хубаво послание и е толкова истинска. Аз не се опитвам да се оправдавам. След като изневеря (айде по-правилно за мен е забегна) се връщам при жената горящ от страст и обичайки я повече. Може би това е някакъв вид терапия, или .....

та моля те недей да казваш, че има мъже и мъже. Май само се различаваме, че едните приказват много и се набиват в публичното пространство, а другите мълчът като риби, но и двата типа вършеят като руски комбайн по време на коситба.

вечни размисли - май ще се запътя натам - просто днес не ми е ден


Натискате лостчето и транспортирате пожарогасителната течност


Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: teri]  
Автор тoй (un-pluged)
Публикувано21.11.01 23:48



май точната дума е по-желани...

Натискате лостчето и транспортирате пожарогасителната течност


Тема Re: Защо женените мъже са по-харесвани от другитенови [re: тoй]  
Автор Koпpинa_И_Xлopoфopм (амбивалентна)
Публикувано22.11.01 00:02



Защо ми е медалчето само

Да де... забежка.. същото. Съгласих се и за "терапията" ти... не отричам. Щом така го възприемаш, не виждам нищо лошо, стига да не ограничаваш жена си и да не я караш да се чувства зле (между другото виж ни коментарите по подобна тема в клуб 20-30, ако искаш -

.
Само за последното ще поспоря... за коситбата. И аз така си мислех, ама не е съвсем така. Въпрос на женска съобразителност....

Everything is broken up and dances


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.