Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:50 21.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема kolko chesto se usmihvate...нови  
Автор rina (roza)
Публикувано13.08.01 19:55



usmivkata kato izraz na vashata vytreshna lichnost..:))na kogo i kak se usmihvate..trjabva li vi vinagi povod za tova ili ste sluncheva lichnost.....dali samo na tezi koito zaslujavat tazi usmivka ..ili ste shtedyr kym vsichki ..dori i kym tezi ,koito sa vi naranili........dali obstojatelstvata sa opredeljashti za da imate usmivka na liceto.....ili pobejdavate tochno tjah s neja ....neino velichestvo usmivkata...kojato obezoryjava...i pravi chudesa.....
vie ste :)))

Редактирано от rina на 13.08.01 20:18.



Тема Re: kolko chesto se usmihvate...нови [re: rina]  
Автор MMMAM (наивник)
Публикувано13.08.01 21:27



Усмихвам се толкова,колкото ми се ще.Със всичко се стремя така да правя.
Усмихвам се предимно по повод на нещо.А то...поводи колкото щеш.Стига да ги търси човек.
Мисля,че които се усмихва някому , е толкова щедър към него,колкото и към себе си.
А не е ли усмивката израз на любов(несексуална)?

Но,написаното може и да не е верно!С доказателства не разполагам.


Тема Re: kolko chesto se usmihvate...нови [re: MMMAM]  
Автор rina (roza)
Публикувано14.08.01 09:59



MMMAM......vijdam che si sthedyr v pokazvaneto na tazi ljubov..chrez usmivkata de ..i nadjvam se da namirash chesto povodi za tova.....promenjash sveta okollo sebe si...stava po..slunchev njakak si ....

Редактирано от rina на 14.08.01 10:00.



Тема Винаги,нови [re: rina]  
Автор Hecpaмeжливka (Оптимистка)
Публикувано14.08.01 10:15



когато видя един човек. Когато се вгледам в очите му, когато търся неговата усмивка, когато докосвам ръката му. Когато е до мен и ме обгръща с доверие, спокойствие и сигурност.

Когато съм с човекът, когото обичам се усмихвам несъзнателно, тази усмивка идва отвътре, както и любовта ми към него. Не мога и не искам да я контролирам и е достатъчно само да съм с него, за да се появи. Но е най-искрената ми и спонтанна усмивка!

Откажеш ли се от мечтите си - умираш!


Тема Усмихвам се...нови [re: rina]  
Автор Kaмъk (хвърлен)
Публикувано14.08.01 10:30



много често, но доколко може да се вярва на усмивката, когато е подплатена с тъга?

Студ, сняг, виелица, а той гол до кръста - жъне.


Тема Re: Усмихвам се...нови [re: Kaмъk]  
Автор rina (roza)
Публикувано14.08.01 16:07



tja..tygata idva i si otiva ..osven ako ne ja ostavsh dylgo da ti pogostuva..tova zavisi ot teb...kakto i usmiuvkata ti.....a na neja vinagi moje da se vjarva..nali si e tvoja



Тема Re: Винаги,нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор rina (roza)
Публикувано14.08.01 16:09



hmmmmm..kak li si kogato si chovek ..koito ne obichash



Тема Re: Винаги,нови [re: Hecpaмeжливka]  
Автор rina (roza)
Публикувано14.08.01 16:10



hmmmmm..kak li si kogato si s chovek ..koito ne obichash



Тема Гостуването нанови [re: rina]  
Автор Kaмъk (хвърлен)
Публикувано14.08.01 16:17



тъгата е перманентно и само чрез усмивките мога да се боря с нея...

Студ, сняг, виелица, а той гол до кръста - жъне.


Тема Re: kolko chesto se usmihvate...нови [re: rina]  
Автор emi (усмихнат)
Публикувано14.08.01 16:42



Много често. И ми е хубаво, още повече като виждам, че това действа добре и на околните. Лошото е, че когато свикнат да те виждат усмихнат, при най-малката грижа,която те споходи - веднага те разпознават.(Тогава усмивката ти служи за прикритие, но явно е по-различна). Но човек трябва да е открит и ведър, за да му е по-леко в живота.

от всяко безизходно положение има поне 5 начина да се измъкнеш



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.