Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:02 14.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аконови [re: Aлбa]  
Автор Пиkaco (художник)
Публикувано02.07.01 22:06



мисля, че си заслужава, изстисквам всичко и всички (аз и цветовете сме най-малкото)... До дупка!





Тема Re: Аконови [re: Пиkaco]  
Автор Aлбa (да се запознаем)
Публикувано03.07.01 18:12



А после рециклираш ли ги или изстисканите на боклука))

По-добре такаотколкото така


Тема Re: Аконови [re: Aлбa]  
Автор Пиkaco (художник)
Публикувано03.07.01 18:26



изтискаш нещо до дупка - нищо не остава за боклука. За рециклиране (каква е тази дума - живееш в БГ) да не говорим...





Тема Re: Аконови [re: Пиkaco]  
Автор Aлбa (да се запознаем)
Публикувано03.07.01 21:54



Приемам смъмрянето
Аз най-често себе си изстисквам и очаквам околните да правят същото с тях самите, което не е особено основателно. Или?

По-добре такаотколкото така


Тема Очакванетонови [re: Aлбa]  
Автор Пиkaco (художник)
Публикувано04.07.01 13:23



си е вид предубеденост (особено когато става въпрос за адекватност). Свободните духове не са предубедени...
Раздавай се за НЕЩО (кауза,изкуство,кариера), а не за НЯКОЙ (мъж,приятелка,родители,дете), от когото очакваш същото!



Тема Re: Очакванетонови [re: Пиkaco]  
Автор Aлбa (да се запознаем)
Публикувано04.07.01 22:14



Вече съм разбрала, че себеотдаването някому (приятел, съпруг, дете, родител...) трябва да има предел. Иначе се загубва идентичност и не остава възможност да се раздам и на една идея. Всичко съвместено - вдаването в работа, в емоции и пълноценни чувства, това е моят вид максимализъм.

По-добре такаотколкото така


Тема брях! ми сега!нови [re: Aлбa]  
Автор eднa вeщицa (-красавица-)
Публикувано05.07.01 00:21



к'во да те съветвам или билки в огъня да фърля?

пс:обаче ти благодаря и то много, щото като те прочетох и ми дойде мисъл: Дали пък Кошчей не е една максималистична девственица?
Отивам да го питам

Джан-Джун-Маджун



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.