Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:08 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Още ли спите? Хайде да мислимнови  
Автор вълк ()
Публикувано31.08.00 08:43



Стига спахте вече, време е да помислим и да вдигнем шум! Какво стана с ЕВИТА? Не плачи за мен, Аржентина! А dolly нека превърне телевизора си в компютър! Бодливка среса ли се? А Блондинката - как е настроението? Веселина, пи ли си сутрешното кафе?

Тема Още ли спите? Хайде да мислимнови [re: вълк]  
Автор Бен Джонсън ()
Публикувано31.08.00 08:49



тихо че съседите отдолу чукат с точилката по тавана :)))

Тема Ooo, Vulcho ....нови [re: вълк]  
Автор Veselina ()
Публикувано31.08.00 08:55



a az se pritesnih che v cluba ne te otkrih. ooo, Vulcho dobur den tuj praznik e za men. Vulcho, Vulcho az te znam ti kavaler si goljam i da rabotish kato admin ti iztunchen si gospodin Zdravejte. Mda nalazhdavam se na sutrishnoto kafe.

Тема Ooo, Vulcho ....нови [re: Veselina]  
Автор вълк ()
Публикувано31.08.00 09:00



Благодаря за комплиментите! Жалко, че не ми позволяват в момента кафе, знаеш ли как се чувствувам! Благородно ви завиждам и се лекичко облизвам. Пожелавам ти приятен ден, пък и на другите от мен. А пък съседите - нека тропат, ние ще тропаме по-силно!

Тема Още ли спите? Хайде да мислимнови [re: вълк]  
Автор пишман-поет ()
Публикувано31.08.00 09:03



ГОРСКА РАПСОДИЯ - II Навън е жега - ни човек, ни звяр, на сянка скрила се е всяка жива твар. Едничко на ливадата магарето стърчи, глава навело, мисли и си го дърви.

Тема Ooo, Vulcho ....нови [re: вълк]  
Автор Veselina ()
Публикувано31.08.00 09:03



Kak taka Vulcho bez kafe? Zasto taka, be momche?

Тема Ooo, Vulcho ....нови [re: вълк]  
Автор Бодливка ()
Публикувано31.08.00 09:03



Тук съм, ама съм намръщена. Пешо, Хитрия, ми запушва устата. Нищо да не съм казвала, да не съм коментирала "играещите" :( И кво тогава да правя? Да редя стихчета? Днес не искам! Музата ми стачкува :((( Не искам и на читателка да се правя. И кво ми остава? А? Кажете де?

Тема Ooo, Vulcho ....нови [re: Бодливка]  
Автор вълк ()
Публикувано31.08.00 09:06



Мисли! Но не като пишман-поета. Мила родна картинка! Само каква асоциация: "Мислителя" на Роден и нашенското магаре! Магария!

Тема Bodilke ...нови [re: вълк]  
Автор Veselina ()
Публикувано31.08.00 09:07



ti izpi li si sutrishnoto kafe? Stoto mi zvuchish taka sjakash njakoj zlodej ti go e otmuknal izpod nosa. zdrasti

Тема Ooo, Vulcho ....нови [re: Veselina]  
Автор вълк ()
Публикувано31.08.00 09:09



Ами имах камък в бъбрека и ми забраниха временно да пия и кафе, пък както и друго не пия, не ти е работа. Но един виц за ободряване: Надзирателката в дома за благородни девици мъмри една от възпитаничките си: - За непослушание Вие тази вечер ще си получите салама нарязан!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.