Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:57 25.04.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Kakнови  
Автор Perlichka ()
Публикувано26.08.00 01:22



wi se struwat dwojkite s goljama razlika wyw wyzrastta.Smjatate li, che se krijat riskowe w takiwa wryzki i kakwi spored was ???

Тема Скромнотонови [re: Perlichka]  
Автор Flash ()
Публикувано26.08.00 02:15



ми мнение//ама наистина скромно, щото не знам за какви разлики говориш!//...е, че възрастта има значение, каквото и да ми говорят или доказват.... Дребничък опит имам...чувствах се като чудотворно лекарство, като виагра/ не забелязах проблем с потентността!/..и въпреки това, - млада съм, жива съм, здрава съм...не ми се гледа телевизия!Не обичам да се храня под час...абе, не става! Успех на тези които все пак полагат усилия! :-))..сетих се един виц! Айде чао!

Тема Kakнови [re: Perlichka]  
Автор Perlichka ()
Публикувано26.08.00 03:02



Imam predwid - myg na 40 s dewojka na 18 ili gena na 35 s myg na 20... Dostatychno jasno li e sega ??? ............................... W tezi sluchai edinjat e natrupal dosta gitejski opit, a drugijat sega nawliza w tazi sfera, ta... za towa ide rech.

Тема Аминови [re: Perlichka]  
Автор Flash ()
Публикувано26.08.00 03:21



, според мен - не става! Различни поколения са това - каквото и привличане, чувства и т.н. да има, единственото според мен което може да се получи е една наистина бурна, интересна, различна и...кратка любовна връзка! Предполагам, че има и изключения разбира се...ама не разчитай на тях! Щях съвет да ти дам, на теб или на тези в подобна ситуация, ама...в кофти настроение съм и... Абе, умната и както ви харесва!

Тема Аминови [re: Flash]  
Автор Perlichka ()
Публикувано26.08.00 03:28



Blagodarja ti za gelanieto.Na men podoben sywet ne mi trjabwa - prosto si razsygdawam wyrhu temata - natykwam se na dosta takiwa dwojki naposledyk i malko im se chudja... No koj e praw wsyshtnost ?!

Тема Ти как мислиш?нови [re: Perlichka]  
Автор Flash ()
Публикувано26.08.00 03:34



Искам да чуя отговора на собствения ти въпрос!

Тема Imamнови [re: Flash]  
Автор Perlichka ()
Публикувано26.08.00 03:47



blizki, koito giwejat dobre, wypreki goljamata razlika w godinite (12), no ne smjatam, che w podobni wryzki rolite sa rawnostojni.Winagi ima skrit interes : - seksualen; - finansow ; - biznes partnjorstwo; - i naj-nakraja malko ljubow... Eto towa e, koeto ne mi dopada - che otnoshenijata stawat gertwa na drugi celi i interesi...

Тема Kakнови [re: Perlichka]  
Автор Zandali ()
Публикувано26.08.00 08:20



...възрастта няма значение, когато обичаш, всъщност нищо няма значение, ако наистина обичаш...

Тема Kakнови [re: Zandali]  
Автор Някой ()
Публикувано26.08.00 09:03



Зависи не само от разликата, а и от годините, едно е мъж на 40 и жена на 25, друго е мъж на 28 и "жена" на 18 или 16. Във втория случай има много повече пречки и различия, приятели, интереси, мироглед.

Тема Kakнови [re: Някой]  
Автор Perlichka ()
Публикувано26.08.00 09:12



E, da, no nali te wse pak shte stignat do prednata konfiguracija sled desetina godini...


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.