Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:33 18.06.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Obichate li rabotata si ...нови [re: Тереза]  
Автор :) ()
Публикувано11.08.00 22:52



Ама какво става ? Що няма да влизаш тука ?

Тема Obichate li rabotata si ...нови [re: :)]  
Автор Тереза/истинската/ ()
Публикувано11.08.00 22:57



Малко почивка!:) Пък и в понеделник вече със сигурност ще съм на морето.... Ти защо не си на купон?:)

Тема Obichate li rabotata si ...нови [re: Teresa]  
Автор Riko ()
Публикувано11.08.00 22:58



Ami sigurno nika ti ni lipswa i niakoi zapulwa prazninata :-)) A i ne samo nika........

Тема Obichate li rabotata si ...нови [re: Тереза/истинската/]  
Автор :) ()
Публикувано11.08.00 23:10



Купон ли ???

Тема Тери/истинската/-обади ми сенови [re: Тереза/истинската/]  
Автор Алба ()
Публикувано12.08.00 09:46



Тери, нали знаеш, че съм на морето. на купона явно не можахме да се видим. Затова дай да използваме, като дойдеш насам, да се срещнем. Ще ми е много приятно. Използвай пощата ми, ако си на същото мнение и ми пиши по-точно къде ще бъдеш.

Тема Obichate li rabotata si ...нови [re: :)]  
Автор Perlichka ()
Публикувано13.08.00 00:29



EEEEEEEeeeeeeeeeeeeeeeeee, Smily, ti se izlogi ! Ot edna sedmica wse za kupona si pishem i ti da ne razbereshhhh, biwa li?! Chuwstwam se predadena ! :((( Ei, hora, zashto nikoj, oswen Des i Ivan ne se osmeli da dojde ??? Znaete li, kakwa weselba propusnahte?! Ne se lishawajte nasila ot hubawite emocii, giwotyt e kratyk.Njamashe whoden bilet i podbor na kadri na wratata.Prosto bydete neprinudeni - tuk ima dosta prijateli, s koito w giw kontakt moge da wi stane i po-dobre... Zapowjadajte sledwashtija pyt bez izlishno podkanwane. :)))))))))))))

Тема Obichate li rabotata si ...нови [re: Teresa]  
Автор Perlichka ()
Публикувано13.08.00 00:35



Ne znaja , ti kolko obichash twojata, no ako gradacijata e pologitelna, werojatno az ne ja obicham, kolkoto teb, mila. Predi imah rabota, kojato obichah i izpylwahse egednewieto mi i ne mi dawashe pokoj, no beshe interesna i dinamichna... Sega imam rabotja, kojato ne me udowletworjawa dostatychno - nito emocionalno, nito intelektualno, no sym prinudena da byda tam, zaradi semejstwoto si...(prosto finansow interes i nishto poweche)

Тема Тери/истинската/-обади ми сенови [re: Алба]  
Автор Тереза ()
Публикувано13.08.00 11:04



Утре сутринта съм там!:).. Този път няма връщане и отлагане!:) Ще съм в Лозенец ,на Юг! ти къде си ? Ще ти се обадя!:) ще ми е приятно!

Тема Тери/истинската/-обади ми сенови [re: Тереза]  
Автор Perlichka ()
Публикувано13.08.00 13:17



Zdrawej, Ter ! Imash poshta. :))) Mislja, che Alba e ot Varna. Mnogo zdrawe na Lozenec.Kolegka mi kaza, che e prekarala chudesno tam predi 2 sedmici. :)

Тема Отг: Obichate li rabotata si ...нови [re: Teresa]  
Автор Bary (непознат )
Публикувано09.12.00 13:58



obicham ia zastoto sam sama i imam samo neia.

Bary Plush



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.