Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:14 28.04.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Здравейте, аз съм нова!нови  
Автор diana ()
Публикувано14.07.00 13:12



Здравейте, аз би трябвало по години да съм в другия клуб (20-30), но там е твърде скучно и повърхностно. Тук при вас ми е по интересно. Отдавна ви чета, но до сега не ми стигаше смелост да ви се обадя.

Тема :)) Здравей!нови [re: diana]  
Автор Nemezida ()
Публикувано14.07.00 13:26



Добре дошла! Желая ти повече кураж и повече усмивки :))))

Тема :)) Здравей! [re: diana]  
Автор diana ()
Публикувано14.07.00 13:36



Благодаря ти!

Тема Здравей, добре дошла!нови [re: diana]  
Автор Соня ()
Публикувано14.07.00 13:42



Нядявам се тук да ти харесва и в бъдеще. Не се притеснявай, не сме чак толкова страшни. Всичко най-хубаво и успех!!!

Тема Здравей,Диананови [re: diana]  
Автор dolly ()
Публикувано14.07.00 14:06



И ти като мен твърде плахо влезе в клуба. Само не прави като мен ,чета от време на време какво си говорят другите ,без да се включвам. Имам чувството ,че тук всички се познават от години и са добри приятели-хем ми се иска да съм в компанията им,хем не искам да се намесвам в чужди разговори. Обаче ми е приятно когато някой ми отговори... Как е при теб?

Тема Здравей,Доли!!!нови [re: dolly]  
Автор Соня ()
Публикувано14.07.00 14:10



Не се притеснявай да се намесваш в чужди разговори. В това няма нищо лошо. Единственият риск е разговорът да стане по-интересен. Виждаш, че тук всеки говори с всекиго за всичко.

Тема Здравей,Сонянови [re: Соня]  
Автор dolly ()
Публикувано14.07.00 14:20



Щом това е рискът ще рискувам:-) Нали не е риск печели риск губи, при това е петък и вече не ми се работи... Дано не ядосвам колежките като само си гледам монитора и не се включвам в техните разговори за кандидат-гимназисти и т.н. Още ми е далеч тая тема,пък и взе да ми писва от абсурдите в нашта система......

Тема Здравей,Доли!!!нови [re: dolly]  
Автор Соня ()
Публикувано14.07.00 14:26



Не знам как е при теб, но аз, определено, съм случила с колежка. Не е типична колежка-добра домакиня, която непрекъснато ти пълни главата със семейните си проблеми и кулинарните си умения. Много е готина. Макар, че е на възрастта на майка ми има адски младежки дух и винаги намира начин да извлече нещо смешно и забавно дори и в най-гадната ситуация. Дал Бог всекиму такава колежка.

Тема Здравей,Доли!!!нови [re: Соня]  
Автор dolly ()
Публикувано14.07.00 14:36



Аз пък си ги имам три ,не се оплаквам най добрите колежки в нашето учреждение,но и в моя случая са на възрастта на майка ми.Човек винаги има от какво да се поучи и на нещо да се научи от хората с които е.От едната колежка бих искала да взема добрината и човечността/никога не бъди лош към другите,пренебрегни себе си/,от другата откровеността и неприкритостта/винаги казвай това което мислиш,независимо дали ще обидиш нечие самолюбие или достойнтво,разкривай им недостатъците,за да се поправят/, а от третата малко мързел и скатаване/калкото и да си разбираш от работата,що някой да не ти помогне да я свършиш/......... Е,не мога да съм такава,поне не винаги,не мога да го обясня дори... Такава съм,каквато съм ,понякога се променям,но отново съм си аз.....

Тема Здравейте,нови [re: diana]  
Автор Янко ()
Публикувано14.07.00 14:37



Привет на всички, много женска компания се събра. Поприказвайте си по женски, ние ще "послушаме"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.