Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:49 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Ако не мечтаехме...!!!нови  
Автор Тереза ()
Публикувано08.06.00 22:14



Страшно е да си представим колко нещастни щяхме да бъдем,ако не можехме да мечтаем,да се откъснем от реалността и да се пренесем в бъдещето,което рисуваме в мислите си...Защото ,ако много силно си пожелаем нещо ,то непременно ще се сбъдне...Вярвате ли?:) P.S-Я,кажете нещо интересно ,за което си мечтаете...!!!

Тема Ако не мечтаехме...!!!нови [re: Тереза]  
Автор Riko ()
Публикувано08.06.00 22:20



Според мен щом сме още тук (в БГ.)значи мечтаем.Не си мисли че съм от хората които искат да избягат ,но от ден на ден живота които водя ме кара да се замислям до кога ще мечтая.......:((

Тема Ако не мечтаехме...!!!нови [re: Тереза]  
Автор Алба ()
Публикувано08.06.00 22:43



Здравей Тереза! Мечтаенето за мен е необходимост. Дава ми необходимите сили да продължа напред. Освен това, мечтаейки си изяснявам точно собствените си желания и ги превръщам в цели. А иначе какви са мечтите ми - може би прекалено амбициозни или твърде обикновени и ми е неудобно да говоря за тях, дори и анонимно.

Тема Ако не мечтаехме...!!!нови [re: Тереза]  
Автор Dok ()
Публикувано09.06.00 00:30



Shteshe da e mnogo po-lesno da se zivee:))))))

Тема Винагинови [re: Тереза]  
Автор Nemezida ()
Публикувано09.06.00 01:35



имам мечти. Но вече не вярвам, че мечтите се сбъдват. :((( Пораснах...

Тема Мечтая си...нови [re: Тереза]  
Автор Bundyo ()
Публикувано09.06.00 04:49



за власт и слава. Мечтая си за къщи и пари. Мечтая да си купя крава или пък стадо вълнести овци :)))))

Тема Ако не мечтаехме...!!!нови [re: Тереза]  
Автор Шопа ()
Публикувано09.06.00 08:43



Джакпотът от ТОТО-то. С това всички други могат да се сбъднат, е поне има условия за това.

Тема Ако не мечтаехме...!!!нови [re: Тереза]  
Автор console idler ()
Публикувано09.06.00 08:51



mechtite sa izhod ot koshmara na realnostta, no za smetka na tova izhod bez vrata, prez koiato da mozhem da izlezem izboryt da si normalen(na) ili razlichen(na) e permanenten i zhestok poniakoga az ne mechtaia, a iskam(zhelaia, kopneia, stremia se i t.n.)

Тема Ако не мечтаехме...!!!нови [re: Тереза]  
Автор тъмно ()
Публикувано09.06.00 09:06



нямаше да можем и да летим.А,кой ще си отреже доброволно крилете?

Тема Мечти,мечти..../не е бирена реклама/нови [re: тъмно]  
Автор Хейли ()
Публикувано09.06.00 09:22



Протягаш ръце към тях,а те се отдалечават все повече и повече-като хоризонта.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.