Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:51 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Za:Terezaнови  
Автор Dok ()
Публикувано09.06.00 00:27



Dobre. Sega shte obobshtja cjalata taja kasha -analizator, zashto se vrushtam nazad, zodija i t.n. i t.n.:) Moze da pochna po pera na saobstenijata ama neise......... Purvo tova deto mnogo me vulnova kogato si pisha s teb /ne e samo tova razbira s:)/-e che si "bulgarche", boze, ima edno malko sladko klavishche i s nego celija mi problem e reshen!!!!! BDS klaviaturata e za golemija bokluk /lichno mnenie, kakto i na 3/4 ot horata deto rabotjat na PC:))/. Uf, samo zagrjavam. Sega, zashto analiziram? Veche spomenah za njkoi neshta otnosno lubovta, estestvo i t.n. Prosto skupo momiche predi okolo 4 mes. se razdelih sus sushtestvoto za koeto bih dal zivota si /bjah s neja2,5 god.-obichah ja silno/ i ako tova ne e prichina da analiziram, zdrave mu kazi! Vrushtaneto nazad e prosto neshto koeto e normalno za po-nadarenite hora:)))), ti ne chetesh li stari knigi?? /stari zaglavija de:)/. Zodija, abe sega shte si kazesh - "auuu, che gadna zodija" - he, he - poznata reakcija. Seshtash se nali-skorpion:) 04.11.'67. Mnogo pisane - a za teb nishto ne znam:) Chao za sega i pishi na lat. molja /rjadko molja/.........

Тема Za:Terezaнови [re: Dok]  
Автор Затворник ()
Публикувано09.06.00 01:08



Рядко си позволявам да правя забележки, но сега не издържам. Приятелю, щом ти се пише на латиница поне се опитай да следваш някаква, наблягам някаква, конвенция за транслация на кирилските към латинските букви. Защото не знам как да прочета "vrushtam" и "lubov"- едва ли като "врющам" и "лъбов", да не говорим за грешките, като във vulnova.

Тема Za Zatvorikнови [re: Затворник]  
Автор Nemezida ()
Публикувано09.06.00 01:27



:(( А аз се зарадвах, че имаш чувство за хумор. Хората тук си изливат душата, а ти търсиш печатни грешки...

Тема Dok?нови [re: Dok]  
Автор тъмно ()
Публикувано09.06.00 09:04



Zdravei Izviniavai,che se namesvam v temata ti,no rojdennata ti data mnogo mi xaresa::))))) Az sam niakolko dni sled teb i bix iskala da mi otgovorish na neshto (kato lichnosti ot edna i sashta poroda:::)))): primiriavash li se lesno; mislish li ,che s teb lesno se jivee; E,ne ochakvam ti da dadesh generalni otgovori na vaprosite v men,prosto mi stana intersno ti kak mislish.

Тема Za Dok [re: Dok]  
Автор Тереза ()
Публикувано09.06.00 10:03



Eй,ей ,Док ,ама мислиш ли че всичко това трябваше да го пишеш тук....?!? Нали не трябваше да чете Целият свят ?:)Ти от едната крайност -на другата!:) /сега да не вземеш да анализираш всяко мое изречение!...:) / Момче ,момче ,много страст влагаш!?!Може би така трябва ,всъщност ...,те страстите винаги убеждават най-добре,те винаги са "безпогрешни"...Ама ,я по -добре да си трая!:) И сега какво ,след като успя да ме притесниш?:))))Трябва да започна да ти отговарям на E-mail -а ли?:) Приятелски поздрав! Тереза /впечатлена ,притеснена и една от тея -"големия боклук " ,дето пишат на кирилица!:)))) / Хе хе хе ,в тоя Интернет винаги има нещо ,което да ме развесели!!!!:)

Тема Za Dokнови [re: Тереза]  
Автор К ()
Публикувано09.06.00 23:53



Toi ti kaza da mu pishesh na latinica vse pak!

Тема Za Dokнови [re: К]  
Автор Тереза ()
Публикувано10.06.00 09:27



Обаче аз от къде се пръкнах такъв инат ,такава лоша -с тая кирилица!?!:))))

Тема Za Dokнови [re: Тереза]  
Автор К ()
Публикувано10.06.00 15:08



Ne losha, prosto ......................... :-))))))))))))))))

Тема Za:Доснови [re: Dok]  
Автор Клавиатор ()
Публикувано10.06.00 21:16



А бе що не си смениш БДС`a тогава с фонетичен , ами ни мъчиш всичките с тая латиница?!

Тема Za: Dokнови [re: Dok]  
Автор ludo vlubena ()
Публикувано14.06.00 18:34



Dok, ve4e sym neveroiatno, ludo vlubena v teb! A i imame strahotna astrologichna syvmestimost. Shte se ojenish li za men? :-) Datata i miastoto gi opredeliash ti.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.