Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:42 05.10.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Хммм...нови [re: Meri]  
Автор Seymour ()
Публикувано01.06.00 13:32



... на кое му викате щастлива любов? Айде да почнем от там....

Тема Хммм...нови [re: Meri]  
Автор Роза ()
Публикувано01.06.00 14:56



Човек се чувства прекрасно само докато е влюбен. Но в този период той става друг човек, не истинския. Ако може човек да задържи уважението и приятелството от любовта, това е най-хубавото нещо на този свят.

Тема Zashto poniakoga sme neshtastno vliubeni...нови [re: Янко]  
Автор Хейли ()
Публикувано01.06.00 15:58



Ох,ама живота си минава в търсене!Май надеждата по-постоянно присъства в живота ми!А до болка ми се иска да преживея споделена любов!Представям си го като полет в друг свят.

Тема Zashto poniakoga sme neshtastno vliubeni...нови [re: Хейли]  
Автор Блондинката ()
Публикувано01.06.00 16:11



Да, да, и аз така си го представям - като полет Може би след хиляди години ........:)))))))))))

Тема Хммм...нови [re: Роза]  
Автор Teri ()
Публикувано01.06.00 16:46



Viarno e, kogato niakoi e vliuben e drug chovek. Vse edno che mu porastvat krila i nishto ne e v systoianie da se izprechi na pytia mu i da go napravi neshtasten. Az bih kazal - osvobodete mechtite si i obichaite i se vliubvaite kogato i kolkoto mojete. Ta tova e nai-prekrasnoto koeto ni se sluchva v tozi jestok sviat !

Тема Zashto poniakoga sme neshtastno vliubeni...нови [re: Meri]  
Автор Niara ()
Публикувано01.06.00 16:52



Болката... понякога е малко страшничко Представи си несподелена любов... другият дори и не подозира... минават няколко години... и когато най-неочакваш... изведнъж другият се влюбва в теб... Толкова си чакала този момент, толкова си го искала, а сега не е възможно... да знаеш само как боли... минаха години, а още ме боли...

Тема Zashto poniakoga sme neshtastno vliubeni...нови [re: Meri]  
Автор EFO ()
Публикувано01.06.00 23:15



A ZACHTO SME VLUJBENI NECHTASTNO?ZACHTO NE NAPRAVIM NIE PARVATA KRATCHKA,KOLKOTO I MALKA DA E TJA.kakvo ni spira-da tragna ili da ne tragna.inatche ostava bolkata,metchata,ideala-koito ne mojem da namerim vetche.

Тема .)нови [re: Блондинката]  
Автор Хейли ()
Публикувано02.06.00 09:10



" Клуб на влюбените хилядолетници" :))))))

Тема Zashto poniakoga sme neshtastno vliubeni...нови [re: EFO]  
Автор glupaka ()
Публикувано02.06.00 21:15



zashtoto si pozvolyvame . zashtoto se ostaviame na vihqra . zashtoto ne mozhem da se zadovolim s tova koeto imame ..... dostatqchno e samo da poglednem istinata v ochite ....


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.