Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:08 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Вината.нови  
Автор Грахчето ()
Публикувано31.05.00 11:58



Не червените и белите. Тях много ги тача. А онова гадното чувство. Дайте идея! Как да се оттърва от чувството за вина? Постоянно ме преследва. Брррр! Вече страшно ми е писнало от това! Чувствам се виновна, че обичам, че не обичам, че съм, че не съм... Чувствам се виновна дори за това, че постоянно се чуваствам виновна. И някак не стават такива от рода на - да не ти пука, щото я го кажи това на съзнанието си!

Тема Изчакай понеделник...нови [re: Грахчето]  
Автор Венелин ()
Публикувано31.05.00 12:04



И стани нов човек.Като птицата Феникс.Трябва да знаеш каква искаш да бъдеш.

Тема Изчакай понеделник...нови [re: Венелин]  
Автор М ()
Публикувано31.05.00 13:00



Боже, какви черни мисли... И на мен вчера ми беше ужасен ден - много работа, после един принудителен купон от който още ме боли главата, днес почти няма разлика в ситуацията. Когато ми се пише тук - работа, работа, все спешна... Когато ми остане време-връзката трудна... Е това живот ли е!

Тема Недей така Мнови [re: М]  
Автор Венелин ()
Публикувано31.05.00 13:03



Живота е хубав на кино,в романа е просто игра - но вгледай се в него от близо и ще видиш,че той е борба.

Тема Изчакай понеделник...нови [re: М]  
Автор Bundyo ()
Публикувано31.05.00 13:04



Да! Това е живота! За съжаление.....

Тема Недей така Мнови [re: Венелин]  
Автор М ()
Публикувано31.05.00 13:23



О, вече и в стихотворна форма говорим... Бих искала и аз така да ти отговоря но не се сещам за нищо подходящо, в главата ми само бръмбари

Тема Не е решение.нови [re: Венелин]  
Автор Грахчето ()
Публикувано31.05.00 14:42



Като птицата Феникс. А ти знаеш ли как става? Правил ли си го? Ами ако и новия човек го яде чувството за вина? И ако има повече недостатъци от стария? (това в кръга на майтапа) Въпросът ми беше сериозен. Има ли някой идея как да се преборя с постоянното си чувство за вина? Ще ми се да можех да изкавам винаги за всичко другите виновни. Или и това не е решение? Къде е решението? Има ли такова?

Тема Не е решение.нови [re: Грахчето]  
Автор М ()
Публикувано31.05.00 14:50



Това сигурно е комплекс за малоценност. Я се опитай да си представиш че можеш и знаеш всичко не по зле от другите хора. Сигурно си мислиш, че те са велики, а ти - едно нищожество. Хич, изобщо не е така. Свиркай си, бъди усмихната и весела. Да не би някой да те е обидил с нещо и оттам да е тръгнало всичко с главата надолу???

Тема Охооооо, Мнови [re: М]  
Автор Блондинката ()
Публикувано31.05.00 14:53



какво правиш, освен че даваш съвети :)))))))

Тема Охооооо, Мнови [re: Блондинката]  
Автор М ()
Публикувано31.05.00 15:01



Не питай...... Всъщност ако прочетеш малко по-нагоре, поразгледаш някоя и друга тема от днес ще разбереш. Ама айде да повторя накратко - боли ме глава и ми се спи защото снощи попрекалих с бялото вино. Освен това съм затрупана с работа, която хич не искам да я свърша защото искам да си вися тук и да си говоря с всички вас. Проблема е, че връзката ми е бавна и докато се включа не мога да изчета всичко, даже отвреме навреме ми блокира компютъра. Абе, мани-мани... А ти къде се загуби толкова време, викахме те - ни дума, ни вопъл, ни стон...:о))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.