Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Помогнете ми да разбера.....  
Автор JoDiGa ()
Публикувано31.05.00 12:12



Той ми подари една прекрасна вечер, накара ме да се почувствам като в приказките, и......... на сутринта остави бележка: "Обичам те твърде много, не искам да те карам да страдаш, за това моля те нека се разделим и останем приятели, не искам да те загубя". Някъде между редовете на тази бележка сигурно има нещо, което аз не мога да видя, не мога да прочета. Той е знаел, че тази вечер, ще е последната, той просто я е планирал за нас. Не разбирам........ и всичко това след почти 1 година.

Тема глупостинови [re: JoDiGa]  
Автор МиГ-31 ()
Публикувано31.05.00 12:15



Жените сте много наивни. Не му е харесал секса с теб и се измъкнал просто.

Тема Невероятно...нови [re: JoDiGa]  
Автор Венелин ()
Публикувано31.05.00 12:16



Обикновено жените оставят подобни бележки. Може би не си обърнала достатъчно внимание на негови желания за разговор.

Тема А вероятно ли е...нови [re: Венелин]  
Автор Bundyo ()
Публикувано31.05.00 12:20



да е бил женен и ти да не си знаела? Или примерно някаква друга жена?

Тема Помогнете ми да разбера.....нови [re: JoDiGa]  
Автор Блондинката ()
Публикувано31.05.00 12:24



Ще ти помогна, разбира се! Нали искаш истината? Този холивудски сценарий и аз го разиграх наскоро - прекрасна романтична вечеря, много мило и нежно държание от моя страна и чудесна нощ......само за да не оставя човека,с когото бях доста време и когото много уважавам (ноуви- вече само това) с лош спомен. Нещо като последен реванш. Не твърдя, че е голямо успокоение за партньора, но все пак си е жест. А това "прекалено много те обичам" ......просто какво да кажа.Ами то си е стандартно изречение :) Все пак човек е егоист- ако толкова много обича нещо, той просто го взима и го задържа, мислейки първо за себе си :)

Тема Ау колко си лоша.нови [re: Блондинката]  
Автор Венелин ()
Публикувано31.05.00 12:29



Достраша ме.Ама как разбра че от този мъж нищо не става и му врътна този номер?По точно колко месеци ти трябваше? Какво стана с романтиката? А сам ли да си я опласвам?

Тема Помогнете ми да разбера.....нови [re: Блондинката]  
Автор Bundyo ()
Публикувано31.05.00 12:32



А не е ли по-добре просто да знае истината, нищо че ще го заболи, отколкото да я научава от други хора и да го заболи още повече, както в случая (ако това наистина е случая разбира се) ?

Тема Ама стига де,нови [re: Венелин]  
Автор Блондинката ()
Публикувано31.05.00 12:34



сигаааа пъкк и ти! Какво си ме закритикувал такъв! Каквото си реших, това си направих! Отговорна съм само пред абсолюта!!!!!!:)))))) А романтиката си е романтика, тя винаги живее в мен :)

Тема Как да помогнем на JoDiGaнови [re: Блондинката]  
Автор Венелин ()
Публикувано31.05.00 12:43



освен да основем клуб на романтиците и да я поканим.

Тема Не си ясеннови [re: Bundyo]  
Автор Блондинката ()
Публикувано31.05.00 12:43



От кои други хораще научи истината ? Освен това ти например винаги ли искаш истината? Всъщност може би всеки ще отговори "да",но обективно погледнато, от хуманни съображения :)))))))) често е по-добре истината да я нямаааааааааа! И сам да си я измислиш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.