Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:12 20.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Досадниците!-как да се отървем!нови  
Автор Тереза ()
Публикувано30.05.00 21:02



Как да се отървем от досадниците ?-съвети ,препоръки ,личен опит!:) Може да налетим на някой такъв на улицата ,в кафенето ,в офиса ,дори може би и в Интернет...Винаги можем да се сблъскаме с някой гаден ,досаден,прилепчив и откачен тип...Най-странното е ,че разгадаваме почти веднага намеренията ,забелязваме тревожните симптоми ,но въпреки всичко неизвестно защо продължаваме да общуваме и не успяваме все да се измъкнем...Може би ,защото ни се иска все да сме мили и добри?!?....

Тема Не им обръщам внимание.нови [re: Тереза]  
Автор Грахчето ()
Публикувано30.05.00 21:18



Поне когато става дума за човек. Но има и друг вид досадници. С тях не знам как да се справя. Собствените ми мисли, понякога. Е, не мога да се науча и на тях да не обръщам внимание.

Тема грахчееееееенови [re: Тереза]  
Автор love ()
Публикувано30.05.00 21:22



ужасно ми е приятно да се прикача към теб... А сега ..по темата на Тереза...ами първо...не всеки досадник и досадничка е наистина такъв/ва съответно...хората търсят хора..и ако ние не сме съответните търсени...нека се опитаме да бъдем толерантни...мноооооого хора разбират, като им се кажат нещата директно...а другите....ами както дойде...второ...да не ни дойде само до главата ние да поемем ролите на "досадници"...щото тогава хич не се усещаш...и боли та се не трае...това е

Тема Досадниците!-как да се отървем!нови [re: Тереза]  
Автор Oral ()
Публикувано30.05.00 21:43



Изчукваш го тутаткси и му казваш, че си бремена с трипер!

Тема Досадниците!-как да се отървем!нови [re: Тереза]  
Автор Гед ()
Публикувано30.05.00 21:47



Най-лесно е с "Макаров".))))))))).

Тема Лове,нови [re: love]  
Автор Oral ()
Публикувано30.05.00 21:48



ти да не си Майка Тереза!? Да ти го начукам толерантно макар! Досадник

Тема Досадниците!-как да се отървем!нови [re: Гед]  
Автор Oral ()
Публикувано30.05.00 21:51



Че какво не му хареса на Калашников? Thomson

Тема Да бе, да!нови [re: Тереза]  
Автор Топалски ()
Публикувано30.05.00 22:18



Представяш ли си наистина, че някой ми губи времето и ми къса нервите, а аз се притеснявам да се отърва защото искам да съм "мили и добри" ?!.. Човек трябва да си "опикае" територия и да я брани със зъби и нокти. >:o[

Тема Ха, палячо!нови [re: Oral]  
Автор Топалски ()
Публикувано30.05.00 22:32



Ти да не си завършил някоя елитна гимназия? :о)))

Тема Да бе, да!нови [re: Топалски]  
Автор Oral ()
Публикувано30.05.00 22:47



Ти си брани опиканата територия - аз моята си я отебвам!... Ще дойдеш ли на моя територия!?... а!? ТАПАНАР ТАКЪВ!!!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.