Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:48 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Падането...  
Автор ПАДАЩА ()
Публикувано16.05.00 05:45



Кога боли повече - когато падаш от високо или от ниско...?...И защо винаги трябва да се пада...?...

Тема Падането...нови [re: ПАДАЩА]  
Автор Сара ()
Публикувано16.05.00 08:47



Винаги боли - и от ниско и от високо И винаги се пада, важното е да прецениш как да стане по-малко болезнено Живота е колело - веднъж си отгоре, веднъж си отдолу

Тема Боли мисълта!нови [re: ПАДАЩА]  
Автор Топалски ()
Публикувано16.05.00 09:45



Да! Самото падане не е страшно - човека е държеливо животно. :о) Ако приемеш мисълта, че просто си нямала късмет (нормално), излъгала си се в някой/нещо (всички сме балъци), не си знаела важна подробност (човек се учи докато е жив) ще можеш да се извисиш със нова сила (за да паднеш от по-високо). Между другото, не е ли време за ставане?... :о)

Тема Падането...нови [re: ПАДАЩА]  
Автор Вени ()
Публикувано16.05.00 11:03



Човек е като птиците - колко по високо лети,толкова по-малко препяствия има. По-добре да летим високо независимо че е по-опасно.

Тема Падането...нови [re: ПАДАЩА]  
Автор Батко ()
Публикувано16.05.00 11:09



Най-боли, когато не можеш да станеш, а още по-боли, когато някой те прегази, когато си паднал! Затова: дори и да паднеш - не стой легнал, дори и наведен не стой! Че Юдите само това чакат.

Тема Падането...нови [re: Вени]  
Автор Сара ()
Публикувано16.05.00 11:12



Мисля, че хем е така, хем не е Летенето нависоко не е ли малко надценяване??? Ами ако все пак се случи да паднеш - отвисоко боли повече Може би трябва ту нагоре, ту надолу, просто да се налучква най-верния път

Тема Падането...нови [re: Сара]  
Автор Вени ()
Публикувано16.05.00 11:15



Сара,аз предпочитам да имам по-малко препяствия. За последствията обаче не ми се мисли.

Тема Падането...нови [re: Вени]  
Автор Сара ()
Публикувано16.05.00 12:13



И аз така разсъждавах, когато бях млада и глупава, сега съм стара и глупава :-))) но видях и добро и лошо в тоя живот. Мисля че е лековерно да си мислиш, че няма да срещнеш препятствия Аз съм много емоционална личност и всяко препятствие, всеки неуспех или провал, всяка лъжа, всяка изневяра (и физическа и духовна) много ме разстройват

Тема Падането...нови [re: Сара]  
Автор Вени ()
Публикувано16.05.00 13:27



Сара,в този клуб всички са млади. Важно е как се чувстваш ,а не на колко си години. Всъщност кой се чувства стар - тук? Що се отнася до изневярите - те са необходимото зло - нещо като солта за яденето.

Тема Падането...нови [re: Вени]  
Автор Сара ()
Публикувано16.05.00 13:32



Ама аз не съм стара, той лафа е такъв Естествено че тука сме само млади Най-най-най младите по сърце и душа, нали?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.