Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 28.09.24 
Поколения
   >> 30-40
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Моля ви, върнете се при мен!нови  
Автор Freddy ()
Публикувано30.04.00 17:40



Преди няколко месеца попаднах в тези "Клубове", открих много хубави хора, с никого не успях да се видя в реалния живот, но ми станаха скъпи, тези малко измъчени, вече остаряващи, чудесни мъже и жени на 30-40. Тъй като си нямам никого, ми липсваха и ме изпълваха всички тези техни мисли, терзания дали някой ги цени, дали някой ги обича, дали постъпват добре, дали с тях добре се отнасят... Може би защото така съм устроен, започнах да идвам все по-рядко, започнах да работя като за трима, с надеждата да ми плащат поне като за двама, а в края на краищата се получи като за половин човек повече. Балканска психика, балкански морал на управление на човешки ресурси, и така цял един народ постепенно е изгубил мотивацията си за живот, за творчество, за каквото и да е... В тези теми е станала ужасна трансформация, нивото на разговорите толкова се е влошило, сякаш писането вече се използва само за отдушник на стреса и покварата от обикновения мръсен, неподреден живот. Моля ви, обърнете се към доброто в себе си, не обиждайте непознатите преди да сте се запознали, иначе няма да идват да пишат тук хубавите хора, а на мен ми е много самотно без тях... Посетете и изобщо пишете по мои мисли из темите, с повече доброта и вяра. Трябва да се подкрепяме и да бъдем по-добри... Моля ви...

Тема Hristos voskrese:)...нови [re: Freddy]  
Автор NUT ()
Публикувано30.04.00 19:45



Freddy, nai-vajnoto e da sme zdravi:))))) (tineidjarkata NUT)

Тема Faith, be blessed..нови [re: Freddy]  
Автор Freddy ()
Публикувано30.04.00 21:22



Merci NUT-че! Липсваше ми... Дано пак бъдем заедно, отвреме-навреме, задочно, ненарочно... С хора като нас това пак може да стане хубав клуб... Христос Возкресе! Во истина возкресе! Freddy

Тема Моля ви, върнете се при мен!нови [re: Freddy]  
Автор Anthony ()
Публикувано01.05.00 00:38



За мен нямай грижи, човече, аз винаги съм насреща когато мога. Е, понякога ме обхваща една такава особена "простотия", но поне е търпима, ако ме разбираш какво имам предвид :)))

Тема Моля ви, върнете се при мен! [re: Freddy]  
Автор Оля ()
Публикувано01.05.00 07:03



И ти ни липсваше.

Тема Чудесни сте!нови [re: Freddy]  
Автор Freddy ()
Публикувано01.05.00 18:42



Напълно, Тони. Оля-я-я, как беше при тебе?

Тема Моля ви, върнете се при мен!нови [re: Anthony]  
Автор Bundyo ()
Публикувано02.05.00 01:59



Anthony, зависи дали е в клубовете или for real. Понякога си наистина нетърпим (е аз още повече в други моменти, но пък кой ли е перфектен :). Уф, казах му го най сетне :))))

Тема Охнови [re: Freddy]  
Автор Оля ()
Публикувано02.05.00 08:21



Здравей Фредди При мене бешееее... , не е за разправяне. Преди няколко дни имах рожден ден , и толкова се старах да не изпадам в отчаяние , че чак вчера ми изби.Бурята се разрази във вид на постригване, ядене на шоколад и синьо сирене, и свърши с това , че си счупих фотоапарата.Днес се поуспокоих малко , но един нископрелитащ сис.адм. си го отнесе, като го накарах да свърши малко "нискоквалифицирана" работа, тъй де , да ми поисталира няколко програмки , докато си пия кафето.Утре ще изляза да се поразходя малко по магазините, което опредилено е чудна терапия , но е малко скъпичка..... , така че, не си я позволявам твърде често.Е, живота продължава и на....

Тема Охнови [re: Оля]  
Автор Snowborder ()
Публикувано03.05.00 01:50



Стига бе, "остаряващи"!:))))) Като слушам по Коледа ще хВана бастуна!:) ! Човек е на толкова години, на колкото иска да бъде, казва Дон Хуан. Колкото до другото, както пък казва един приятел, животът е като прът в кокошарник - къс и посран. Това обаче не значи, че между сълзите пролети за това, в което превръщат приятелите ни не трябва да му се радваме. Дори и с лекарските си заплати да нямаме възможност и за една свястна терапия!:)))))))) Горе главите! :))))))))

Тема Фреди, Оля! Най-после интелигентни хора в този клунови [re: Freddy]  
Автор desperata ()
Публикувано05.05.00 15:42



Здрасти, здрасти!Отвреме-навреме минавам оттук, но не вземам участие, тъй като "хавата е изпростяла". Аз съм си все същата. Не че съм толкова "отчаяна", но използвам пак този ник, за да ме познаете. И Вие ми липсвахте!! Фреди, как е в новия офис? Изкара ли си нов паспорт? Оля, аз имах рожден ден преди около две седмици - беше изключително депресиращо. Минава! Това, което не минава са бръчките, белите кичури, разширените вени, рушащите се зъби.....и т.н. Боже, каква апокалиптична картина - но е истина, нали така?


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.