Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:49 29.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Към омъжените женинови  
Автор Бъдещ съпруг ()
Публикувано25.04.00 18:41



Имам един въпрос аз малко под вашта граница тук,но искам да ви питам понеже скоро ще се женя ,а аз съм и първи на бъдещата ми жена,и можеби единствен до този момент -тук не съм много сигурен,но поне така изглеждат нещата.Та въпроса ми е възможно ли е една жена да е само с един мъж и преди и след сватбата ,аз направо имам чувството ,че ще изкреизя от такива мисли ,не че съм ревнив напротив.Обаче като опре ножа до кокала е кофти работа.Посаветвайте ме нещо.

Тема Към омъжените женинови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Рали ()
Публикувано25.04.00 19:09



Жената е такава каквато я направи "МЪЖЪТ".

Тема Към омъжените женинови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Батко ()
Публикувано25.04.00 21:35



Няма "бъдеш съпруг", както няма и "бивше ченге" или "бивша курва". МАМА казваше, че и да се ожениш и да не се ожениш - след 10 години все ще съжаляваш! И не забравяй (както и бъдещата ти съпруга), че другия пол заема 50% от човечеството. И те не по-добрата (това е тема подобна на темата за кокошкакта и яйцето).

Тема Към омъжените женинови [re: Батко]  
Автор Djeini ()
Публикувано26.04.00 11:44



Vazmojno e..

Тема Към омъжените женинови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Emily ()
Публикувано26.04.00 12:04



Човек и добре да живее се жени:) има само един начин да разбереш и той не е да питаш за мнението на другите, а просто да опиташ:) гаранция за такова нещо няма...и няма значение дали си първия или поредния, зависи си от вас двамата... така си мисля без да съм била омъжвана и също съм доста под възрастовата граница тук:) Успех!

Тема Към омъжените женинови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Соня ()
Публикувано26.04.00 12:40



Извинявай, но какво значение има дали жена ти до сега е била само с теб и дали ще бъдеш единственият мъж, с когото е била? Това по никакъв начин не би трябвало да се отрази на чувствата ви един към друг. Дали тя е единствената жена в живота ти? Много ме съмнява. А и не е нормално да е така. Затова и тя трябва да има тази свобода. Повярвай ми това ще я накара да те обича още повече. Свододата, която си давате един на друг много повече ще скрепи връзката ви, отколкото ограниченията и непрекъсните съмнения. А ревността може да убие много прекрасни чувства. Задавал ли си си въпроса как тя ще оцени това, което има в твое лице, ако не може да го сравни с нещо друго? Важното е да бъдеш уверен в себе си и да се опитваш да и показваш колко я обичаш по начин, който тя очаква. Успееш ли да постигнеш това, нищо не може да ви раздели, да не говори за някакво моментно увлечение.

Тема Към омъжените женинови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Djeronimo ()
Публикувано26.04.00 18:08



Какво значение има дали жената с която смяташ да встъпиш в брак ще си и първия.Аз не съм в тази възрастова граница но имам доста години семеен живот и мисля че важно е какво чувстваш,какво ти диктува сърцето.Ако се колебаеш и се терзаеш преди още да си казал твърдото "ДА" то не го прави не избързвай,защото несъмнено след това ще последват още повече въпроси,ще се породят съмнения които могат да убият красивото,което сега ви свързва.А конкретно на въпроса ти дали ще си единствения това зависи 99% единствено и само от тебе...Най важното е да дадеш свобода,такава каквато ти би искал да получиш.Затвориш ли я в клетка бъди сигурен,че няма да бъде само твоя,ще намери начини да "излети" да бъде свободна,да бъде разбрана.Дори завинаги да остане с теб чувствата няма да са същите,а настъпи ли безразличието от това по-лошо няма,дори омразата се преглъща по-лесно.По-късно ще ти изпратя един текст от БИБЛИЯТА прочети го внимателно и се ръководи от него-бъди сигурен че ще ти донесе само успехи както в любовта така и в семейството/бъдещото/.

Тема Знам от опит [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Пепи ()
Публикувано27.04.00 11:14



Една жена винаги може да реши че не я обичаш достатъчнно. Затова бъди винаги готов на всичко. Изкаш ли мир,готви се за война. Градския начин на живот предполага много контакти. Затова изневярите са много.Да не ти пука.

Тема О-о..нови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Freddy ()
Публикувано30.04.00 18:30



My friend, нямам опит с женитби, но поне 15 години съм бил на пазара. Има едно нещо, което ме смущава малко във вашия случай. Да се питаш сериозно за нещо такова може само ако си млад. След време разбираш, че изобщо не е важна бройката. Хармонията - това е ключето. Да не обичаш прекомерно, за да не я задушаваш. Нито пък малко, за да не страда. И ти да си свободен да прегърнеш и целунеш някоя жена пред нея, както и тя да даде целувка на някой мъж, но после да се хванете пак за ръка, за да покажете, че имате хармонията, и я пазите. Нека и двамата се гордеете, че се имате, и се заслужавате непрекъснато! Be blessed, cherish that love...

Тема За брака и ревносттанови [re: Бъдещ съпруг]  
Автор Пипи ()
Публикувано02.05.00 16:03



Брака е нещо, от което човек поне веднъж трябва да опита, за да научи сам дали му харесва или не. А това дали си пръв и единствен, може ли да си пръв и единствен, може ли да останеш единствен...това са въпроси, които всеки разумен човек не трябва да си задава, но уви, те все ни глождят под сърцето. Това е по- силно от любовта, то е до гроб. Така че опитай се както мъдро те съветват тук да дадеш малко свобода на себе си, на бъдещата си половинка и ... успех!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.