Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:13 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Относно скапването на системата!нови  
Автор Батко ()
Публикувано20.04.00 19:24



Какво й става на тая система!? Уж е най-добрата и всичко друго най-най, а се скапва! Значе е скапана, щом се скапва! Що е при мен система - няма начин да не се скапе! Ето няколко пресни примера: Скапа ми се харда на ноутбука (задра някоя глава и то върху системните файлове) - а уж е малкия връх на системите - Омнибук на НР - скапан бослук! Скапа се банкомата - съвременния връх на банковата система. И сега съм с мелоч в джоба. Скапана банкова система! Системната програмистка - и тя скапана! Голяма работа като е системна, като е скапана! Чак не ми идва мерак да я хакна! И защо, колкото и да сменяме системата, държавата остава все скапана!? Възможно ли е всички да сме скапаняци!? Така е, като не можем да се внедрим в системата ..... минаваме за скапаняци! Ей от такива неща започвам напоследък системно да се скапвам и аз! Ама ще взема да скапя някой и аз, та да не съм капо! Само да не ми стане система.

Тема Относно скапването на системата!нови [re: Батко]  
Автор Затворник ()
Публикувано21.04.00 08:17



Що реши, че НР е върха? Аз бих казал боклук. Що банкомата да е върха? Аз казвам- bottom, преведи си го както искаш. Има ли системна програмистка? Ако да, бог да ни пази! Възможно ли е всички да сме скапани? Да. Защо "система" е в женски род? Защо "изневяра" е в женски род? Защо "чест", "гордост", "суета", "посредственост", "глупост" са в женски род? Защо в английския няма родове?

Тема Относно скапването на системата!нови [re: Затворник]  
Автор tery ()
Публикувано21.04.00 10:33



EEEE, взе нещо да се уливаш според мен ! Бива ли така? Защо търсиш скапаностите в женския род? Недей забравя, че във формирането на граматични правила от едно време са участвали почти само мъже. За сексизъм ли ще си говорим?

Тема Относно скапването на системата!нови [re: Затворник]  
Автор Тя ()
Публикувано21.04.00 10:33



Защото мьжете обичат жените и на всички свои качества дават имена от женски род! А защо не питаш за турския?

Тема Относно скапването на системата!нови [re: Затворник]  
Автор tery ()
Публикувано21.04.00 10:34



Просто ме подразни отношението ти - но имай предвид, че това не е върло изразен феминизъм.

Тема Относно скапването на системата!нови [re: tery]  
Автор Затворник ()
Публикувано21.04.00 10:50



Просто се заяждам, вземайки повод от темата на батко, а иначе обичам жените.

Тема Относно скапването на системата!нови [re: Тя]  
Автор Затворник ()
Публикувано21.04.00 10:56



Вярно, за това не се бях сетил. "Вярност", "преданост", "честност"- все мъжки качества.:-)

Тема Относно скапването на системата!нови [re: tery]  
Автор Затворник ()
Публикувано21.04.00 10:58



Посипвам си олятото с пепел.

Тема Относно скапването на системата!нови [re: Затворник]  
Автор Тя ()
Публикувано21.04.00 11:57



Разбира се, че дава такива наименования не само на притежаваните черти, а и на мечтаните такива! Дори и на тайфуните дава женски (нежни) имена! ;))))

Тема Пояснениянови [re: Затворник]  
Автор Батко ()
Публикувано21.04.00 12:06



Относно писанията ми, ме НР, банкомата, и държавната система са върха на сладоледа, мога да кажа, че в момента ми се иска да преведа на български употребената от теб дума - ГЪЗ. А системната програмистка само върти гъз, вместо са се грижи за системата. И се мисли за върха, което е ...... И английския не е върха - в турския също няма родове.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.