Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:43 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Защонови  
Автор Алба ()
Публикувано19.04.00 14:49



Разхождам се насам-натам из Интернет, приказвам си приятно, но щом си призная, че съм омъжена - приказката секва. Е, не може ли да се търси не само флирт? Ние семейните да мрем ли?

Тема Защонови [re: Алба]  
Автор Анди ()
Публикувано19.04.00 15:10



Ами защо си признаваш? Флиртувай си на воля, спестявайки част от истината. А иначе класикът Нушич се е произнесъл по въпроса - неговата Автобиография свършва със сватбата му....

Тема Ей, ама що да не може...нови [re: Алба]  
Автор seymour ()
Публикувано19.04.00 15:14



Стига де, как да не може? Нали ние, бракуваните, точно това търсим? :-))) А в случай, че си същата Алба, за която се сещам, аз съм wolf от чата... :-))) Обади се...

Тема Защо ИЛИнови [re: Алба]  
Автор JONI ()
Публикувано19.04.00 15:52



АМИ СИГУРНО ПОПАДАШ ВСЕ НА НЕПОДХОДЯЩИ ХОРА НЕ СЪМ НАПЪЛНО УБЕДЕВ ВТОВА И МИСЛЯ ЧЕ ТУК ЩЕ НАМЕРИШ И ДРУГИ КОИТО ЩЕ ТИ ОБЪРНАТ ПОВЕЧЕ ВНИМАНИЕ

Тема Защо ли?нови [re: Алба]  
Автор Antony ()
Публикувано19.04.00 19:31



Защо са ти лъжливи лицемери. Защо ли всеки мисли се за свят? Ти търси - но какво намери? - добитък - при това рогат! Не спирай - знай, че ще намериш! Не ще е бързо, но ти знай - недей ти с метър да ги мериш! - душата е един безкрай...

Тема Защонови [re: Алба]  
Автор Батко ()
Публикувано19.04.00 19:42



В никакъв случай! Аз бях и не умрях! Възмутен съм от тая гадна дискриминация. Г-жо, успокоявам Ви и Ви целувам ръка!

Тема Защонови [re: Алба]  
Автор maybe ()
Публикувано19.04.00 21:55



Не знам на какви хора си попадала, но аз не споделям мнението ти. В Интернет има много хора, които не търсят флирт. Дори май болшинството са такива. Търси се приятелство, рзбиране, споделяне на проблеми и радости - просто общуване! :-) Може би ти самата провокираш нещата към флирт? Помисли и за тази възможност! Не се отказвай и мисля, че ще намериш търсените от теб хора :-)

Тема Защо ненови [re: Алба]  
Автор Пипи ()
Публикувано19.04.00 22:54



Съжалявм, че не съм мъж, но можем да пробваме.. флирт. Аз също имам мъж и то като слънце.

Тема Защонови [re: maybe]  
Автор М.Тереза ()
Публикувано19.04.00 23:09



Аз пък като преди време се ровех по клубовете ,установих ,че болшинството от хората тук са на възраст между 25 -50 години.Тея под 15 предпочитат да си играят игрички...Между 15 и 25 предпочитат живия контакт ,дискотеки ,купони...,а не самотни разговори по Интернет.И остават онези първите ,възрастта предполага повечето да са женени и вечерта спокойно да реанимират пред монитора...Или преживяли някакво разочарование в реалния живот,се чувстват самотни...Или...Абе от къде да знам!Аз не съм омъжена ,не съм претърпяла и разочарование,нито ми е трудно да общувам навън, ама този компютър е голяма краста...И мисля ,че няма значение на кой какво му е семейното положение...всички просто сме я прихванали...

Тема Защо ненови [re: Пипи]  
Автор завистник ()
Публикувано19.04.00 23:53



блазе му!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.