Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 29.09.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Горененови  
Автор Bundyo ()
Публикувано09.04.00 01:30



Горене Изгоря душата ми сред пламъци нажежени и пулсиращи до бяло, оставяйки блестящи граници по обезобразеното ми тяло. Крещях, държах се за гърдите, но тя бе сбръчкана и изпепелена. Навсякъде личаха й следите, но душата ми бе вече умъртвена.. Оглеждах се наоколо за хора, за някой, който да помогне, но бях сам и стенещ от умора, а и едва ли някой щеше да се трогне. Надигнах се и дупката погледнах дори докоснах я с ръце, отпуснах се и се облегнах. Защо ли формата и беше на сърце? 27.10.'1999 3:55am

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор Pepi ()
Публикувано09.04.00 13:13



mnogo mi haresa

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор София ()
Публикувано10.04.00 09:22



Трудно се живее с наранено сърце и наистина никой не може да ти помогне, а и както казваш кой ли ще се трогне. Струва ми се, че в този свят вече почти не остана място за чувства и останаха твърде малко хора, който могат да изпитат истинско чувство. Сърцата и душите ни са закърнели. Ампутирана ни е способността да обичаме истински и да бъдем щастливи. За това малкото хора, които са остнали способни на това, твърде много страдат, когато останат неразбрани. Бих искала да ти помогна.

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор Малечка Палечка ()
Публикувано10.04.00 10:16



Човек винаги е сам, независимо с кого живее, с кого излиза и колко хора има около него. Ако не намираш вътрешната си хармония, ако нямаш баланс и съгласие със себе си,...не очаквай от другите да ти дадат това. Ако ти самият не си щастлив, не можеш да дадеш щастие на друг човек както и да го получиш от него. Съжалявам - дано да не съм права!

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор Малечка Палечка ()
Публикувано10.04.00 10:19



Човек винаги е сам, независимо с кого живее, с кого излиза и колко хора има около него. Ако не намираш вътрешната си хармония, ако нямаш баланс и съгласие със себе си,...не очаквай от другите да ти дадат това. Ако ти самият не си щастлив, не можеш да дадеш щастие на друг човек както и да го получиш от него. Съжалявам - дано да не съм права!

Тема Горененови [re: Малечка Палечка]  
Автор Anthony ()
Публикувано10.04.00 20:15



Ако не си щастлив, защо да не можеш да дадеш щастие на някой друг. Не е ли някаква форма на щастие удовлетворението от това, че си направил някого щастлив. Ако не си щастлив не значи, че не можеш да получиш щастие. Ако предположим съвсем хипотетично, че в един момент всички сме нещастни, то тогава кой ще ни даде щастие?..

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор Светла ()
Публикувано10.04.00 22:31



Имаше в един филм доста интересна идея за безумната любов. Беше сравнена с кибрит.Когато обичаш умерено, все едно палиш клечка по клечка, но когато отпушиш толкова сдържана страст изгаряш всичките клечки наведнъж. Това е безумната любов - един голям, но и толкова кратък огън. Но честно казано, въпреки , че могат да изгорят в него хората винаги го търсят.

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор Пипи ()
Публикувано11.04.00 12:49



Ако знам, че любовта ще свърши, ако знам, че тя ще се смали, ако знам, че гръм ще я прекърши, ако знам, че няма да боли, ако в нея дълго съм се лъгал, ако не оставя тя следа, ще я разруша до някой ъгъл и отново ще я изградя...

Тема Горененови [re: Bundyo]  
Автор Никой ()
Публикувано11.04.00 17:15



Не е страшно да изгориш сред пламъци. Та нали изгарянето е единственото което ни е предопределено от самото раждане. Страшното е когато си изтлял без никога да си горял. А има разлика Бога ми!

Тема Догаряненови [re: Никой]  
Автор Bundyo ()
Публикувано12.04.00 06:13



Не мога да изгася пламъчетата които припукват на краищата на пръстите ми. Вглеждам се в карминените им очертания и се чудя за кой ли път къде е кофата с вода и кога ли ще запомня къде я държа. Може би паметта ми не е като едно време... Кое време беше пък това? Не беше толкова отдавна май. Слънцето залезе и сенките се гонят по стената до мене. Прескачат се и се припокриват в неприлични пози. А може би само аз ги виждам така. А може би не е стена, а чудовището от сънищата ми като малък, което най-накрая идва за да ме изяде. Ааргх. Огънчетата изгаснаха. Приятни сънища.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.