Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 30.06.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Въпросче за размисълнови  
Автор zara ()
Публикувано16.03.00 00:19



Така... Ние сме вече зрели хора. Преживели достатъчно, за да натрупаме опит. Кажете, според вас, кога и защо една жена омръзва на партньора си? Дали може да предотврати това и как? Има ли някакъв период, след който не остава нищто от взаимоотношенията им /не говоря толкова за страстта, а за приятелство и внимание/?

Тема Въпросче за размисълнови [re: zara]  
Автор Emo ()
Публикувано16.03.00 04:36



Зара, предполагам че си дама, затова ще ти говоря като на такава. Няма виновни за това, но след 10 г. брак в него остават само едни задължения. Уважението към партньора се превръща в стремеж към запазване на брака. Любовта става на диетично меню, приемано в строго определен ден - напр. петък вечер, а страстта - тя се изразява в някой бурен скандал. Това е исторически сложен процес - вж. Енгелс./"За брака,..."/ Така че не се самообвинявай, а излез от кожата на моногамията и се огледай около себе си - забележиш ли щастлива жена на твоята възраст и с успешен брак - попитай я за тайната на щастието й. Басирам се, че си сменя извънбрачните партньори на 20-30 дни.

Тема Ех, не е таканови [re: zara]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано16.03.00 11:17



Вече имаше една такава тема на Deni за този проблем - беше нещо от рода - как може да се запази свежестта в отношенията...Виж по старите теми. Аз бях изръсил там някакви мозъци...Няма да се повтарям - както и жената, така и мъжа могат да бъдат обхванати от рутинност, обаче... Има много неща, които могат да се направят:) Ако прочетеш това, ще продължа с примери! Разбира се - самият аз се разведох след 8 години брак, но и това ме е научило на нещо:)))

Тема Въпросче за размисълнови [re: Emo]  
Автор zara ()
Публикувано16.03.00 12:49



Емо, показваш ми нещата такива, каквито ги виждам край себе си... Не ме успокоява факта, че и други виждат това. Но аз не питам за вече разрушена и изгубена кауза. Искам да знам мнението ви за това как може за в бъдеще да се избегне това. Всеки от нас оценява през призмата на времето своите и чужди грешки. Може би ще ми помогнете да разбера повече за това, което мъжете биха очаквали, за да не изгубят интерес към половинките си. И не става въпрос само за брак... И още нещо - дали и съпрузите на тези щастливи жени на моя възраст, са щастливи?

Тема Ех, не е таканови [re: Brotherblues]  
Автор zara ()
Публикувано16.03.00 13:19



Brotherblues, за съжаление не можах да намеря темата... :(. До някъде предполагам какво има в нея - да се стремим да сме изненадващи, различни, да показваме обичта си и разбиране на проблемите на другия и пр... Много е лесно да се каже така общо... Но има едно друго понятие - ежедневие! Нима можем да бъдем в него винаги добри и нежни? И няма ли тогава отново да станем скучни? Може би въпросът трябваше да е: какво на теб самият би ти се искало да виждаш в една жена, за да не ти омръзне? А и на нея да не и омръзне. :-)

Тема Въпросче за размисълнови [re: zara]  
Автор Батко ()
Публикувано16.03.00 14:08



На всики 7 години (средно) настъпва криза в отношенията между партньорите (у-у-у, че грозен израз) според едикойси соционезнамкакъвси. И какво от това.....

Тема Бъди НЕПРЕДВИДИМАнови [re: zara]  
Автор Пипи ()
Публикувано16.03.00 14:26



Мъжете си мислят, че четат в нас като в отворена книга. Опитайте с ново бебе- това според мен винаги освежава отношенията. Пробвайте да направите нещо, което никога не сте правили заедно- пътуване, секс, дори покана за среща. Няма готови рецепти- довери се на интуицията си- ако нещо е изгубено- нищо не може да го върне, а ако не е - ти сама ще успееш да го изненадаш с нещо. Бъди непредвидима!

Тема Въпросче за размисълнови [re: zara]  
Автор Deni ()
Публикувано16.03.00 14:26



Zara,темата е в 20-30:'За любовта,секса и рутината'.Стана интресно:) Проблемът е,че така и не е лесно да си цял живот с някого и той да не ти омръзне:) Май няма начин да се избегне:))

Тема Въпросче за размисълнови [re: Deni]  
Автор zara ()
Публикувано16.03.00 14:40



Благодаря ти, Дени. :-) Сега ще надникна там да почета :-)

Тема Забелязах, ченови [re: zara]  
Автор Brotherblues ()
Публикувано16.03.00 14:55



Дени вече те е напътила:))) Пиши ми какво мислиш ти по въпроса.... Човек трябва да се стреми да може да се смее - т'ва е:)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.