Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:53 04.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Да си представим...нови [re: NUT]  
Автор Freddy ()
Публикувано13.03.00 07:53



Малкия Нют пак разчита само на латиницата. Като едно младо римлянче (сещам се за Quo-vadis, domine?) си представя един весел купон. На Земята, когато настъпва свършек и той е неизбежен, обикновено всичко се изпепелява, затрупва от лава и камъни и кал, изобщо веселия купон е много несериозен анонс по такава тема...

Тема представям... си!нови [re: Eleonora]  
Автор Батко ()
Публикувано13.03.00 10:12



Аз на времето обясних, че БАТКО идва от "Bathman corporation" или по-кратко BATHCO. Обади се на meno@mail.bulgaria.com, за да ти пратя нещичко.

Тема От Батко :-)))нови [re: Пипи]  
Автор Батко ()
Публикувано13.03.00 10:26



Е, това дето го написа , че ако сега не си влюбена - ще настъпи свършека .... е май доста пресилено. Това по ми хареса "Сега умея да съм влюбена". Това значи, че си си взела живота в свои ръце .... Ти май не разбра, че не си довърших CV то

Тема Да си представим...нови [re: Павел]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано13.03.00 17:57



Da si predstavim che utre nastapva svarsheka na sveta kfo shte napravim... hm hm az spesialno shte go izchakam s netarpenie ne zaradi drugo ami ot lubopitstvo (kato patnik chakash barzia vlak) A sled kato mine i otmine shte sedna da opisvam chuvstavata koito izpitvah i silinia viatur koito razvia kostata i mi razvali pricheskata Shte me e iad samo za edno che pak go izpusnah ... no kakto kazvat ne gubi kuraj za sledvashtia tiraj A spored po umnite ot men te sa izchislili che kraia na sveta ( na sveta koito nie znaem )shte nastapi sled okolo 6 miliarda godini plus minus 2 miliarda Togava slanseto shte si izrashodva zapasite ot toplofikasia i shte se prevarne o ogromen hladilnik togava shte zamraznat na vsichki zadnisite fkuchitelno i na Pavel No do togava Pavle imamme oshte malko vreme da se poveselim a kFo shte kajesh da mu drapnem edin belot ili sentase

Тема представям... си!нови [re: Батко]  
Автор hey jhonny ()
Публикувано13.03.00 18:20



<<<>> bate ... Prosti mi no az si pomislih che si po golemia sin na bashta mi Toi navremeto e imal izvanbrachna vrazka s edna ispanska siganka.... No dobre che ni poiasni Stava mi iasno sega che idva ot BATHMAN corporation i si vikam che batkoto e Ili teliak ili kravopies teliak e ako ima F predvid Bath (bania) Man ( maj ) ili teliak chovek koito bachka v obshtestvena bania ili e kravopies F sluchai che imash F predvd Batman (choveka prilep) kafto i da si gotin pich keep up the good work

Тема Freddy...нови [re: Павел]  
Автор Пипи ()
Публикувано13.03.00 19:14



Благодаря за хубавите думи- това тук и това там- все съм аз. Колкото и глупаво да звучи, причината да щъкам и в други групи е, че отскоро ползвам мрежата и изпитвам чисто човешко любопитство. Може би причината въобще да посещавам юношите- младша възраст е донякъде връзката, която имам- явно подсъзнателно се опитвам да си сверя часовника с това поколение, защото няма какво да се лъжем- 10 години разлика си е просто друго поколение. От друга страна установих, че там се намират едни отчаяни млади момичет, търсещи Истинската любов и нуждаещи се от някаква подкрепа- знаеш ли колко съм се нуждаела от някой уж по- мъдър, когато бях на 22... А що се отнася до гаджето, децата, любовта и парите- човек не трябва да се задоволява само с това, а да търси общуването с други хора, да запазва своя лична територия и да търси нови контакти и мнения. А ако се интересуваш от моята история, мисля че бих споделила някои неща с теб- обичам умните мъже. При мен проблемът в повечето случаи е бил, че мъжете не обичат интелигентни и самостоятелни жени.

Тема За Батко :-pнови [re: Павел]  
Автор Пипи ()
Публикувано13.03.00 19:23



Все пак хареса ми играта на думи... Надявам се, че не съм те обидила. Когато написах, че би настъпил свършека на света , ако не съм влюбена, естествено, че донякъде ползвах метафора... Все пак хубаво е да си влюбен, когато ти отвръщат, макар че ежедневието и проблемите се опитват да унищожат всяко стръкче радост. Разбрах, CV-то има продължение, но недей да го проточваш като сценарий на сапунена опера- прекъсваш точно на най- интересното.

Тема P.S.- Freddyнови [re: Павел]  
Автор Пипи ()
Публикувано13.03.00 19:27



Защо мислиш, че съм красива- не съм го твърдяла дори и между редовете! Не го смятай за излишно кокетничене- просто искам да установя метода ти за анализ и синтез.

Тема hey jonnyнови [re: Павел]  
Автор Пипи ()
Публикувано13.03.00 19:31



Dori i da predpolojjim, che napisnoto ot teb e neshto umno, mrazia da cheta negramoten balgarski na latinica. Превод: Дори и да предположим, че написаното от теб е нещо умно, мразя да чета неграмотен български на латиница.

Тема Eiiiii Freddyyyyyyyнови [re: Freddy]  
Автор NUT ()
Публикувано13.03.00 19:47



Ama ti pak li se zaiajdash ???? Ostavi me na mira, ako obichash, zashtoto ot veselo i bezgrijno, nutche moga da stana, mnogo gadna, ujasna i protivna... Tova, che iskam posledniat mig v moia jivot (po temata) da go izkaram veselo, e zashtoto iskam tochno tova..., a na teb za po-seriozan razmisal niama da ti stigne vremeto, i ne davai za primer klasika, koiato niama nishto obshto po temata. OK


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.