Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:18 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Desperataнови  
Автор Оля ()
Публикувано08.03.00 08:51



Здравей Ваня От това което прочетох , останах с впечатлението, че преживяваш тежки моменти.Вероятно не само моменти. В такива случаи, глупостите, които иначе само ни развеселяват обикновено дразнят.Наистина съжалявам за това, че се обадих толкова нетактично. Не знам дали мога да ти помогна по някакъв начин, но ако смяташ че има такъв - обади ми се , ако желаеш. Дори и само ако успея да те развеселя , ще смятам че съм извършила едно добро дело. Случва се да попаднем в такива лабиринти , че човек, колкото и да е силен , не може сам да излезе. Аз понякога имам чувството, че усещам физически съпротивлението на живота - колкото по-навътре навлизам, толкова повече се увеличава налягането върху мен. Умората и напрежението се състезават кой ще ме превземе пръв.Спиране обаче, няма - спра ли да се движа - потъвам. А не ми се иска да се връщам в топлото, плитко начало. Там ми е малко пренаселено, и много безинтересно. Когато много се уморя, опитвам се да намеря някое островче за кратка почивка. Страшното е, когато нищо не се подава над хоризонта. Но аз все още се доверявам на Вергилий, и смятам да си изоставя надеждата чак пред вратите на Ада.

Тема Desperataнови [re: Оля]  
Автор Freddy ()
Публикувано08.03.00 09:05



Браво О., Честит празник! Нека си все така очарователна, разумна и мила! Freddy

Тема За Freddyнови [re: Оля]  
Автор Оля ()
Публикувано08.03.00 09:30



Благодаря. С такива хора като теб наоколо , няма да ми е много трудно. О.

Тема Desperataнови [re: Оля]  
Автор desperata ()
Публикувано08.03.00 10:17



Здравей Оля, ти си интелигентно момиче. Не, в момента не преживявам нещо определено лошо. Просто всичко е прекалено равно, непоносимо безинтересно, почти никой ден не се отличава от останалите. Това убива. Преди близо девет години, когато направих нещо доста глупаво, а както знаем, човек си страда от глупостта, си мислех "че всичко, което хвърчи, се яде". Тогава nickname-ът ми в клуба би бил "Hope".Не прецених, че живеем в една ориенталска еснафска и просташка държава, която е на път да се превърне в огромен чалга бар. Добре, че все още има и хора като теб. И като Фреди. Той е едно изключително интелигентно момче с почти женска чувствителност и аз го харесвам. Мисля дори да се запозная с него в реалния живот. Въщност, аз не съм от тези, които предпочитат виртуалните контакти и искат да останат анонимни. Тук съм само защото в реалния живот около мен няма нищо интересно в момента. Ако имаше, не бих била тук, предполагам. Ваня

Тема Desperataнови [re: desperata]  
Автор Топалски ()
Публикувано08.03.00 10:57



Ако не знаеш какво искаш ще получиш нещо друго.... :о)

Тема Desperataнови [re: Топалски]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано08.03.00 19:36



kavoto i da poluchish gley da ne sa Rozi s bodli ..... osobeno ako bodlite ne sa dezinfeksirani protif mikrobi...V takuf sluchai shte se okaje mecheshki Buket No dori i mecheshki buket e po dobar ot indianski daritel ... Fpochem za tezi kade ne znait Indianski daritel e daritel koito si vzima darenieto obratno poniakoga tapkano Fseki koito jive F amerika go znae i zatova ne praznuva Osmi mart :)))) i poradi drugi prichini moje bi s koito ne sam zapoznat No da se vanem na dumata Chestit praznik na vsichki nejni sazdania ne znam dali da fkuchvam freddy F tova chislo nali e administrator moe da mi zabrani da flizam tuk No ne moga da izpusna fazmojnosta da ne go spomena tuk zashto moe da e ubavo nejno momche ama malko diskriminatorche si pada ... Prosti mi za otkofennosta freddy Men me zasegna v onzi moment kogato se opalchi sreshtu niakuf koito ne bil pisal na kirilisa momentalno se okazah i az F калабалука заштото ниамам такуф Keybord i vednaga si sponih onova izkazvane na freddy Kak e pushil treva sled niakuf konsert i cherpil nekafi devoicheta a onezi neblagodarnichki sa se obarnali kam nego s Faprosa dali ne e "pederas" Izviniavai Freddy az si pomislih sashtoto kogato chetoh kak mrazish fsichki kade ne pishat na kirilisa tuk.... no nali znam ot kade idva dumata ot " pedofile " ne sam siguren dali tochno taka se pishe no znachenieto nima nishto obshto s vseprieto v Bg ta dalboko v sarseto si se nadivam che ne si takuf a dokolkoto do moite postingi i postingite na drugite s " keybodof nedostatuk " ne gi cheti no sam siguren che ako gi chetesh Fse shte nauchish neshto...!!! Ot жажда кум такофа затова аз чета фсичко што е писано тук... фклучително и твоите постинги с здраве и отново ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВИ ПОЖЕЛАВАМ ОТ ВСЕ САРЦЕ

Тема Ненавиждам отчаяниетонови [re: Оля]  
Автор Emo ()
Публикувано08.03.00 21:22



Винаги има изход . може на него да пише даже "вход". Резките проммени не са добре за кръвообращението, но помагат при душевен и финансов колапс. И при толкова хора, които ти обръщат внимание да вземеш да си смениш този безобразен ник. Емо

Тема Не мразя никого. Как бих могъл?нови [re: Emo]  
Автор Freddy ()
Публикувано08.03.00 22:35



Без капка сарказъм, абсолютно сериозно: Съжалявам за това, колко са окаяни някои хора. Нямат кирилица, не знаят български, английския им е непознат по рождение, и все пак живеят, някак, успяват да оцелеят в този динамичен свят. Не бих могъл да мразя такива клетници, напротив, щом ги срещна на някой ъгъл им изсипвам всички монети, които събирам за тях. Не зная защо го правя. Някои хора хранят бездомни кучета, аз не бих го правил, нападали са ме на няколко пъти в свирепите зими, дори пред ЦУМ. Предпочитам да помагам на хора. Тези хора не нападат, просто са много клети, наистина само ги съжалявам. Предполагам, че много от минаващите оттук се учудват или дразнят от моето отношение към сакатите, неуките или дори към перверзните. Всички те пораждат у мен тъга, а не друго чувство. Преди 25 години се опитах да чета нещо на Конфуций, бях на 10 и материята не ми се видя от интересните, затова скоро я изоставих. Оттогава обаче са ми останали 2-3 мисли на големия философ, които явно си заслужават да бъдат запомнени, поне за мен: 1. Нямай приятели, които не са ти равни... 2. Истински мъдрият се отнася към всичко в живота само с две чувства - с насмешка или със съжаление. 3. Почитай родителите си като себе си, ти си продължение на техния път. Само призовавам четящите тези редове да се обърнат към доброто в себе си; ако нямат кирилица, да попитат, много хора ще им помогнат, аз непрекъснато помагам на хора, нали за това съм на този свят, нека ми пишат как точно стои техния проблем. Казвам ви, простотията е нещо сериозно, нека заедно се борим с нея, аз искрено ви моля да ми дадете възможност да ви помогна...

Тема E, сбъркал съм и аз...нови [re: Hey Jhonny]  
Автор Freddy ()
Публикувано01.03.93 07:46



Мисля, че беше малко по-различна втората мисъл, и макар, че ми изглежда глупаво ето по-верния й вариант: 2. Истински мъдрият се отнася към нещата в живота само по два начина - с насмешка или със състрадание. Извинете ме, ако и това не е вярната интерпретация...

Тема Не мразя никого. Как бих могъл?нови [re: Freddy]  
Автор Hey Jhonny ()
Публикувано01.03.93 13:31



Za Фредддди или Freddy Добре е че ни каза за какво си на този свиат "да помагаш на хората" Хм... заштото ако не беше ни казал штиах да си остана с заблудата че си на този свиат да яадеш кисели краставици с фасул .... Все пак оспиваш да четеш "Latinisa" Защто ако не бе чел не би ни оклеветил.... Ништо че си озаглавил постинга си погрешно и си го започнал с фразата <<Без капка сарказъм, абсолютно сериозно: >> сарказам льха от всика написана дума не е нужно човек да е заваршил килионо образование за да прозре това ...Слава богу при мен положението е че имам трето оделение и всичко това гореспоменато е ОЧЕ-ВАДНО та се наложи да си сложа предпазни стругарски очела... Та с помоща на Очелата оспиах да прочета и това цитирам <<Съжалявам за това, колко са окаяни някои хора. Нямат кирилица, не знаят български, английския им е непознат по рождение, и все пак живеят, някак, успяват да оцелеят в този динамичен свят. >>>> Верно че е динамичен толкова динамичен че ниамат време да си смениат писменноста от латиница на кирилица ..А до това колко добре се справиат оставиам ти сам да решиш... За миналата година платих данук в размер $$$ толкова колкото е 40-сет годишна пенсиа на родителите ми Които имат по 40-сет годишен стаж и сега получават общо давамата заедно 100 Лв . пенсиа не знам дали да цитирам следващото изказване без капка сарказум <<<Не бих могъл да мразя такива клетници, напротив, щом ги срещна на някой ъгъл им изсипвам всички монети,>>> мислиа че ако си ги запазиш монетите щте баде по разумно можеш да им намериш по добро приложение в храна за бездомни кучета Защто при нас клетнисите без "кирилица" има само бездомни катерички...!!! А доколкото с това което заваршваш изкаването си сам напално сагласен <<Казвам ви, простотията е нещо сериозно, нека заедно се борим с нея, аз искрено ви моля да ми дадете възможност да ви помогна... >> и ти подавам рака


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.