Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:57 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Търся янови  
Автор Приятелката ()
Публикувано08.03.00 19:30



Днес се сетих, че ми липсва приятелка, с която да си говорим за менструални цикли, разбити сърца ,страхотен секс, отглеждане на деца и ситуацията в Чечня. Или нещо подобно. Просто реших, че ЗАПОЗНАНСТВА не е моят клуб. Интересно, че съм срещала мъже, които са били добри приятелки- има едни такива чувствителни натури- не говоря за тези с обратни възгледи- не че съм против свободната любов. Странно, но рядко се разбирам с жени- може да ми е от зодията.

Тема Приятелство без секс...нови [re: Приятелката]  
Автор Emo ()
Публикувано08.03.00 21:12



Аз винаги съм твърдял, че две жени са всичко друго, но не и приятелки! Най-доброто приятелство е между мъж и жена - секс може и да има, но не е на първо място. На мене също ми липсва приятел, но предпочитам да е от женски пол, а що се отнася до споделяне ня менструални проблеми - и мъжете са учили анатомия.... Ако искаш да опитаме - elupanov1@yahoo.com

Тема Търся янови [re: Приятелката]  
Автор aha ()
Публикувано08.03.00 22:45



май сме все така и на мен ми е по-лесно да имсм приятели мъже по-лесно върви приказката пък и не могат да ти краднат гаджето все пак мога да се похваля че си имам приятелка и от женски пол.

Тема Търся янови [re: Приятелката]  
Автор Приятелката ()
Публикувано08.03.00 23:36



Emo, Съгласна съм да опитаме, а и вече сме две. В нета е трудно да ти откраднат гаджето, така че проблемът на aha е нищожен. Истината е, че нямам сериозни менструални проблеми. Все пак за начало- по близо до 30 или по- близо до 40? Може би ще продължим и в мейла... Просто сега ми висят на главата и нямам вдъхновение.

Тема Търся гонови [re: Приятелката]  
Автор Emo ()
Публикувано01.03.93 07:34



не можах да разбера добре какво/или кой/ ти виси на главата - предполагам че са обиците, подарени за деня на Клара Цеткин, но ако ще ме нападете по две наведнъж - ще ми трябва солиден енергиен запас, така че от мен всичко останало - от вас някаква тонизираща напитка, като Red Bull, Energizer, Пелин или Омайно биле - става ли? И май е време да се запознаем - аз като Буров не пропуснах да се представя, а Вие?

Тема Търся го [re: Emo]  
Автор aha ()
Публикувано01.03.93 15:42



опс! май не е толкова трудно да ти откраднат гаджето в нета вече познавам няколко случая :( Хе-хе, Емо, интересна дата си си избрал за съобщението!!! :)

Тема Търся гонови [re: Приятелката]  
Автор Приятелката ()
Публикувано09.03.00 09:47



Виждаш ли защо не отговаряш на търсенето ми- всеки мъж като срещне две наведнъж и търси помощ- все пак съм за Омайното биле. Що се отнася до представянето, Ани не е по- конкретно от приятелката, нали?! :( Никога не съм крала гаджета, така че ако искаш- аз съм аут.:) Emo, какво се е случило на 01.03.93......... P.S. Сетих се защо не ставаш за приятелка- аз исках някой, при когота да си дигна чукалата като ме стегне шапката в къщи- е как ще обясниш на която и да е мъжка половинка, че си приятелка...????

Тема Търся янови [re: Приятелката]  
Автор Nataly ()
Публикувано09.03.00 12:47



Колкото и невероятно да звучи, но мисля, че приятелство между две жени е нещо толкова нормално... без много обяснения - ако някоя ще ти краде гаджето и той се поддаде, то не си е струвало този човек да ти е гадже... постъпката даже намирисва на добра приятелска услуга... Ако все още търсиш, насреща съм... ще си говорим за деца, менструация и т.н., за това как мъжете винаги са с приоритет във всичко, що се отнася до проф. израстване... за каквото кажеш, уважавам личността във всеки човек, независимо дали е мъж или жена.

Тема Търся янови [re: Приятелката]  
Автор Приятелката ()
Публикувано09.03.00 19:20



Nataly, Звучиш точно като подходящата дама. Надявам се, че не съм ти прозвучала много феминистки- не съм го и мислила. Аз също уважавам личността във всеки човек и въобще не мисля, че някой трябва да свежда приятелството до това дали ще ти открадне гаджето или не. Гаджета не се крадат- щом се е поддал или той не е стока, или ти. А и в днешно време нямаш гаранция, че и мъж-приятел не може да ти открадне гаджето... Аз съм жена, която до преди две години се е оправяла сама с дете, бизнес, дом и всички глупости, които могат да ти се случат, плюс факта, че трябва да си във форма, ако все пак срещнеш Него... Но пък винаги съм можела да си тръгна, когато се почувствам празна. Приятелката ми липсва, защото имах една, с която си говорехме за всичко, без да затъваме в манджи, рецепти и козметика. Но тъй- като работехме заедно и аз се отделих- до там свърши всичко. А бяхме приятелки от 4- ти клас... Та , както всички знаем- бизнес с приятели не се прави.

Тема Намерихте сенови [re: Приятелката]  
Автор Emo ()
Публикувано09.03.00 20:26



Датите ми ги слага компиютърснето - нарочно работя със стара дата, по този начин всички програми на вересия си работят без проблем. Вие май се намерихте - ако съм излишен - може да ме опаковате и изпратите на някоя Ваша позната, която действително има нужда от "момче за всичко" - за да не се карате заради мене! обаждайте се от време на време - беше ми приятно .... Емо


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.