Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:46 01.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Любов, секс и перверзиинови  
Автор Freddy ()
Публикувано05.03.00 21:29



Като за "Секс, наркотици и рокендрол" малко звучи, нали? Джейн ме провокира с един въпрос за тройките и адреналина ми още не се е нормализирал. В тази тема се осмелих да пиша малко за тройките и ето как се оказах в странната позиция на мислител сред разгонени люде. В Адам и Ева не само, че си пишат предимно на латиница, ами и са толкова кратки и прями, че ме смущават... В темата на Павел за омразата има едно изказване на Свежина: "Мразя да разхождам домашен любимец, когато наоколо е пълно с разгонени такива. Ад!" Представи си какво е да си сред хора със същите намерения. Преди 5 години имах гадже и си го обичах, както и на нея бях най-близкия човек. Ами с нея сме опитвали разни неща, като аналния секс и други, но това с човек, който обичаш ми изглежда нормално все пак и не бих го нарекъл перверзия. Докато това да се уговориш с някого по телефона, абсолютно непознат, за секс с жена ти, не ми звучи като добър тон и ме натъжава. Тези хора дори не знаят, че всяко човешко тяло е храм на Светия Дух и не бива да се поругава. Не разбират какво означава "Бог е Любов", и си мислят, че става дума за секс. Доста тъжна действителност, а сега благодарение на Интернет такива хора имат и повече свобода. Колко тъжно... Пак ви казвам - слушайте поне "Yes", там се пее за красиви неща, няма хора, има любов, реки и простори. Вярно е, че дядо беше свещенник и като малък нямах книжки с приказки - баба ми четеше "Житията на светците", всеки от тях е живял в жертва, всеки е бил жестоко убит, но като цяло от всичко това струи толкова много доброта, вяра и любов. Вярно е, че впоследствие никога не успях да реализирам това за което се подготвях духовно, да бъда добър баща, съпруг и човек, всяко с отговорностите му, но пък реших никога да не се променям - "..and we shall never surrender.." Защо пиша това? Малко съм разстроен, вярата ми в хората е малко разколебана и търся хора, които да ме разберат и подкрепят с добра дума. Това е...

Тема Любов, секс и перверзиинови [re: Freddy]  
Автор drug ivo ()
Публикувано06.03.00 09:38



za poslednite redove не подозираш колко си прав. Точно затова и аз съм "малко растроен"- "owner of a lonely heart" - в този период от време....

Тема Любов, секс и перверзиинови [re: Freddy]  
Автор Rumi ()
Публикувано06.03.00 11:30



Това което прочетох, за съжаление е така , но защо не си зададеш и въпроса , че за да се стигне до това положение сме си виновни и ние . Може би тази информация в медийте и всичко това което се гледа , като филми , преса и т.н. въобще не е правилно . Та всичко това е препълнено с насилие , проституция и наркотици . За това кой е виновен децата ни да растът в свят пълен с престъпления . Нима това несме сами те ние , тези голямите където ги възпитаваме ? От нас дойдоха всички тези насилия , от нас ,"" големите "" ! А нашите деца просто се учат , да оцеляват в свят с престъпления . Защото ако не се бориш , другия по - силния ще те стъпче . Картината е не само тъжна , но и болезнена , а и много черна . Независимо , че казват , че света е нарисуват във всички нюанси на сивото , че няма бяло или черно . То това е тогава ( днешния свят ) , е с най -тъмното сиво , което може да съществува .

Тема Любов, секс и перверзиинови [re: Freddy]  
Автор Джейн ()
Публикувано06.03.00 18:42



извини ме, Фреди! последното нещо, което съм искала, е да те провокирам. просто ти така естествено зачекна темата, че реших, че мога да попитам. лично за мен проблемът с перверзията е напълно ясен :) ако на двама души им харесва да правят нещо и с това не вредят никому другиму - значи всичко е окей :) разбира се, всеки харесването си го разбира ама съвсем както си иска. аз май ти споменах, че за мен харесването е свързано и с онова "несъществуващо" нещо, наречено душа. не че съм пуритан или изкопаемо, но инак ми заприличва на посещение във фитнесзала. или на тенискорт :)

Тема Любов, секс и перверзиинови [re: drug ivo]  
Автор Пипи ()
Публикувано06.03.00 20:23



"Перверзия" не е ли социалистическа дума? На нашата възраст едва ли са останали много табута, ако имаш чавек до себе си, който ти показва, че си желана, харесвана и обичана... Живота навън не е ли сам по себе си една голяма парверзия?Вярвате ли, че може да съществува любов между жена на тази възраст и мъж с 11 години по-... млад. А ние имаме и дете! Аз вярвам, че деца се правят с любов и се възпитават с любов, пък Господ да ни е на помощ.

Тема Любов, секс и перверзиинови [re: Пипи]  
Автор Freddy ()
Публикувано06.03.00 21:49



Благодаря ти няколко пъти, Джейни! Наистина ми беше тежко тогава, от една страна, заради откровените перверзници сред които се набутах, и от друга заради теб. Имах много хубаво мнение за теб, високо те ценя, и изведнъж точно когато се бях поразстроил ти доста прямо поиска да ми погледнеш под дрехите. Наистина много ти благодаря, че няколко пъти ми каза "Извинявай!". Точно от това имах нужда, и точно от теб.

Тема Фреди...нови [re: Freddy]  
Автор Джейн ()
Публикувано07.03.00 15:29



... ти си едно от малкото ми х,бави неща тук. нищо лично - повтарям пак. макар че с теб май стана толкова лично :)))))))))))))) обаче поне знаеш, че тук поне няма страх, срам и всичко подобно.................

Тема а какво ще кажете за Underground [re: Rumi]  
Автор Барни ()
Публикувано07.03.00 18:31



...това за което говориш Руми, е предимно в холивудските филми.... ...а какво ще кажете за UnдerGrаund на Емир Костурица? (((о; И там има много кръв, много любов, и много абсурд (също като в живота ни), но колко истински и балкански са заплетени те.... Барни

Тема Любов, секс и перверзиинови [re: Freddy]  
Автор desperata ()
Публикувано08.03.00 10:39



Фреди, Фреди, какво значи това "никога не успях да се реализирам като добър баща и съпруг и човек"???? По дяволите, та ти си само на 35?!!! Че си добър човек, това вече е ясно на всички ни тук, а останалото е само въпрос на време. Боже, вече не ми се иска да си пускам телевизора! Сядаме с детето да вечеряме и изведнъж от телевизора започва да блика кръв или сперма.......и на детето това вече не му прави впечатление! Що се отнася до тройките, аз имам положително отношение, но това не трябва да се превръща в самоцел - тогава вече е перверзия.

Тема Вяра, Любов, Надежда...нови [re: Freddy]  
Автор Freddy ()
Публикувано08.03.00 23:02



Ваня, в никакъв случай не съм се оклюмал затова, че не съм се реализирал. Продължавам да се боря, то смисъла на живота е именно пътя, а и аз съм един войник по душа (когато не съм хипи). Само дето когато си на 35 това вече е точно средата на пътя, и е обезпокоително, ако си нямаш дом и семейство, обикновените неща, които са основата на всичко. Ама абсолютно на всичко в живота. Е, да, има и други възможности - да живееш за доброто на човечеството, да се посветиш на каквото и да е, мислейки не за себе си, но това е много тъжна позиция. Както е казал Омуртаг: "Помни този, който идва след теб, отделяй от хляба си, калявай меча си." Такива са хилядолетните мисли. Ето тук също съм споменал такива, и в този ред на мисли, когато не можеш да вдигнеш на ръце този, който идва след теб, вече си прах, който вятъра на времето просто ще разнесе. Ти, Ваня, си благословена, защото си жена и вече имаш "твойта малка дъщеря", както се казва в едни стихове на Николай Фотев.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.