Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:24 02.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Какво мразите най-многонови  
Автор Павел ()
Публикувано29.02.00 11:14



предмет,човек,качество от характера си,нешо във външността си,качество в другия до вас или другите,нещо от тяхната външност? Кое ви кара да излезете извън нерви и да се ядосате?

Тема Какво мразите най-многонови [re: Павел]  
Автор Juliette ()
Публикувано29.02.00 11:42



Преднамерената лъжа.

Тема Какво мразите най-многонови [re: Павел]  
Автор Батко ()
Публикувано29.02.00 12:08



Мразя омразата! Тя взомбясва харата. Какво повече да напиша!

Тема Подкрепям баткотонови [re: Павел]  
Автор love ()
Публикувано29.02.00 12:36



Да не понасяш нещо или някого не означавада го мразиш.......Това толкова натрапчиво навиращо се около нас, напластено до безобразие у нашенеца...е абсолютно ненужно....Нервите са нещо в реда на нещата...."изпускането" им или "лекуването" им....но омразата трябва да потискаме......Любовта постига повече...питайте мен:))))

Тема Какво мразите най-многонови [re: Батко]  
Автор Павел ()
Публикувано29.02.00 12:37



Само толкова ли? За мен ще напиша следното: 1.Мразя една врата в къщи,защото винаги си удрям малкото пръстче на крака в нея,когато е тъмно. 2.Ядосва ме много дуплекса на телефона - винаги,когато реша да се обадя,онези господа празнословят и ме изкарват от нерви:) 3.Яд ме е,че нямам достатъчно косми на краката си - все пак съм мъж. 4.Дразнят ме хора,мъже и жени,които гледат втренчено:)Сякаш искат да разберат какво нося във вътрешния джоб на сакото:) Е хайде де,вие сте:)) Аз мога да стигна до 100:)))

Тема Подкрепям баткотонови [re: love]  
Автор Павел ()
Публикувано29.02.00 12:40



Радвам се,че си влюбена "любов":)) Какво по-хубаво от влюбена жена:)) Е,малко замаяна,но със искрящи очи:)) 5.Не харесвам равнодушните и студени хора,които не са влюбени:))))))))

Тема Подкрепям баткотонови [re: Павел]  
Автор Пеперуда ()
Публикувано29.02.00 12:42



Тогава аз отлитам още преди да съм кацнала :)

Тема Подкрепям баткотонови [re: Пеперуда]  
Автор Павел ()
Публикувано29.02.00 12:51



Разпери крилца и къде ще кацнеш?Може би си толкова великодушна,че нищо не те дразни:)))Или всички до теб са идеални:)))) Убий ме,не вярвам:)))

Тема Възможностнови [re: Павел]  
Автор Павел ()
Публикувано29.02.00 13:08



Ето ви една възможност да си изкарате гнева си върху някой - без имена разбира се.Опишете го,както вие желаете:)))

Тема Подкрепям баткотонови [re: Павел]  
Автор Пеперуда ()
Публикувано29.02.00 13:24



Чак толкова не съм. Не мразя никого и нищо. Има неща, които ме дразнят. Например хора , които се опитват да ми наложат някаква тъпотия. Ей така, за да бъде на тяхното. Нали съм си волна Пеперуда ::))) А теб какво те дразни?


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.