Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:26 01.07.24 
Поколения
   >> 30-40
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема няколко дни след тованови  
Автор Abyss ()
Публикувано27.02.00 12:16



Сърдечно благодаря на всички, които пуснаха дорбожелателни отзиви по повод моята дописка. Съжалявам че не можах да реагирам по-навреме, просто от няколко дни скоростта, с която дир.бг ми праща информацията като я повикам не е това, което беше... зарежда се отчайващо бавно... не знам това забавяне селективно само към някои ли е или с всички е така... 92 байта/секунда... по-рано беше друго... та, дано се оправи де! сега ще опитам все пак да пусна по некой отговор... ако успея... по-здрави! :)

Тема няколко дни след тованови [re: Abyss]  
Автор Алиса ()
Публикувано27.02.00 12:38



Аз съм виждала изписана скоростта 26 bytes/sec. Представяш ли си? Ужасяващо е. Идва ти да сдъвчеш кабела. Искрено ти съчувствам

Тема няколко часа след тованови [re: Abyss]  
Автор Михаел ()
Публикувано27.02.00 16:17



А работили ли сте на компютър без латиница? Жив ужас

Тема няколко часа след тованови [re: Михаел]  
Автор Val ()
Публикувано27.02.00 16:50



I pti men skorostta beshe otchajvashta... Grizaneto na kabeli v momenta e zelatelno, no nevazmozno - zatova se sdarzam... :))) Kak minava weekenda?

Тема няколко часа след тованови [re: Abyss]  
Автор Алиса ()
Публикувано27.02.00 16:58



Val, Как си? Знаеш ли преди малко тръгнах да пиша без да превключа на кирилица. Обръщението се получи така: "Жал" Интересно?! Харесаха ми стиховете ти в "литература" Любопитен човек си ти...

Тема няколко часа след тованови [re: Алиса]  
Автор Val ()
Публикувано27.02.00 17:12



Moze i zal... Za zalost - donjakade uluchvash pravo v celta... Sto za chovek sam - zagadka i za men samata... No inache ste umra ot skuka sas sebe si... I na men mi haresa tvioeto pisane, no se vazdarzah ot komentar - zashtoto imashe milo poslanije... Vidja li go, a propos@ :))) A ti... Kak si?

Тема няколко часа след тованови [re: Abyss]  
Автор Алиса ()
Публикувано27.02.00 17:39



Край мен се случиха едни такива странни и объркани работи... Но светът все пак си е хубаво място за живеене, нали?

Тема няколко дни след тованови [re: Алиса]  
Автор TequilaSunrise1 ()
Публикувано27.02.00 18:03



Hi Alisa, problema ne e v "kabela", a v dir.bg. Pri men nai-niskata skorost, s koiato se vruzvam e 37 333 bps, no i kogato sum na 45 000 i otgore pak 4akam dosta vreme za da mi zaredi niakoia straniza ot dira...v momenta e 216 b/sec../:-((( A na teb Abyss stiskam paltsi !!!

Тема няколко часа след тованови [re: Михаел]  
Автор vsc ()
Публикувано27.02.00 19:39



Такова животно нема

Тема няколко часа след тованови [re: Алиса]  
Автор vsc ()
Публикувано27.02.00 19:43



Ами че това му е хубавото - странното и обърканото, стига да не е много неприятно, разбира се. Дори когато води към дъното ...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.